Jump to content

Recommended Posts

znam da ce biti ljudi koji poricu cinjenicu da tracaju? Ali ako gledamo trac kao zabadanje nosa u tudje zivote onda ja jos nisam upoznala osobu koja to ne radi, a isto tako ne vjerujem da je ima i ovdje.
trac je neka vrsta ovisnosti, svakodnevnice, nemoguce je zivjeti bez njega po mom misljenju. kada ne bi pricali o tudjim zivotima, drugim ljudima, o cemu bi onda pricali? o sebi? ne bi li to bilo egocentricno?

E ovako, stavih temu da vidim sta vi mislite o tome zasto nam je toliko potreban? da li postoji nesto vise od samo teme za pricu uz kafu kada je trac u pitanju? citala sam onako malo kako tracanje ponekad moze sluziti kao lijek, ali kakav lijek? da li se vi osjecate lakse kad se malo istracate, informisete o tetkine jetrve svekrvi koja je napravila skandal neki dan u selu prozivajuci njenog drugog sina zene sestru kurvom? (naravno ovo zadnje je bilo hipoteticko pitanje) :D

Ja sam žensko i ja tračam. :)
Zašto to radim?Nekad tračam jer ne mogu shvatiti postupke nekih osoba,nekad tračam jer mi je netko smiješan.NEkad tračam jer se ne slažem s nekim stvarima.Samo mene to ne zabrinjava,jer sve što istračam,sutra odem i kažem u lice.Ne bojim se da će netko pomisliti kako nisam zlatna.To mi je najmanje bitno šta drugi misle,moja savjest je čista. :)
Daisy,milijardu puta smo sjedile na kafe i tračale slučajne prolaznike,tj rugale im se.Zašto?JEr njihova pojava bode u oči i ne možeš da se ne osvrneš kad vidiš curu u zelenim hlačama,rozoj majici,zlatnih cipelica,torbica s tigrastim uzorkom i šarena marama. :) Kako tvoja mama kaže: A jadna ne zna. :)
NEkad ljudi tračaju jer nemaju svoj život.NEkad ljude tračaju jer potajno zavide drugima na hrabrosti.Nekad je to čista razbibriga,a nekad pravi problem.Kako god okreneš,malo tko ne trača i još manje ljudi priznaje šta je i koga tračalo. :) Edited by Malina
  • Upvote 1

I ja sam zensko, i desi se da tracam, ali ne volim to, izbjegavam sto je vise moguce....:D

Nemam mi nista gore kad podje s pricom "jesi li cula ova....bla bla...." meni dodje da placem...ali ja saslusam i zaboravim....i rahat...

Nekad moram nesto prokometarisati jer me "bode" u oci, i ja odmah kazem i tako to....

Trac nije nikakav lijek, moze biti samo bolest i zlo....

uh sad na sabahu par forumasa i forumasica ono muski pretresla

al nije to pretresla nego jednostavno kod njih izmedju redova citala, ma tu dostaaa istine ;)

mada par bisera ima.. kojeejnostavnomoras otracat i to bas otracat :D
  • Upvote 1

sad ce biti da niko ne traca :D ... tracaju muskarci a da mi zene ne tracamo :) ...

na kraju krajeva sto eci veli citas izmedju redova i onda ebi ga komentarises i prosto izmjenis misljenje ... sa osobama kojima vjerujem puno toga pricam i puno puta i reces stvari koje mozda nebih trebao ...

ali prosto to mogu reci i ovako ...

[quote name='Zelka' timestamp='1291802546' post='410264']
[b]sad ce biti da niko ne traca :D ... tracaju muskarci a da mi zene ne tracamo [/b]:) ...

na kraju krajeva sto eci veli citas izmedju redova i onda ebi ga komentarises i prosto izmjenis misljenje ... sa osobama kojima vjerujem puno toga pricam i puno puta i reces stvari koje mozda nebih trebao ...

ali prosto to mogu reci i ovako ...
[/quote]

Uh, naprotiv kao sto vidis svaka je priznala da traca, i jos svaka znamo da to nije u redu....:D

Bice da se vodimo onom cuvenom "Ko prizna, pola mu se prasta!" :)

Zanima me sta muskarci misle o tracevim, i da li oni stvarno tracaju ili imaju pametniji stvari....:D

ja ne volim tracati o nekim desetim ljudima, ali me zanimaju informacije u vezi ljudi koje svakodnevno susrecem.
ja velim za sebe da sam pravi antitalenat za trac, jer tesko popamtim imena i rodbinske veze pa se smisao onog sto cujem ili pokusavam ispricati izgubi na kraju :D ali ako ne moram te informacije pamtiti onda je ok :D

nije meni trac bolest, to je vise razonoda, bavljenje tudjim zivotom ti automatski skloni misli sa tvojih problema pa lakse nekako bude :D

A sto se tice muskaraca, oni fakat tracaju, i to muski :D samo nece da priznaju :D
  • Upvote 2

5 x .... nadam se da ću sad uspjeti napisati kometar do kraja i pustiti :S

U biti

[quote name='Amren' timestamp='1291807755' post='410276']
Uh, naprotiv kao sto vidis svaka je priznala da traca, i jos svaka znamo da to nije u redu....:D

Bice da se vodimo onom cuvenom "Ko prizna, pola mu se prasta!" :)

Zanima me sta muskarci misle o tracevim, i da li oni stvarno tracaju ili imaju pametniji stvari....:D
[/quote]

gori su muskarci od zena..

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1291878353' post='410529']
gori su muskarci od zena..
[/quote]

samo se ne javljaju, nece da preznaju :D

"TRAČ" - dnevna doza imuniteta, heheheh

Naravno onog zdravog, za moje srce [img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]

znam da ce biti ljudi koji poricu cinjenicu da tracaju? Ali ako gledamo trac kao zabadanje nosa u tudje zivote onda ja jos nisam upoznala osobu koja to ne radi, a isto tako ne vjerujem da je ima i ovdje.
trac je neka vrsta ovisnosti, svakodnevnice, nemoguce je zivjeti bez njega po mom misljenju. kada ne bi pricali o tudjim zivotima, drugim ljudima, o cemu bi onda pricali? o sebi? ne bi li to bilo egocentricno?

E ovako, stavih temu da vidim sta vi mislite o tome zasto nam je toliko potreban? da li postoji nesto vise od samo teme za pricu uz kafu kada je trac u pitanju? citala sam onako malo kako tracanje ponekad moze sluziti kao lijek, ali kakav lijek? da li se vi osjecate lakse kad se malo istracate, informisete o tetkine jetrve svekrvi koja je napravila skandal neki dan u selu prozivajuci njenog drugog sina zene sestru kurvom? (naravno ovo zadnje je bilo hipoteticko pitanje) biggrin.gif

Ljudima kojima je dosadno, spremni su sa svacim dodadu ubijati..

Hajd da prenesu ono sto je receno kako je receno, ili da prenesu ono zapravo sto vide...nego nadodaju na to jos nekih svojih zamisljenih radni, pa onda onaj kome su to prenijeli i on doda jos pokoju..Kad se sve sabere..ispadne trac, veci od kuce, film stvore, od mrvice dogadanja....

Ljudi da zele, i ako zele mogu puno toga reci a da ne ubacuju u razgovore osobe koje ne vole...

Opšte je mišljenje da žene tračaju više nego muškarci. To, naravno, nije tačno, već je samo još jedna od predrasuda.

• Upvote 1

Opšte je mišljenje da žene tračaju više nego muškarci. To, naravno, nije tačno, već je samo još jedna od predrasuda.

Bas tako, znam neke muskarce koji su prave babe tracare.

Obicno svi pozure da kazu kako oni ne tracaju.
Ja tracam, ali nista o drugom ne govorim sto mu i u lice ne bih rekla.
  • Upvote 1

Ma da, sve andjelci. Niko nikome A ne govori a masinerija radi 300/h.
A sto sam upoznala muskaraca mahalasa to je cudo jedno. Ne moze poprzen grah u njima ostati. Najdrazi su mi oni koji kobajagi dodju pitati za zdravlje pa onda "slucajno" skrenu u trac. Jadna majko svoja.

Tracam ali nemam problema s tim jer kao sto Herka rece nikad mi nije tesko sve to reci i osobi koju tracam.
  • Upvote 1

Ma da, sve andjelci. Niko nikome A ne govori a masinerija radi 300/h.
A sto sam upoznala muskaraca mahalasa to je cudo jedno. Ne moze poprzen grah u njima ostati. Najdrazi su mi oni koji kobajagi dodju pitati za zdravlje pa onda "slucajno" skrenu u trac. Jadna majko svoja.
Tracam ali nemam problema s tim jer kao sto Herka rece nikad mi nije tesko sve to reci i osobi koju tracam.

Dobro ti ovo "poprzen grah" bas me nasmija.

A kazu za one koji vole da jedu pileci trtak( joj naziva :D ) da i u njima bas nista ostati ne moze ....
  • Upvote 1

A kazu za one koji vole da jedu pileci trtak( joj naziva :D ) da i u njima bas nista ostati ne moze ....

Jeste, postoji izreka "Izlaje sve, kao da trtkove jede." :) Čuo od jednog Sandžaklije.