Jump to content
PacificHurricane

LTE - Long Term Evolution...!?

Recommended Posts

Pao je izgleda i zadnji ovisnik ITC ovisnosti :ap:

Zadnja prozivka ( sluzbenica AOL-a proziva bolesnike ) PC_DoctorE dali jos imamo vas puls :icon_cheesygrin:

Kad sam ja o ovome pisao, a nasi casopisi i portali jos nista :)
Jos nisam isprobao, ali u 8 mjesecu najkasnije nadam se surfanju preko LTE

Malo je problematicno sto telefoni dostizu do 21mb/s (samo 2 zasad u prodaji) a LTE ide do 100mb/s
Imal ko Rapidshare account da prodaje, kako drukcije iskoristiti??? Edited by scooby-doo

Bome si uporan u stvarima koje te zanimaju iako djeluje da vodis monolog. Cijenim takvo ponasanje, samo naprijed !

Sto se tice toga ja inace nemam obicaj trositi pare na tehnologije ali mi se cini tako dobar internet primamljiv na mobitel tim vec sto ga mnogo koristim.

LTE napokon u "normalnim granicama" na prostoru Austrije.. Drei je najdalje otisao i za 49€ mjesecno daje neogranicen LTE (100mb download, 50mb upload), dok T-mobile i A1 daju do 40GB odnosno 30GB maximalnu brzinu, a onda se smanjiva brzina..

Za mene je to sad za sad skupo, jer bi covjek naknadno morao kraj placanja preplate, jos duplo placati.. Kada dodje na taj nivo gdje moram npr samo 10, 20€ donaplatiti.. Imacu ga i ja :)

Vjerovatno nitko nije bio ni blizo da oproba LTE u zivo??? :)

Još nisam, jer nisam 100% zadovoljan ni sa 3G, jedno obećaju, drugo dobiješ i uvijek imaju neko opravdanje. Tehnologiju imam, ali čekam dok zaista bude ono što bi trebalo da bude. Realno, bio bih zadovoljan i sa 30Mb, ali da je stalna brzina i bez prekida, jer je malo glupo kad
gledaš stream utakmice, a slika se ledi povremeno.

Mi smo daleko jos od prave 3G mreze a o LTE u Bosni nema smisla trositi rijeci.