Jump to content
Sign in to follow this  
Finii

MIT O TERORIZMU I 9/11

Recommended Posts

AJjjjjjj  Jiggy  ti bi bas trebo svasta nesto gledati na jubtub   kako bi se "opametio"  !!!    Ozbiljno  ti ovo govorim ..    Otkud ti to da su jenki to uradili ?    Pa zar je bitno ko je "mali cojkic"  pocinioc ,   onaj sto pritisce dugme ?  Ili je vise bitno ko je onaj sto je  sve izmislio i na kraju suskama financirao kompletnu akciju ?      

Jenki odavno u svojoj zemlji nemaju nikakvu kontrolu ,   operacije poznate pod  Fals Flag  nisu iz  Jenkijevih glava , nasi  jenki  imaju samo tu cast da obavljaju prljave poslove , onako kako im njihovi poslodavci nalazu.   Jiggy  jes gledo kad Benjamin Natanjahu ulazi u Americki parlamernt sta se desva ,  coek im svima odrzi lekciju ko maloj djeci. A oni se svi useru !

Znam, Youtube je nepresušan izvor znanja, ali de, nismo svi isti.

Za ovo apsolutno niko nije kriv nego isti ti islamisti, baš niko drugi. Nemaš tu apsolutno ništa nikome ništa reći osim tim muslimanima. I ne mali broj muslimana je takav.

Ne može ništa, lako je naći i filmove i literaturu. Još da ti tražim, nisam ti tražio ni proislamske video i dokumentne zapise. Kako si to naš'o sam? Tražim tenutno test sa čeličnim gredama, koji sam gledao na galileo da pokažem kako je je moguće da vatra to sve sjebe. Pošto tvrde da ne može vatra zgradi ništa. :D

Jel did reko da je nemoguce da vatra sjebe zeljeznu konstrukciju u kombinaciji sa betonom ?  Ne!      Ja samo tvrdim da je nemoguce , da se zgrada za najjacom zeljeznom konstrukcijom , zapali , iz nje se dimi 9 minuta i  da se sruci u temelj .    Nemere jednostavno za 9 min -12 min  itd..  NEMOGUCE  

AJjjjjjj  Jiggy  ti bi bas trebo svasta nesto gledati na jubtub   kako bi se "opametio"  !!!    Ozbiljno  ti ovo govorim ..    Otkud ti to da su jenki to uradili ?    Pa zar je bitno ko je "mali cojkic"  pocinioc ,   onaj sto pritisce dugme ?  Ili je vise bitno ko je onaj sto je  sve izmislio i na kraju suskama financirao kompletnu akciju ?      

Jenki odavno u svojoj zemlji nemaju nikakvu kontrolu ,   operacije poznate pod  Fals Flag  nisu iz  Jenkijevih glava , nasi  jenki  imaju samo tu cast da obavljaju prljave poslove , onako kako im njihovi poslodavci nalazu.   Jiggy  jes gledo kad Benjamin Natanjahu ulazi u Americki parlamernt sta se desva ,  coek im svima odrzi lekciju ko maloj djeci. A oni se svi useru !

Taj ko je sve to planirao i pocinio nema niti vjeru niti naciju, njegova jedina svetinja je novac koji je zaradio u ratovima koji su vodjeni pod izgovorom borbe protiv terorizma. Da se razumijemo, ne radi se o jednom covjeku vec citavoj garnituri mocnika koji se periodicno sastaju po vilama i dvorcima sirom svijeta, poslije cega nema press konferencije niti ce je kada biti.

Taj ko je sve to planirao i pocinio nema niti vjeru niti naciju, njegova jedina svetinja je novac koji je zaradio u ratovima koji su vodjeni pod izgovorom borbe protiv terorizma. Da se razumijemo, ne radi se o jednom covjeku vec citavoj garnituri mocnika koji se periodicno sastaju po vilama i dvorcima sirom svijeta, poslije cega nema press konferencije niti ce je kada biti.

Evo ga, napokon bilderberg i komitet 300. Warmin' up. :D

Kaze :"terorista koji se otisao ubiti  ostavio je u automobilu  Pasos, upustva za let  na arapski jezik (takvo nesto ne postoji ,ima samo engleski i to je internacionalno) i Kuran je naravno ostavio ,    cudno zar ne ? 

Kod drugog : Nakon stosu se zgrade srusile i svo to istopljeno zeljezo i beton ,  u toj ogromnoj gomili  od hiljade i hiljade tona  krsa , specijalci pronalaze pasos jednog od terorista ..   a belckbox  iz boinga  i sve turbine su se naravno istopile ,   al pasos eto nije ..  ispo iz prozora   ,  prhtio po zraku dok se sve nije smirilo i pao u gotivu .  Ahhhh ,  taj isti terorista  sa pasosom je  trazen  bio u americi   i kako to  molim te lepo , da   terorista za kojeg su FBI raspisali potjernicu i stavili ogromne suske na njegovu glavu , isti taj terorista prolazi na aerodromu  da ga niko nista ne pita???      Jedno iz mora pitanja ..  

Nazovi ti njih netjace kako ti srce zeli , cinjenica je da su oni Bossovi ,  oni su sef od Putina ,Busha, Tite , Reiza ,   

Kaze :"terorista koji se otisao ubiti  ostavio je u automobilu  Pasos, upustva za let  na arapski jezik (takvo nesto ne postoji ,ima samo engleski i to je internacionalno) i Kuran je naravno ostavio ,    cudno zar ne ? 

Kod drugog : Nakon stosu se zgrade srusile i svo to istopljeno zeljezo i beton ,  u toj ogromnoj gomili  od hiljade i hiljade tona  krsa , specijalci pronalaze pasos jednog od terorista ..   a belckbox  iz boinga  i sve turbine su se naravno istopile ,   al pasos eto nije ..  ispo iz prozora   ,  prhtio po zraku dok se sve nije smirilo i pao u gotivu .  Ahhhh ,  taj isti terorista  sa pasosom je  trazen  bio u americi   i kako to  molim te lepo , da   terorista za kojeg su FBI raspisali potjernicu i stavili ogromne suske na njegovu glavu , isti taj terorista prolazi na aerodromu  da ga niko nista ne pita???      Jedno iz mora pitanja ..  

Nazovi ti njih netjace kako ti srce zeli , cinjenica je da su oni Bossovi ,  oni su sef od Putina ,Busha, Tite , Reiza ,   

Ostavio je i par kurbana, nije sve stigo podijeliti prije plana. I to su našli.

Guest

Ne može ništa, lako je naći i filmove i literaturu. Još da ti tražim, nisam ti tražio ni proislamske video i dokumentne zapise. Kako si to naš'o sam? Tražim tenutno test sa čeličnim gredama, koji sam gledao na galileo da pokažem kako je je moguće da vatra to sve sjebe. Pošto tvrde da ne može vatra zgradi ništa. :D

Pa ako si gledao i čitao, volio bih baš te tvoje što si pogledao i pročitao, da mogu i sa tvog stajališta pokušati skontati šta se zapravo desilo.

A sta je ono sto su tipovi u bijelim kosuljama i crnim kravatama nosali u rukama pred pentagonom nakon  "pada aviona"   ostaci od boinga  ?    Ljiudi nosaju ostatke od po njivi dje je sletio boing pod pazuhom  a trava ljepsa od one sa bilinog poglja ,nidje grecke.   

Sve se istopilo !!

Edited by hanzonehatori

Pa ako si gledao i čitao, volio bih baš te tvoje što si pogledao i pročitao, da mogu i sa tvog stajališta pokušati skontati šta se zapravo desilo.

Nece Jiggy  nami da kaze kako je to najbasnije bilo.

Iskreno, bolje je da pročitaš hanzine postove, meni je još jasnije. :D

Neću apsolutno ništa. Imaš dostpne dokumente i video zapise. Pročitaj, pogledaj. Mislim da ne želiš uopšte pomisliti, povjerovati, posumnjati na trun da to nisu uradili jenkiji. Teško je vjeru promijeniti, valjda bi mi to znali. :)

Jiggy  da znam da si pjan rezilo bi te ,   dostu to sa vjerama je patka , posmatraj sve neovisno o vjerama ,  sve je u parama a oni sto imaju pare koriste vjere kao potrosni materijal .  I to je ono sto ti neces da prizmas ,  da ima tamo negdje nekoliko bogatih didova koji vldaju svijetom , isti ti didovi se mogu optuziti za direktnu organizaciju srebrenice,   

ti didovi su zesci didovi , okultisti ,manijaci  ,.     al zna Jiggy ovo sve ,samo sto nece pola da prizna 

Cinjenica je da se sastaju, znaci postoje, a nazivaj ih kako te volja, kao i da su svi odreda vrlo mocni i uticajni. Cinjenica je da dogovasraju nesto sto nikad niti u jednoj prilici nisu obznanili. U najmanju ruku bezobrazna demonstracija moci.

Hoće li biti? Možda se oni druže, pijuckaju whiskey ili šta već, razmjenjuju poslovna iskustva, prilike... Možda ne kontaju kako uništiti dr i zaraditi pare na tome. Ali nikad nećemo znati, jer ne kažu. Dakle, možemo vjerovati u svoja nagađanja i pisati ih kao apsolutne istine, bez da ustvari znamo i jednu riječ koja je rečena među njima?

Edited by Jiggy Bau

Jiggy  da znam da si pjan rezilo bi te ,   dostu to sa vjerama je patka , posmatraj sve neovisno o vjerama ,  sve je u parama a oni sto imaju pare koriste vjere kao potrosni materijal .  I to je ono sto ti neces da prizmas ,  da ima tamo negdje nekoliko bogatih didova koji vldaju svijetom , isti ti didovi se mogu optuziti za direktnu organizaciju srebrenice,   

ti didovi su zesci didovi , okultisti ,manijaci  ,.     al zna Jiggy ovo sve ,samo sto nece pola da prizna 

Pa vjera nije ništa dr nego opijat za mase. Kako bi objasnio nekome da se bori za brdo puno rude, da ga tvoja država eksploatiše, tako što će poginuto nekoliko hiljada ljudi? Nikako, vjera tu nastupa kao katalizator, kao nešto sveto, ka nešto što je vrijedno braniti. Vjera i ne služi ničemu drugo.

Edited by Jiggy Bau

Guest

Iskreno, bolje je da pročitaš hanzine postove, meni je još jasnije. :D

Neću apsolutno ništa. Imaš dostpne dokumente i video zapise. Pročitaj, pogledaj. Mislim da ne želiš uopšte pomisliti, povjerovati, posumnjati na trun da to nisu uradili jenkiji. Teško je vjeru promijeniti, valjda bi mi to znali. :)

Mene više zapravo fasciniraju tvoji odgovori jer sam sad i više nego uvjeren da ti nemaš pojma šta pričaš, i nisi pogledao ništa ni sa jedne ni sa druge strane, jer da jesi, ne bi spominjao službene dokumente i videozapise, koji su u jednom dijelu čisti dokaz da je to zapravo zavjera...

Edited by Namik Šepić

Gledao sam ja i drugu stranu, 2006 je zvanicno zavrsena istraga.. Ono sto smo vidjeli na snimcima, u istragi se i spominje..
Ali nekim slucajem su zanemarili sve te eksplozije koje su i caravom izgledali nepovezano sa udarima aviona.
Tu imamo snimak tog dana od gradonacelnika New Yorka koji spominje te eksplozije, od stotine drugih policajaca i vatrogasaca.
Mnoge TV kuce su izvjestavale prvih dana o tim eksplozijama..

Pa onda sokantna informacija da su vec drugi dan prodali sav celik iz rusevina nekom kinezu i Kinu, koji je to kroz desetak dana i prenio u Kinu.. Sto se striktno kosi sa zakonom o takvim nesrecama..

Ima tu toliko nejasnoca, hajd sto mi (ostatak svijeta) sumnjamo, ali sto su i amerikanci nakon deset godina skupili hrabrost da vide stvar i sa druge strane..

Dobro, ja ću se povući iz ove diskusije. Vi zanemarite službenu istragu i dokumentaciju o njoj. Vjerujte ono što hoćete. Ne mogu jednostavno, jer kažete da je sva službena istraga ništa, a sve nadri istrage apsolutno tačne, a koje se sastoje... ni od čega, priče obične.

Dobro, ja ću se povući iz ove diskusije. Vi zanemarite službenu istragu i dokumentaciju o njoj. Vjerujte ono što hoćete. Ne mogu jednostavno, jer kažete da je sva službena istraga ništa, a sve nadri istrage apsolutno tačne, a koje se sastoje... ni od čega, priče obične.

Ja nisam rekao da je sluzbena istraga nista !  Sluzbena istraga je kao  sto sam rekao , identicna  slucaju JFK  (PROTURJECNA) , 

Kod njih sluzbeno jedan metak iz udaljenosti od 1 km  ubija Kenedija ,ranjava ga vise puta(sa najgorom postojecom puskom ) (ja cu obuc kozun i odmakanti se 30 metara a ti bujrum pucaj u mene ,a ja znam da to govno nemere probit kozun)   i isto tako taj jedan metak ranjava njegove tjelohranitelje itd-   to ti je onaj famozni magicni metak.    Tako su ga sluzbeno nazvali !         Ja bih tim sluzbenicima predlozio da se bar malo potrude da im price budu bar malo slicne realnim scenama , posto ovo do sad im lici na HAJMO SE IGRATI DJECE ,     na kraju mi ostaje samo da vjerujem da oni to namjerno rade , plasiraju glupu pricu koja je  teoretski nemoguca a kamo li u praksi , tako da se imaju  iz pozadine cemu smijati kad se ponapijaju .   Valjaju se ljudi i vicu u glas   ajjjjjjjjj  jes svit gup ,kaj tocak , sve nam vjeruju. 

Cijela ova priča je toliko inficirana polisinama i dezinformacijama tako da mi zdrav razum nalaže da ne vjerujem ni jednoj ni drugoj strani, jer postoji mogućnost da je istina našto sasvim treće, nešto što nikad neće biti objavljeno.

Vjerujem samo činjenicama o materijalnoj šteti i broju žrtava kao i tome da se događaj desio. Sve ostalo je nedorečeno, ko, kako, zašto i na koji način, ko je naručilac, ko je izvršilac, sve je relativno.

Americki narod je pozobo pricu o tome kako Sadam pravi atomsko oruzje na kamionima ,  kamioni voze autputevima a strucnjaci  prave klistima i cekicima atomsko oruzje ,  to su toliko dugo ponavljali dok nisu ubjedili americki narod.   I sta je bilo na kraju ,  dje je bilo to atomsko oruzje ?     Ni traga ni glasa od kamiona i atomskog oruzja na istim .  Ali to nije razlog da se oni povuku iz Iraka ,   kontali se haj kad smo vec tu , ispumpavat cemo malo gorivo ,kako bi popravili svoj salajbuk .   

Ja mislim da Sadam jos uvjek pravi atomsko oruzje po iraku na kamionima .  Opasan je Sadam , jos moguce je cak da koperira sa alkaidom ,  ahaa. 

Cijela ova priča je toliko inficirana polisinama i dezinformacijama tako da mi zdrav razum nalaže da ne vjerujem ni jednoj ni drugoj strani, jer postoji mogućnost da je istina našto sasvim treće, nešto što nikad neće biti objavljeno.

Vjerujem samo činjenicama o materijalnoj šteti i broju žrtava kao i tome da se događaj desio. Sve ostalo je nedorečeno, ko, kako, zašto i na koji način, ko je naručilac, ko je izvršilac, sve je relativno.

Zna se !  Zna se da su sve price sto su pricali i lagali bile obicne lazi za javnost ,  zasto se nisu potrudili da bar prezentiraju narodu neke atrape ,  mogli su oni komotno  pokazati nekoliko kamiona , nekoliko plasticnih naprava  ukazati prstom na to i reci :"  Evo to je to nuklearno oruzje sto je sadam pravio na kamionima .  Ali ocigledno je da im to uopste nije bilo vazno ,  vazno je bilo samo jedno upasti u Irak i uzeti crno zlato . 

Ovo je isti slucaj kao sa Nattom i bombardovanjem Srbije , sve sto su iznijeli od argumenata se na kraju ispostavilo da su to bile obicne jeftine lazi ,  a glavni reziser tih lazi je bio Rudolf Scharping ,   al kome to sad govoriti , kad je vuk ujeo magare .

Edited by hanzonehatori