Jump to content

Recommended Posts

Naravno da donosi jer se na android moze u 5 sekundi instalirati svaka android aplikacija (koja se placa), dok na IOS to nije slucaj.

On je prvenstveno i osmisljen da bude open source, i Google tj android je svjestan toga, oni to zapravo i hoce. A meni to pase kad me cijene i ne dramce novac za bilo kakvu sitnicu :)

Edited by PacificHurricane

Jutros sam prespavao na posao gledajuci sinoc rahmetli Jobsa iz 2007 i njegov revolucionarni iPhone. Covjek se stvarno unio dusom i srcem u svoje izume, svidja mi se njegova komunikacija sa suradnicima i zaposlenima u Appleu.. A prvenstveno ceranje tog perfekcionizma, al eto taj perfekcionizam je unio i u cijene uredjaja tako da nikad preko toga nisam mogao preci.. Ne moze niko vise onako stati na binu i docarati stvarcicu kao da nije sa ovog svijeta :) Sent from my gugl mobač

Da prvo javno kritikujem sve korisnike iOSa sto su umrtvili temu :D

Zelio bih vam preporuciti jednu dobru aplikaciju koja mi je zapala za oko, a radi se o aplikaciji "Fastv". O cemu se radi pogledati na linku ispod.

Info & Download link na :

https://itunes.apple.com/us/app/fastv/id621470522?mt=8 

Isti app ima i za android, ali nisam uspio da dobijem ništa upotrebljivo, ni jedan tv kanal. Treba li pretplata ili ...?
Na fastv.com prodaju tv pakete po cijeni od 20$ mjesečno, da li je i ovdje isto ili treba neki poseban codec?

m3u8 linkovi funkcionišu na isti način, malo je komplikovanije, ali ništa neizvodljivo. Edited by Banjaluka

Na iOS sve radi!

Vozdra

Mene zanima jedna stvar. Ovako imam galaxy tab i pokvario mi se kabal za punjenje, zanima me da li appleov kabal moze normalno da ga puni