Jump to content
PacificHurricane

Opozicija Cazin.net/forum-a

Recommended Posts

Naravno da me nije sputavao, nisam to ni rekao nedaj Boze...
Ja jednostavno imam ideju o reformi foruma ( a cesto ustrajem u svojim idejama :) ) i tu reformu hocu da sprovedem kao obicni clan (znas ovo oko revolucija uvjek obicni gradjani pokrecu :P )

Sa mnom ili bez mene, ja svakako imam prijedlog da se malo promijeni vasa anarhija.
Ima par aktivni moderatora i clanova, onda ima par neaktivni, sami zakljucite...?

Rijesiti se politicki, famerijarno prijateljski odnosa koji su po mojoj procjeni sputavali forum (naravno jedno vrijeme je to bilo i pozitvno ali u zadnje vrijeme priznaj i sam da nije..)

Pozivam sve aktivne clanove da se pridruze diskusiji i pridonesu svojim misljenjima oporavak duha foruma. Takodjer i vas da popustite.

Ne znam zasto forum mora biti ko SDA stranka u stvarnosti, pseudonim savremene Bosne (jednom je to bila ekipa, ali ti isti ljudi 20 godina nista)
p.s ovo oko SDA je samo moja slucajna usporedba!!
  • Upvote 1

I tako ja produbljujem ovu nebulozu o "Vasoj" aktivnosti koja se moze usporediti sa irackim nuklearnim postrojenjem. A i Afganistanskim. Ni njega nikad nisu nasli :)
Prije odredjenog vremena bar su moderatori nesto sarali ali i oni se predali..

Ne znam jeste dobili negdje turtorijale od ovih politicara foteljasa??? :D drukcije nebih mogao objasniti ovo stanje na forumu...

[quote name='scooby-doo' timestamp='1321293092' post='444153']
I tako ja produbljujem ovu nebulozu o "Vasoj" aktivnosti koja se moze usporediti sa irackim nuklearnim postrojenjem. A i Afganistanskim. Ni njega nikad nisu nasli :)
Prije odredjenog vremena bar su moderatori nesto sarali ali i oni se predali..

Ne znam jeste dobili negdje turtorijale od ovih politicara foteljasa??? :D drukcije nebih mogao objasniti ovo stanje na forumu...
[/quote]

Ja tebe ne shvatam, zasto si jos uvijek tu a toliko blatis po forumu i stranici, pa stani malo s tim, svugdje naidje kriza za sve, tako je naisla i ovdje, ne znaci da ce ostati na ovome :) a ako ti se bas ne svidja forum i nacin rada ovdje, najbolje bi bilo da sebi napravis svoj forum, da ti budes admin i lijepo da sve pravis onako po svom cejfu i kako tebi pase. Ne zelim te uvrijediti i nemam stvarno nista protiv tebe ali skoro svaki tvoj post je udar na forum, admine, modove itd. Ne bi da udjemo u raspravu kakvu ali polako malo s tim, bit ce bolje :D

lijep pozdrav

Prvo ovo je forum grada Cazina, bio bih budala kad bi gdje drugo isao. Jos veci kreten da sebi pravim neku stranicu..
Stranicu nisam nista dirnuo sta me briga sta se tamo desava, ali forum je mjesto za neke bolje stvari.
I to bolje vrijeme mah pusti te price.
Naravno da napadam i napadacu jer kako moze biti neko admin npr a da godinu dvije nije nista napisao??? Modovi koji toliko dugo panu u zaborav da ih se neko sjeti nakon godinu sklonuti sa liste..

Ima i kraj mene aktivni clanova ali nazalost koji vremenom zbog nezaiteresovanosti admina nestanu...

[b]Ja hocu dokazati da je ovo forum grada Cazina i aktivnih clanova istog foruma a nekih rodbinsko prijateljski odnosa[/b]

Samo sto rukovodioci nisu dovoljno transparentni pa je otud problem da Cazin ima nekvih sestnest web portala upravo jer se ostali nisu mogli instalirati u vec postojecu stranicu. Dali su krivi sa cazineta ili ti drugi koji hoce 5 minuta slave nevazno je.

Vazno je da je uvjek mali krug ljudi dicio se i vodio to. naravno jedno vrijeme je to bilo website iz snova i ekipa. sastanci itd...
Ali ne vise i nikog za to nije briga. A koje kriv za to.
Da nisam mozda ja???
  • Upvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1321296847' post='444160']

[b]Ja hocu dokazati da je ovo forum grada Cazina i aktivnih clanova istog foruma a nekih rodbinsko prijateljski odnosa[/b]
[/quote]

Trudis se, ali ne ide ti. Ovaj put sam ja za uz tebe :D
  • Upvote 2

Ko malo se osjeti da ste tu negdje ali nedovoljno, hajmo mozete vi to idemo crvendaći malo u akciju osvjeziti forum :D

Hajmo prebaciti diskusiju na opoziciju :)
Nakon misljenja ravnih 6 clanova ovog foruma da bi se trebalo omoguciti brisanja profila samim time i privatnih podataka odredjenog clana jer na to pravo valjda bi svi trebali imati u razumnim demokratskim uslovima..
Doticni admin najvise sto je mogao uraditi za tu temu su slijedece 4 rijeci zatim zakljucavanje teme...! covjece...
[quote]acounti se ne brisu[/quote]

@Lucky ne znam kakva su bila desavanja na PP i PP su privatne poruke izmedju dva clana ali dali je javnost zasluzila ovakav "sveobuhvatan pun argumenata" odgovor???

Zasto konstantno sva razlicita misljenja gusis i nedozvoljavas dijalog na fin civilizovan nacin ili u suprotnom ignorirate nepozeljne stvari???
Hoces zatvoriti i ovu temu pa da definitivno udarimo pecat na diktaturu ovog foruma :)

u Maxu sjede neki ljudi i jedan veli daneće na forum dok je živ zbog nekog lakina,ko je taj čojk što rašćerava???

[quote name='scooby-doo' timestamp='1322236555' post='445009']
Hajmo prebaciti diskusiju na opoziciju :)
Nakon misljenja ravnih 6 clanova ovog foruma da bi se trebalo omoguciti brisanja profila samim time i privatnih podataka odredjenog clana jer na to pravo valjda bi svi trebali imati u razumnim demokratskim uslovima..
Doticni admin najvise sto je mogao uraditi za tu temu su slijedece 4 rijeci zatim zakljucavanje teme...! covjece...

@Lucky ne znam kakva su bila desavanja na PP i PP su privatne poruke izmedju dva clana ali dali je javnost zasluzila ovakav "sveobuhvatan pun argumenata" odgovor???

Zasto konstantno sva razlicita misljenja gusis i nedozvoljavas dijalog na fin civilizovan nacin ili u suprotnom ignorirate nepozeljne stvari???
Hoces zatvoriti i ovu temu pa da definitivno udarimo pecat na diktaturu ovog foruma :)
[/quote]

Kemal_S je trazio na temi upustvo kako se brise od moderatora i admina ... kolega x-men je napisao post ... ja sam lijepo napisao Kemal da se acounti ne brisu ... covjek da je postavio pitanje zasto ja bih mu odgovorio na pitanje ...

AL idemo dalje ...

ti stalno pises neke kritike na racun administracije foruma ... ponudjen ti je status moderatora da imas mogucnost neke od "svojih" zamisli sprovedes u djelo ... kao moderator ne sjecam se da si ista na podforumima za koje si bio zaduzen nesto napravio ... a mogo si procitati koliko smo kao administracija trpili kritike zbog postavljanja tebe kao moderatora ...

odlaskom adama abdagica, koji te je nagovorio da postavis temu u vezi naseg pada posjecenosti ... a profac neki dan stavlja temu o tome kako smo najposjeceniji portal na kantonu, ti tri puta posjecujes temu al izgleda da ne mozes napisati rijeci pohvale za team ...

a sto se tice tvojih optuzbi za gušenje razlicitih misljenja je smjesna ... Cazin.NET forum nije forum na kom se diskutuje o razvoju nekih softwera ili testiranju nekih hardwera ili neceg treceg ... pa da možeš nas optuziti da ignoriramo neciji prijedlog za unapredjenje nekog softwera ... Cazin.NET forum je mjesto gdje ljudi diskutuju o svim temama vezanim za život ... a u tim diskusijama sigurno ne gušimo ničiji mišljenje, niti brisemo postove, sem postova koji nisu u skladu sa pravilima foruma ... na forumu su dodavani novi forumi, radjene izmjene na prijedlog članova u vezi samih naziva foruma ...

tvoje kritike o familijarnosti i prijateljstvu ... na forumu sam steko puno prijatelja i prijateljica ... i veoma mi je drago zbog toga ... bio sam napisao tekst malo veci o svojim prijateljima i rodjacima na forumu ... al to je ipak nesto moje privatno pa sam ga obriso ... a ti men na konkretnom slucaju dokazi gdje sam ja nekog zastitio zato sto mi je prijatelj ... navodim primjer tvoje kritike za VIP MEMBER grupu ... jesi procito temu u vezi grupa ... ne vidim teme da si pokrenuo da das prijedlog na koji nacin da članovi postanu VIP MEMBER ...

na svaki konkretan prijedlog administracija cazin.net teama je reagovala i uvijek ce reagovati ... a na pisanja ovo ovako ne valja i treba nesto mjenjati nemamo vremena reagovati jer svaki dan se dogovora da nesto se napravi i popravi ...

ziv i zdrav bio ...

Prvo uvrijedio si me za to vrijeme kad sam bio moderator jer sam stvarno puno vremena ulozio i puno pisao, donosio novosti. Promijenio forumsko misljenje da je apple bolji od gugla :P
Mislim stvarno ljudino kraj nekih par moderatora koji su zaspali cijelu jednu godinu meni kazes da nisam nista uradio??? covjece...

I Allaha se kunem da sa navedenim vasim protivnikom nisam imao nikakvog kontakta u vezi otvaranja teme, sto vise nikad nisam podnosio njegovu bahatost. Ali necemo ga uvlaciti u razgovor jer eto prvi si ti pogresno postupio i na pravdi Boga optuzio nekog...

Stvarno ljudino ovdje kad sam god online bilo tko kad je trazio savjet za comp ili tel, dane sam provodio da pomognem narodu, na svaku temu da nesto ne radi piskarao i pokusao pomoci a to mi je fala. Eto koliko si ti objektivan...

I opet pogresno je da trazim da se ovdje softwer mijenja kad mujo to redovno radi i imamo vjerovatno najbolju forumsku platformu koja postoji..!
Samo sam na grub nacin htio promijeniti dusu ovog foruma na bolje ali izgleda nisam bio shvacen...

Znam ja da si ti dobar cojek, mnogi te fale da si ljudina u stvarnosti i treba da se ponosis sa tim.
I takodjer si pogrijesio jer sam samo govorio o forumu a ne posjecenosti stranice. Ja se u vas posao necu mijesati tamo radite neke ozbiljnije stvari i nikome se nisam mijesao u posao i profesionalnost..!

Evo ti jedan savjet, imas puno bliski forumski prijatelja. Sjedi sa par ljudi i trazi objektivnost po pitanju foruma, moli ih da budu iskreni u kazivanju sta valja a sta ne valja.

U ostalom nisam ja toliki sivonja i seljak da ne shvatam kad pretjeram. Ova je tema trebala biti pozitivna jer to rade opozicije.
Medjutim pogresno smo se shvatili. Ja cu se i dalje truditi da u slobodno vrijeme pridonesem forumu, ili bar bacim kresu u kakve diskusije :D

Posto je tema otisla u negativnom smjeru i nije dobila vecinu. nitko se pametno nije prikljucio da da kakve savjete. A samim time steti administraciji foruma sto je regulisano u pravilniku. Pa da se ovuda ne zezamo i ja se vise ne blamiram. [b]Trazim da se tema zakljuca![/b]
I obecajem da se nikad vise necu dotaknuti pitanja vodstva ovog foruma, a vi bom uzivajte :)
p.s ako kad na tren zaboravim slobodno me napomeni :P

ziv i zdrav bio... Edited by scooby-doo