Jump to content
Sign in to follow this  
eXorcist

Call of Duty- Black Ops

Recommended Posts

[img]http://www.bug.hr/_cache/5a19dfbadbebcbfe092f0c1ef02f5472.jpg[/img]

Prenosimo sedam najva

ne razumijem kako nastavak na World at War kad je on smjesten u WWII vrijeme a ovaj se odnosi na specijalce i moderna oruzanja, u svakom slucaju jedva cekam!!!

[quote name='eXorcist' timestamp='1288260057' post='403144']
Prenosimo sedam najvažnijih informacija o novom Call of Dutyu:

2. Sustav zdravlja u igri neće se oslanjati na klasične "health packove", već će koristiti već poznati sistem [b]regenerativnog zdravlja[/b], kako bi se ubrzala akcija. U samoj borbi vrlo će važan biti [b][i]stealth [/i]element[/b], koji će aktivno utjecati na mogućnosti u borbi.

7. Black Ops pokreće napredna verzija World at War [i]enginea[/i], koja omogućava visok broj sličica u sekundi uz besprijekornu kvalitetu prikaza, ali i novost u svijetu igara - [b]3D mogućnosti[/b] i to na svim platformama: Xboxu 360, PlayStationu 3 i PC-u.
[/quote]

Hmm ne pamtim kad sam igrao noviji FPS da jos koristi health packove, ne kontam zasto im je ta informacija vrijedna 'highlight-a'

Steta sto nisu iskoristili noviji engine ili napravili novi. WaW nije imao nista posebno dobar engine ni u svoje vrijeme, a kamoli sad.

[quote name='PC_DoctorE ' timestamp='1288269159' post='403163']
ne razumijem kako nastavak na World at War kad je on smjesten u WWII vrijeme a ovaj se odnosi na specijalce i moderna oruzanja, u svakom slucaju jedva cekam!!!
[/quote]

Black Ops je u vrijeme hladnog rata, hladni rat je poceo 2 godine nakon WWII i trajao do 1991.

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' timestamp='1288344329' post='403316']
pa zar nije jos izasao,,ja sam mislio da jes da mi ibro donese sad jopet
[/quote]

11. Novembra izlazi. Edited by 3rror

http://www.youtube.com/watch?v=qDVm8yAGNpg&feature=related

Kupio sam original igricu,igra je toliko bagovita da to nije humano,toliki je lag i kočenje u igri zbog kojeg je neigriva.Forum od steama vrvi komentarima tipa:"nasa moze da igra black ops zato sto jedina ima računare za to".
Ko nije kupio neka sačeka dok to ne rije

ja imam cod s neta, i sta ja znam igra je nako solidna, ne kochi uglavnom, al sto sefko kaze puna je bugova, dodjem do camca i trebam uci u njega a ja prodjem kroz njega nemogu se popeti, i tako te neke sitne gluposti.

al mislim da che se to rijeshiti kroz nekoliko pechova ;)

vidjecemooo

Evo izdat neki mali peč od 8 mb,,sad ne laga i ne koči,,drugi pečevi ce pokriti ostale nedostatke,uglavnom igra se dobar multiplayer.

Iznenadio me Treyarch sa signle player kampanjom, meni se svidja i mislim da je i vise nego solidna. MP nisam jos igrao nikako, ali ako mi se MP bude svidjao koliko SP... mislim da ce mi to biti skoro novi CoD2.

E jel mi neko moze reci

Ja imam inst.Call of Duty Modern Warfare ..dali moram inst. na novo Call of Duty Black Ops`(tj mogu onda obrisati modern warfare?) ili je to samo jedan vrsta update na Call of Duty Modern Warfare :rolleyes:

Moras instalirati Black Ops jer je to novi call of duty,nije nikakav nastavak ničega.

[quote name='tomahawk' timestamp='1290305552' post='406261']
Moras instalirati Black Ops jer je to novi call of duty,nije nikakav nastavak ničega.
[/quote]

Ok hvala, u tom slucaju mogu obrisati Call of Duty Modern Warfare posto sam presao igricu ...a ima dosta GB :icon_cheesygrin:

[quote name='tomahawk' timestamp='1289526657' post='405156']
Evo izdat neki mali peč od 8 mb,,sad ne laga i ne koči,,drugi pečevi ce pokriti ostale nedostatke,uglavnom igra se dobar multiplayer.
[/quote]
Postoje li cracked serveri?

[quote name='3rror' timestamp='1290522916' post='407283']
Postoje li cracked serveri?
[/quote]
Ne,igra se preko steam-a tako da od kreka jo

men se igra svidja onoi bas xtra vec sam skoro 4 prestige men nekoci nista igram normalno na 125 fps-a zadovoljan sam !

Evo kako to ljiljan radi
[media]http://www.youtube.com/watch?v=8GX6EUeTVIM[/media] Edited by tomahawk

[quote name='tomahawk' timestamp='1289408492' post='404953']
Kupio sam original igricu,igra je toliko bagovita da to nije humano,toliki je lag i kočenje u igri zbog kojeg je neigriva.Forum od steama vrvi komentarima tipa:"nasa moze da igra black ops zato sto jedina ima računare za to".
Ko nije kupio neka sačeka dok to ne rije

[quote name='Alen_b' timestamp='1291243831' post='409345']
A ko nemoze da ceka neka je kupi [url="http://www.uskupi.ba/igreigracke/video-igre/cod-black-ops-za-ps3-288.htm"]OVDE[/url]

Igrica je odlicna, samon ipak nije za mene. Cekam GT :-)
[/quote]

prosao sam i ovaj nastavak sad cekam da naprave napokon crack ali mislim da nece to biti jos bar za koji mjesec

Treyarch je izdao novu poveću zakrpu za PC izdanje Call of Duty: Black Opsa. Čitav popis promjena i pobolj

Pa nisam se ja dzabe zalio kad sam vidio da Infinity Ward ne radi vise CoDove i da ce ovaj biti od Treyarcha :D