Jump to content
_Ne_VoLiM_jAnUaR_

Quiz pogodi sliku iz filma

Recommended Posts

prvo classic, drugo nije radnja nego dvoje na balkonu, fkt teska slika, al vjerojatno ce je neko pogodit ko je gledao film!!!

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1296261179' post='416715']
evo jedna teska za lagahnu noc, iz '48 je, meni jedan od najboljih filmova :)

[attachment=4571:slika.jpg]
[/quote]
Evo filmofila :)
Aaaa napokon i nesto zanimljivo na ovom forumu i da su se ukljucili starosjedioci guzonje :P
Uhh dje me nadje u ovim starim, ali necu koristiti guglanje jer bih varao onda ( i drugi isto bi se trebali predrzavati nepisanog pravila da nema guglanja :) )
Ovaj me ciko asocira na jednog sto je snimio dosta westerna, ako je on mozda bih mogao pogoditi film, ako nije da se nemucim razmisljati...

I de ljudi breco nesto posle 80 kad je kod nas dosao televizor u selo :icon_cheesygrin:

ma ja se njemu ne mogu sjetiti imena ali znam da je ovo glumica, Jeanne Crain, prelijepo djetinjasto lice ali ne mogu naci fiml, mozda sam ga i gledao ali ne mogu se sjetiti...;-)

mozda William Holden Edited by PC_DoctorE

@Jiggy do navecer ako nitko ne pogodi, mjenjaj sliku, al de bogati nesto posle 80
i kako mores reci da ti je ovo najbolji film kad smo svi uzrasli na Esmeraldi :icon_cheesygrin:

Ni dan danas neznam jesul joj pomogle one pare sto su se po selu skupljale da progleda :icon_cheesygrin:

hahahha al sam pogrijesio glumicu, tacnije to je [b]Jennifer Jones[/b]
[b]Portrait of Jennie (1948)[/b]
[img]http://2.bp.blogspot.com/_94wGm5Prdv0/Sgn3Q8ujwcI/AAAAAAAACsQ/Lmc88RpRrsA/s400/Jennifer+Jones,+Joseph+Cotten+portrait-de-jennie-1948-01-g.jpg[/img] Edited by PC_DoctorE

evo jedna laka za vas, kako nisam stavio glavnog glumca jer je tako lakse naci, onda cu staviti upecatljivu scenu iz filma kojeg vjerovatno svi znate, mislim da je tako mocnije i napetije, jer ako stavimo glavnog glumca i godinu onda je lako naci film, nego evo dolje ispod i onda za dzigija jedan poseban ispod dolje iz godine 46-te, jer me napatio pravooo

P.S. znaci prvi je za temu i clanove a desni crno-bijeli je za Jiggy Bau al lako je jer je dosta poznatiji film od njegovog ;-) Edited by PC_DoctorE

Men se cini da sam ovaj gledao, on je predsjednik, neki je drzavni udar il tako nesto?
A nemere ovo me samo izvilenjava, dzaba se satre razmisljajuci :)

mese čini da je to onaj njeki kad oni ratuju protiv vanzemaljaca :D poslije će i presjednik (ovaj sa slike) avionom učestvovati u odbrani ....... bla bla bla.......tako njekako :D .........

al se fakat ne mogu sjetiti naziva filma :) .

sjetio sam se, da nije DAN NEZAVISNOSTI :) :) :) :)?.

ako jeste neka neko postavi novi zadatak umjesto mene :) . Edited by racing/7005/

[quote name='racing/7005/' timestamp='1296322000' post='416806']
mese čini da je to onaj njeki kad oni ratuju protiv vanzemaljaca :D poslije će i presjednik (ovaj sa slike) avionom učestvovati u odbrani ....... bla bla bla.......tako njekako :D .........
al se fakat ne mogu sjetiti naziva filma :) .
sjetio sam se, da nije DAN NEZAVISNOSTI :) :) :) :)?.

ako jeste neka neko postavi novi zadatak umjesto mene :) .
[/quote]
Aaa more biti sa Will Smit-om a znam i ja da je predsjednik, i drzi govor i voza se u avionu :)
Mislim i ja da si u pravu, ako jes cojek u pravu da stavis novo pogadjanje

Independence Day (1996)
[img]http://southeastasianews.org/id_folder/bill_pullman8.jpg[/img]

pokusajte eng naziv, cesto nash prevod i eng org naziv nisu ni slicni u znacenju ;-)

da al cesto ne znamo ko je pogodio film, ajmo nek se saceka dok se potvrdi film, tj dal je taj prvi neko pogodio, te on tek postavlja sljedecu, ako neko ne misli biti redovan onda da nadjemo nekog sudiju kojem ce biti dostavljena slika i naziv, ali mislim da to nema smisla, ja ako znam o kojem je filmu rijec istu sliku nadjem na netu i odmah stavljam next movie pictures, et to je jedno od rjesenja za ovu temu koja je usput awesome!!!

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1296313318' post='416787']
evo jedna laka za vas, kako nisam stavio glavnog glumca jer je tako lakse naci, onda cu staviti upecatljivu scenu iz filma kojeg vjerovatno svi znate, mislim da je tako mocnije i napetije, jer ako stavimo glavnog glumca i godinu onda je lako naci film, nego evo dolje ispod i onda za dzigija jedan poseban ispod dolje iz godine 46-te, jer me napatio pravooo

P.S. znaci prvi je za temu i clanove a desni crno-bijeli je za Jiggy Bau al lako je jer je dosta poznatiji film od njegovog ;-)
[/quote]

evo co'jece dos'o iz grada i naravno na "QUIZ :D".

Film je "It's a wonderful life", bravo, filimcina :)

[img]http://www.movieforum.com/movies/wallpapers/christmas/itsawonderfullife/images/1024x768.jpg[/img] Edited by Jiggy Bau

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1296347531' post='416834']
ajde idemo dalje, evo jedan pa mozda i film svih vremena ;-)
[/quote]
Snimio je preko 120 filmova, jedino po kapi ostaju njih nekoliko, nisam siguran ali pokusacu:
- The Shawshank Redemption

[quote name='Jiggy Bau' timestamp='1296352177' post='416839']
evo co'jece dos'o iz grada i naravno na "QUIZ :D".

Film je "It's a wonderful life", bravo, filimcina :)

[/quote]

bravo dzigi, film je sigurno mrak i u danasnje vrijeme da naprave ga sa tom pricom sigurno bi rasturao, al kraj je najjaci ''Remember no man is a failure who has friends''
@scooby-jest taj ajd guraj dalje...bravo i to je filmcina ;-)

[quote name='scooby-doo' timestamp='1296390341' post='416871']
Evo za one koji su gledali skroz jednostavno...
[/quote]

Jel ovo: [font="Arial Black"]Room 1408[/font]

[quote name='AzraiŁ' timestamp='1296397296' post='416882']
Jel ovo: [font="Arial Black"]Room 1408[/font]
[/quote]
Jes, ovdje on pred kraju filma vileni :icon_cheesygrin:
Hajd bujrum dalje...

Evo jedan lak film,ako ste ga gledali sigurno ste zapamtili ovu scenu :) :

Evo jedan lak film,ako ste ga gledali sigurno ste zapamtili ovu scenu :) :

[attachment=4578:asd.jpg]