Jump to content
Sign in to follow this  
Clark Gable

Na caziNETu zelim vidjeti ???

Recommended Posts

Jeste li zadovoljni dizajnom, vijestima, komentarima ?

ajd odgovorite na par pitanja, izdvojite malo vremena.

sta je to sto jos zelite vidjeti na stranici ?

koliko je prosjecno vrijeme u toku dana/sedmice koje provedete na stranici ?

da li smatrate da vam se gusi diskusija na forumu ? previse ili premalo moderatora ?

zelite li mogucnost uredjivanja i obogacivanja vasih profila na stranici i forumu ?

....................................

kako bi napravili neke promjene i korake naprijed na ovaj nacin cemo pokusati ispitati vas sta je to sto zelite i s cim bi bili zadovoljniji da ima na stranici i forumu.. vase je samo da odg na par pitanja :) a nase sve ostalo da vam ispunimo :)

Početna dobar dizajn (moje skromno mišljenje - predhodni je bio zaista vaš, trebali ste ostati dosljedni sebi, doraditi ga i biti originalni).

Vijesti - ne čitam, samo neke, ali i tu ste u korak sa drugima.

Forum - diskusije, problem većine foruma - nedostatak diskusije - zaluđenost ljudi sa FB i "žutom štampom", preveliko međusobno poznavanje (kad je politika u pitanju), meni je bez veze kukanje sa onim "stari član, stari mod, nekad bilo ovako ili onako " od nekih članova, čini mi se da vam ide na štetu.

Novosti na profilima članova i samom forum - uvijek nešto novo imate, i u svakom slučaju je za pohavlu, nastavite tako.

Moderatori???? Fakat ih ima, ali to bi trebalo biti pozitivno ako su aktivni, a mislim da svaki moderator za sebe veže i nekog člana na prijateljskoj, rodbinskoj osnovi što bi terebalo i povećati posjete na forumu.

Ono najvažnije, budete li gledali da članovi određuju smjer kojim ćete ići - izgubit ćete kompas :icon_cheesygrin: "hiljadu ljudi - hiljadu ćudi "

Moje skromno mišljenje. Edited by Ciklama
  • Upvote 2

mozda da napravite belle de jour kao na monitor hr da insan vidi i meme malo, da nije sve 'vako ispolitizirano i izreligizirano, da razbije ovu politicko religijsku monotoniju :D
  • Upvote 1

Krenuo sam od sebe, vec imam evo novi nick :D
ovo je samo za primjer...

Prijedlog da moderatori imaju poseban profil npr mod5 (religija) preko kojeg ce taj moderator ulaziti i obavljati svoje moderatorske obaveze! s tim se njegov pravi nick ili neki novi oslobadja za diskusije, moj prijedlog pa ga razmotrite
(mozda ima koji mod vise manje nepotrebno, rijesite ovako neutralnim nickom, mozda cak i za vas admine, jer narod nevoli hijerarhiju :D) admin1 (makcode primjer :))

[quote name='Clark Gable' timestamp='1299263318' post='420571']
Jeste li zadovoljni dizajnom, vijestima, komentarima ?

ajd odgovorite na par pitanja, izdvojite malo vremena.

sta je to sto jos zelite vidjeti na stranici ?

koliko je prosjecno vrijeme u toku dana/sedmice koje provedete na stranici ?

da li smatrate da vam se gusi diskusija na forumu ? [b]previse ili premalo moderatora ? [/b]

zelite li mogucnost uredjivanja i obogacivanja vasih profila na stranici i forumu ?

....................................

kako bi napravili neke promjene i korake naprijed na ovaj nacin cemo pokusati ispitati vas sta je to sto zelite i s cim bi bili zadovoljniji da ima na stranici i forumu.. vase je samo da odg na par pitanja :) a nase sve ostalo da vam ispunimo :)
[/quote]

previse vas ima :) moje misljenje...

al ja tako i tako nisam puno online pa mi ni nesmeta...

Pocetna definitvno mi se svidja....vijesti citam vecinom ono sto me zanima.....ono sto ja objavim natjeram i svoje da procitaju....:D

Moglo bi biti malo vise rasprava na forumu, ali to se postize kad je ko horan za svadju....:D pa ne prestaje pisati, nije u skladu s temom, ali bar pise....:D

Meni ne treba hiljadu nickova pa da napisem nesto, ja se ne bojim svog misljenja....i uvijek cu ako imam sta reci, reci....nadam se da je vecinom pametno....jer moja mama uvijek kaze "Kceri ako imas sta pametno za reci, reci...a ako nemas, lijepo i pametno sutis...." Ja slusam svoju mamu....:D

Moderatora ima, ali nikad se ne bunim da bude jos....meni niko ne smeta....:)

Otprilike bi to bilo to....:D

stranica je ok ali mi bio izgleda stari dobar :P :) previse je jedino ove crvene boje sve se mi cini ... prvo kad palim comp otvaram cazin.net pa forum i fb :) tak da znaci godinama je tako tj sad fb malo vise jer tamo se cujem na pvt sa rodbinom vecinoma.

sto se foruma tice ... izgubio je svoje cari ... od 2004 sam ovdje jednom usput nick brisala pa stoji da sam od 2005 ... ali nebitno ... puno je otislo dobre stare raje i dobrog starog raspravljanja uvijek je bilo i ostat ce prepucavnaja i podjebavanja tak da :) ... sto se tice broj moderatora :D sad ce biti ljubomorna vamo tamo nix hvala :D ja sam jezicar za mene funkcija najbolja ova koja jeste dodjem napisem sta me volja nezamaram se ko ce se naci u mom postu i ocul koga uvrijedit hvala lijepo ja se svojim bliznjima ne ulizujem necu nikome ... a moderatora ima vise nego obicni clanova i neki pocnu preseravati hodati za insanom pisati iza njega i onda oni jadni neka hvala ... ufuran narod u neki taj fazon mene hoce neko da dira ... svatko ima svoje misljenje pravo da napise ...

najbolje da smanjite broj na one ljude koji efikasno godinama rade na ovom portalu i forumu ima moderatora kojima ja skidam kapu i admina uvijek spremni u susret izac... ali da vamo glume nesto a posle onda ispadne ti njih napadnes pa bom niko nikome sef nije

ja ovamo volim doci uz prkos svemu ... sad zbog obaveza cu umanjiti ali inace planiram 10godisnjicu bar proslavit kome pasalo ili nepasalo :P

Evo jedan prijedlog , posto ce 'uskoro' izbori da se namjesti kao na nekim drugim forumima da na podforumu POLITIKA mogu otvarati i stavljati nove teme i postove samo clanovi naprimjer sa minimalno 20 - 30 poruka jer kao sto znamo svake godine dodju primitivci i ljudi koji su zaslijepljeni propagandom vecine stranaka i pocinju onda besmislene rasprave , svadje , provokacije , verbalni okrsaji , prijetnje itd .
  • Upvote 2

Ja na Cazin Net ne zelim vidjeti da se moze komentarisati na vijesti i ostalo,ja prvi komentarisem ali mislim da je ono bolesno i prvo krenem od sebe pa onda kad vidim onakva bolesna komentarisanja pa koliko su pojedini ili mnogi insani zadriti i zahrdzale duse ili karaktera,,,Ostalo sve je oke i svaki dan citam vijesti na stranici,,,
  • Upvote 2

Slazem se , i vec sam davao jedan prijedlog povodom toga . Najbolje bi bilo da se komentarisanje izbrise i da se ispod svakog clana nalazi tutorial kako se registrirati na forum , ako treba napravit cu ga ja nije problem . Dovelo bi to do omasovljenja foruma i podiglo njegovu kvalitetu i posjecenost sigurno . Meni je dosta tamo gledanja raznih dnz-ova , apokalipsi i slicnih kako govore svakakve gluposti , budala koje zazivaju rat , seru po nacionalostima , vjerama itd ... Zasto ne bi probali ovako pa da vidimo kako ce ici ?

[quote name='Angel of Death' timestamp='1303852093' post='425954']
Slazem se , i vec sam davao jedan prijedlog povodom toga . Najbolje bi bilo da se komentarisanje izbrise i da se ispod svakog clana nalazi tutorial kako se registrirati na forum , ako treba napravit cu ga ja nije problem . Dovelo bi to do omasovljenja foruma i podiglo njegovu kvalitetu i posjecenost sigurno . Meni je dosta tamo gledanja raznih dnz-ova , apokalipsi i slicnih kako govore svakakve gluposti , budala koje zazivaju rat , seru po nacionalostima , vjerama itd ... Zasto ne bi probali ovako pa da vidimo kako ce ici ?
[/quote]
Slazem se i ja da bi trebalo narod preusmjeriti na forum, pa ovdje evo ima modova neka banuju bas teske seljake, ili mislite da ce vam to pokvariti klikove :D
ja sam siguran da onakvi komentari kvare klikove, meni se neda citati vise vijesti ima odavno, posebno preko telefona odmah na svaki novi clanak crvenim slovima pise koliko komentara, i sejtan neda nek da pogledam a ono uvjek gluposti za nepovjerovati...

Nego Angel da ti onda napravis video turtorial??? stanes pred kameru i objasnis ljudima u recenicu dvi da nebudu toliki seljaci nego da se uclane na forum :P al se fino poče