Jump to content
PacificHurricane

Opozicija Cazin.net/forum-a

Recommended Posts

imaju reforme, ima bit cojek :D

nije ni fejsbuk preko noci postao fameus. ukradite ideje, velim imaju reforme ima bit cojek

[quote name='Optimus Prime' timestamp='1298237517' post='419252']
[font="Trebuchet MS"]Kakve sličnosti imate vi i facebook? Vi ste obični jadnici koji ste se prodali parim ljudima i zbog tih ljudi je oti

Ma, koga da rusimo i kakve revolucije da dizemo?! :D Dosta mi je sto sam jednom dizao ustanak, moj punac drugi, a dido mi treci.....Da ja svoja nejaka ledja podmecem ponovo?! Nema govora! U ostalom, revolucije gutaju svoju djecu a ja i nisam bas sklon takvom razvoju stvari. :D Da se razumijemo: opozicija ostajem pa taman da mi je i rodjeni otac osnovao ovaj forum. :D Edited by Punisher

E bravo, zasad dvojica :)

Ma hajd da nas se nakupi bar za jedno auto da napunimo, lakse ce nam biti kamenovati eminenciju :P nas dvojica na njih nekoliko pa umorio bi se bacajuci kamenje :D

Daj ljudi breco necu rodjenu temu flooodati, hajde gdje je ta opozicija :)

Ja sam se navodio osjecajno, i nekako kroz vecinu sam vidio neko nezadovoljstvo, hajde gdje su ta dva prsta (prvo skupimo kvorum pa onda ozezi, lako se prdačiti kad se imaju glasovi skupiti :D )

[quote name='scooby-doo' timestamp='1298384264' post='419456']
Daj ljudi breco necu rodjenu temu flooodati, hajde gdje je ta opozicija :)

Ja sam se navodio osjecajno, i nekako kroz vecinu sam vidio neko nezadovoljstvo, hajde gdje su ta dva prsta (prvo skupimo kvorum pa onda ozezi, lako se prdačiti kad se imaju glasovi skupiti :D )
[/quote]

Znas sta, scooby-doo!? 'Ajmo ih rusit', pa kud puklo da puklo. :D Ne moze se ni ovo vise trpiti. Totalna anarhija zavladala ovim forumom. Nit'se zna tko pije, a kamoli tko placa. ;) Dosta sam ja ovdje znoja izlio, a da od toga nik've vajde nisam imao. E, nem're vise tako. :P Onaj tko je bio gornji neka sada bude donji!! Daj, majka mu stara, da se i te pozicije malo zamjene! Pa, nismo valjda za ovo krv svoju davali '92 i '93. Za ostali period nisam siguran. :icon_cheesygrin: Gdje treba udarit, samo reci. Ma sta reci?! Pokazi prstom i bit ce vise nego dovoljno.:lol:

decki da nebi koji od vas ban fasovao,za neposluh i ukazivanje na pogre
  • Upvote 1

[quote name='Perviz' timestamp='1298385556' post='419459']
decki da nebi koji od vas ban fasovao,za neposluh i ukazivanje na pogre
  • Upvote 3

[quote name='scooby-doo' timestamp='1298386042' post='419460']
To nam i odgovara :P znas sam da one koje ugnjevetavaju na kraju pobijede, danas vlada demokratija, ako te ko pipne eto ti razloga da dignes ustanak, zasad je ovo opozicija i protest mirnim putem :)
Mislim ukazivanje na pogre

Scooby ti izgleda ne znas kako prodju oni koji "sakupljaju glasove" al mogao bi saznati! Ja sam rekao ne dam svoj glas nikome vise ko sto su stari govorili 93. koji su se sjecali 50-te, al ako si ti pokrenuo incijativu ja sam ZA opet pa makar nadrljao, ali moras obecati da cemo dobiti samoupravu i da necemo zavrsiti u "disko urnebes"! [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img]

Hej ja sam samo pokrenuo incijativu!!!
Ja nisam rekao da znam bolje, zapravo neznam nista i fala pojedincima (informaticarima) sto odrzavaju ovo.
Ali svi zajedno znamo bolje??? (mislim)

Tu se radi da bi ovaj forum trebao biti od onih koji su tu sate/dane/godine dangubili da se tako izrazim, i ako evo zamislicemo takvih ima 50 forumasa, i njih 26 kaze da nije to to, da se gubi smisao, da prestaje sjaj nekakav (zapravo o tom sjaju ja sam samo nailazio u navratima ovdje godinama, tako da bi o ovom netko drugi znao bolje kazati koju!)

Mislim da je forum bolje mjesto od fejsa ili chatroulleta i tako ti neki budalasti stranica. I da danas takvo vrijeme doslo da se djeca moraju po internetu odgajati. Odgajacemo ih neutralno (znaci kao u pravilima da forum nepodlijeze nekvim politickim strankama itd itd. kazu neki svasta o strankama)

E sad treba tih 26 utjecajni ljudova rekanti YES BEYBE :) i onda smo dobili demokratiju, da nebi bilo naslijedne loze da se na rodjake prenose ovlasti ili na najbolje prijatelje (ja mislim tako nek netko kaze suprotno i dokaze ja cu promijeniti misljenje!!!)

Ja licno sam samo jedan semestar zapeo u skolovanju i sad od marta necu imati vremena pogledati Izeta a kamoli sta drugo :D
Tu se dobije neki status quo i uziva se taj polozaj onako bezveze (nisu svi, ima ovdje ljudi redovno cestitaju rodjendane ima njih fakat aktivnih :) ali vecina je zaspala)
I onda ove podjele sto su u stvarnom Cazinu preslikavaju se ovdje, isto brete bezveze.

Napravite forum stranku i bice ankete bice glasanje (npr premium member samo) i izaberite odbor, nadredjene :) hajde sta ste se tu zamrzili svi redom, eto vam logike ona je neoboriva!

Ali ni jednim ni drugim nije stalo ni odobravati ovo a ni kontadikcije pisati, tako da ce biti da ja dzaba trosim dragocijeno vrijeme za neku masu ljudi od kojih necu nikakve koristi imati (onda nek vam ostane paucina :))

a price, moj zgubi,sta ti sve napisa, :)

nego, da ja tebi dam koji podforum da vodis pa da ti privuces narod ? a ? pa da vidimo jel to lako..

a sad cu ti reci jednu stvaru, a ujedno odgovoriti onome gore optimusu (manuelu) koji nas nazva jadnicima, a cisto statistike radi, banovano mu je do sada najmanje 20 duplih nikova i covjek se uvijek vraca i uvijek vrijedja, a de, voli ovaj forum izgleda :)

fejsbuk + slike sve potrase.. (ljudi od 6 ujutro nedjeljom pocnu klikati po galeriji traze slike od subote..). pogledaj samo profile nasih ljudi.. na mjestu sam gdje mogu cuti kad zena zove i histerise jer joj fejsbuk ne radi i dzabe joj objasnjavas da udje na google ili neku drugu stranicu, ne zna ona to, ali zna fejsbuk otvoriti..

jedina stvar koju ja zamjeram ovome forumu jeste sto svi znamo ko je ko, imena i prezimena, pa zbog toga vecinom i necemo da ulazimo u disksuije (bar ne one zrelije)
  • Upvote 5
  • Downvote 1

momci uclanite se u greene peace i tamo usmjerite svoju snagu i volju za promjenama :icon_cheesygrin: ...ovo je ipak samo internet...il`pocnite piti i drogirati se ako vec imate toliko volje za promjenama :icon_cheesygrin: ....tu su vam promjene zagarantovane
(puno ovi pluseva brete...de to sad malo sredite :icon_cheesygrin: )
  • Upvote 2

negdje sam procitao da hoces da knjigu pises... pocni sada, pravo je vrijeme! :)

Forum kao forum izgubio je bitku, kao sto ti je Clark napisao, protiv facebook-a i novih vidova social networkinga. Prije 5-6 godina bio je to IRC, nakon toga Msn Messenger. Sada je vrijeme Facebook-a, Twitter-a i ostalih. Forum je svo to vrijeme bio prisutan, nekad vise nekad manje, ali je bio tu. Hvala tebi na prijedlozima, svi su dobro dosli. Dosta toga je uradjeno da ovaj forum bude posjecan, konstantno se uvode neke novine kao sto je sada galerija, chat, statusi, statusi veze i ostalo. Sto se tice samog sadrzaja foruma, svaki cazinjanin moze naci sebi nesto interesantno ovdje, pa tako i oni koji nemaju nikakve veze sa Cazinom imaju ostale rubrike koje su prisutne na svim forumima.

Nemoj misliti da forum nije posjecen. 5-6 hiljada registrovanih clanova govori o tome da je forum citan, samo sto vecina ljudi ne ucestvuje u diskusiji. To je inace problem svih foruma. I tebe kad nesto interesuje za npr. Android ili kompjuter odes na Google, nadjes informaciju na nekom forumu, ako treba logiras se, ako ne samo procitas i ides dalje.

Svim clanovima nudimo da se ukljuce konkretnije u rad foruma sa novim, interesantnim podforumima. Evo ovih dana imamo i podforum Ekonomija, razdvajamo polako politiku i ekonomiju, sto je isto napredak.

Bujrum sa idejama i pocni knjigu pisati :D

poz
  • Upvote 4

Evo super, meni je drago kad se eminencija zainteresovala (odavno od vas dvojice nisam vidio duze sopstvene rijeci napisane u postu :D morebit grijesim halalite :))

Ekonomija super stvar, dijaspora nula bodova a vi necete da slusate :)
Evo vam ideje, mjesto da u mene stoji tamo clan, nek stoji opozicija :) imate grupe jeli clanovi, gosti itd.

Raspravljajte javno o novitetima za forum. Radite brainstorming da svi ucestvuju i da svi imaju podjednaku tezinu glasa za neke promjene na forumu, budite demokraticni (desice vam se bliski istok :D )

Recemo da na fejsu nema ja sam veci level ne ti si, hmm znaci svi ravnopravni i zato je i uspio. Napokon nakon hiljada godina narod doso tobeta i skonto da je najfinije biti na istom nivou. kazel vama ova recenica sta :)

Ma hajd nema smisla da ja jedini budem u opoziciji, vidim ostali ni blekanti :) evo [b]odustajem[/b]...

p.s a nemam ja kila jos za pisanje knjige, lahko je pricati, ako se jednog dana ocjenim da zadovoljavam, lahko je onda ove mastarije predociti u text :)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1298416579' post='419523']
Evo super, meni je drago kad se eminencija zainteresovala (odavno od vas dvojice nisam vidio duze sopstvene rijeci napisane u postu :D morebit grijesim halalite :))

Ekonomija super stvar, dijaspora nula bodova a vi necete da slusate :)
Evo vam ideje, mjesto da u mene stoji tamo clan, nek stoji opozicija :) imate grupe jeli clanovi, gosti itd.

Raspravljajte javno o novitetima za forum. Radite brainstorming da svi ucestvuju i da svi imaju podjednaku tezinu glasa za neke promjene na forumu, budite demokraticni (desice vam se bliski istok :D )

Recemo da na fejsu nema ja sam veci level ne ti si, hmm znaci svi ravnopravni i zato je i uspio. Napokon nakon hiljada godina narod doso tobeta i skonto da je najfinije biti na istom nivou. kazel vama ova recenica sta :)

Ma hajd nema smisla da ja jedini budem u opoziciji, vidim ostali ni blekanti :) evo [b]odustajem[/b]...

p.s a nemam ja kila jos za pisanje knjige, lahko je pricati, ako se jednog dana ocjenim da zadovoljavam, lahko je onda ove mastarije predociti u text :)
[/quote]

Da imam vremena kao sto ti imas, pisao bih vjerovatno i ja duze postove :)

Mozda za tebe dijaspora nije dobra tema, ali dijaspora je bitan faktor u Bosni, pa zasto onda da se ne raspravlja o tome? Neke teme jesu skakljive, al sta je tu je.

Brainstorming imas upravu na ovom podforumu i svi su dobrodosli u diskusijama.

Nije ovaj forum nikakva anarhija ni diktatura pa da ima nekih staleza. Moderatori i administratori moraju postojati, inace ovo nebi licilo ni nasta.

Ako nisi jos za knjige onda napisi neki post na neku interesantnu temu. Ovo o cemu se ovdje pise raspravljano je vec hiljadu puta.

pozdrav

[quote name='profac' timestamp='1298449358' post='419544']
Da imam vremena kao sto ti imas, pisao bih vjerovatno i ja duze postove :)

Mozda za tebe dijaspora nije dobra tema, ali dijaspora je bitan faktor u Bosni, pa zasto onda da se ne raspravlja o tome? Neke teme jesu skakljive, al sta je tu je.

Brainstorming imas upravu na ovom podforumu i svi su dobrodosli u diskusijama.

Nije ovaj forum nikakva anarhija ni diktatura pa da ima nekih staleza. Moderatori i administratori moraju postojati, inace ovo nebi licilo ni nasta.

Ako nisi jos za knjige onda napisi neki post na neku interesantnu temu. Ovo o cemu se ovdje pise raspravljano je vec hiljadu puta.

pozdrav
[/quote]
Ma nemam ja vremena, ja imam android uza se :P (jel se ja sad falim, ovo treba raspraviti u forumu dijaspora :D )
Uglavnom [b]im out[/b] sa ove teme
A i sta bi vi kad nebi bilo ovakvi kontaverzni osoba (kao ja) -> sve bi bilo jasno i nebi se pricalo, ubila bi nas brete dosada :)

Do neke druge teme Peace ljudovi...

p.s smrt foruma
  • Upvote 2
  • Downvote 1

[quote name='scooby-doo' timestamp='1298386042' post='419460']
Posto ovdje najvise se pamet izrazava na politickim temama (skroz malo na informatickim ili pedagoskim) stoga eto vam prilike samo dva prsta dignuti se moraju..

[b]Smrt foruma

[quote name='Clark Gable' timestamp='1298410465' post='419509']
a price, moj zgubi,sta ti sve napisa, :)

nego, da ja tebi dam koji podforum da vodis pa da ti privuces narod ? a ? pa da vidimo jel to lako..

a sad cu ti reci jednu stvaru, a ujedno odgovoriti onome gore optimusu (manuelu) koji nas nazva jadnicima, a cisto statistike radi, banovano mu je do sada najmanje 20 duplih nikova i covjek se uvijek vraca i uvijek vrijedja, a de, voli ovaj forum izgleda :)

fejsbuk + slike sve potrase.. (ljudi od 6 ujutro nedjeljom pocnu klikati po galeriji traze slike od subote..). pogledaj samo profile nasih ljudi.. na mjestu sam gdje mogu cuti kad zena zove i histerise jer joj fejsbuk ne radi i dzabe joj objasnjavas da udje na google ili neku drugu stranicu, ne zna ona to, ali zna fejsbuk otvoriti..

jedina stvar koju ja zamjeram ovome forumu jeste sto svi znamo ko je ko, imena i prezimena, pa zbog toga vecinom i necemo da ulazimo u disksuije (bar ne one zrelije)
[/quote]

Ala, istinu si rekao :)

Treba se pomiriti stim da dolaze novi narastaji koji nisu toliko zanimljivi kao sto je to bilo kada je forum poceo sa radom bilo je i zanimljivije a sto je gore nece niko niskim da ulazi u dublje komentarisanje mada je to greska jer se svi poznaju licno pa misle da ce to naksoditi ili da ce se izdtati da su bas takvi a ustvari bolje i biti iskren nego sakrivati se iza laznih rijeci koje si napisao,bio sam benest ostajem benest,stariji clanovi mislim sa stazom na forumu imaju i vise obaveza pa su manje aktivni ali nemoze ni biti kao sto je bilo,nema veze fb niti ijedna druga stranica sa ovim jer bio je i mirc ali forum je radio sa mnogo jacim kapacitetom uvjek,,,mislim da se u sadasnjem vremenu malo stvorio jedan sistem i an forumu a ako grjesim neka me isprave i taj sistem ce procitati prijedloge ali kao sto je normalno uradit ce po svome....
  • Upvote 1

[quote name='x-men' timestamp='1298536477' post='419682']
Treba se pomiriti stim da dolaze novi narastaji koji nisu toliko zanimljivi kao sto je to bilo kada je forum poceo sa radom bilo je i zanimljivije a sto je gore nece niko niskim da ulazi u dublje komentarisanje mada je to greska jer se svi poznaju licno pa misle da ce to naksoditi ili da ce se izdtati da su bas takvi a ustvari bolje i biti iskren nego sakrivati se iza laznih rijeci koje si napisao,bio sam benest ostajem benest,stariji clanovi mislim sa stazom na forumu imaju i vise obaveza pa su manje aktivni ali nemoze ni biti kao sto je bilo,nema veze fb niti ijedna druga stranica sa ovim jer bio je i mirc ali forum je radio sa mnogo jacim kapacitetom uvjek,,,mislim da se u sadasnjem vremenu malo stvorio jedan sistem i an forumu a ako grjesim neka me isprave i taj sistem ce procitati prijedloge ali kao sto je normalno uradit ce po svome....
[/quote]

Nema ni
  • Downvote 1