Jump to content
BaroN

Imam bi mogao u zatvor

Recommended Posts

Evo naisao sam slucajno na jedan clanak na Sarajevo-X portalu pa bih ga volio podijeliti sa ovim selamdzijama sa foruma. NE zna se koji je veci vjernik :)

[b]</h1>[quote]<h1 class="naslov nsvijet">Imam bi mogao u zatvor jer je o
  • Upvote 2

A majko mila...Svaki put kad mislim da se ne mogu vi
  • Upvote 1

[quote name='BaroN' date='21 October 2010 - 15:59 ' timestamp='1287669551' post='402127']
Evo naisao sam slucajno na jedan clanak na Sarajevo-X portalu pa bih ga volio podijeliti sa ovim selamdzijama sa foruma. NE zna se koji je veci vjernik :)

[b]</h1>
Sta mislite o ovom dobrom imamu. Nakon sto su oni iz Vatikana [b]ševili maloljetnice i maloljetnike[/b], sada i u Indoneziji na uzor svecenika i popova rade istu stvar. Da li su ovakve stvari u nekim drzavama dozvoljene? Zbog cega neki ljudi odobravaju imamima i raznoraznim vjerskim vodjama da ovo rade? Vase misljenje kako ih treba kazniti?

Pozurite, nemamo puno vremena, ovi sa minbera svaki dan provjeravaju nas forum, pa ako nalete na nesto anti-vjersko ddosat ce nas dok ne izbrisemo temu
[/quote]

Valjda bi bilo seksualno zlostavljane maloljetnice.....

Ne mislim nista, s tim vjera apsolutno nema veze, da ima, onda svi muslimani bi bili pedofili i svasta nesto....

Ovako nesto ne radi vjernik ni ove, ni one, ni neke desete vjere, to radi monstrum bolesnog uma...

Ne daj Boze nikom!
  • Upvote 3

Ali najveci problem je sto ima ljudi koji takve brakove i te glupe stvari odobravaju. Ja niti sam vjernik, niti vjerujem da bih mogao vjerovati. Neki ce reci usao u tebe sejtan, neka je. Ja znam da ima Boga, ovo nije tek tako nastalo, ali ti ljudi koji su imami i sebe nazivaju vjernicima sto puta su gori od mene kada ovakvo nesto urade. Ne bih se cudio ni da jedan dan procitam da se ovo desilo i u Bosni, i najvise mi je zao ove djece.

Za ovakve stvari treba dodijeliti smrtnu kaznu, pa i takve ljude kamenovati u nekim zemljama gdje sami odredjuju neke zakone. Ljudima sjecu ruke zbog neke gluposti, a ovome vjerovatno nece uraditi nista
  • Upvote 1

ma,to nisu vjernici.. to su "ljudi" koji koriste vjeru kao izgovor za svoje perverzne mastarije ;)
ne znam zasto se cudite.. pa,pun nam je grad takvih :)
  • Upvote 1

Pa to je najveci problem. Bosna, kao ni Indonezija i Iran primjerice nije pravna drzava. Neke se kao takve vode, ali kad ti silujes djevojcicu i dobijes pet godina, kakva je to vlast. U nekim drugim drzavama bi dobio najmanje 20 godina.

Nego ja jos uvijek cekam one "vjernike" da se izjasne oko ovoga pa da vidim ima li neko ko ce ovu zivotinju braniti. Ona fora "sve je to medijski napuhano protiv islama" je zastarjela, neka probaju s necim drugim

[quote name='BaroN' date='21 October 2010 - 18:06 ' timestamp='1287677219' post='402147']
Pa to je najveci problem. Bosna, kao ni Indonezija i Iran primjerice nije pravna drzava. Neke se kao takve vode, ali kad ti silujes djevojcicu i dobijes pet godina, kakva je to vlast. U nekim drugim drzavama bi dobio najmanje 20 godina.

Nego ja jos uvijek cekam one "vjernike" da se izjasne oko ovoga pa da vidim ima li neko ko ce ovu zivotinju braniti. Ona fora "sve je to medijski napuhano protiv islama" je zastarjela, neka probaju s necim drugim
[/quote]

a u kojoj bi to dr

[quote name='šaban' date='21 October 2010 - 19:24 ' timestamp='1287681865' post='402152']
a u kojoj bi to državi za silovanje dobio 20 godina...

u zapadnim zemljama više dobiješ zbog utaje poreza[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

meni je zanimljivo što se vi pravite naivni, pa u cazinu se svake noći siluju djevojčice od 16-tak i manje godina koje bez roditeljskog nadzora izlaze u grad i dolaze kući u ranim jutarnjim satima...

u svakom slučaju u indoneziji će dobiti veću kaznu nego bi je dobio u nekoj zemlji zapadne demokrature[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/tongue.gif[/img]
[/quote]
necu napisat na ovo ništa.

Ja cekam citat i govor nekog uleme od jednog naseg forumasa , onda ce nam sve 'biti jasnp ' :) .

[quote name='Angel of Death' date='21 October 2010 - 19:38 ' timestamp='1287682711' post='402160']
Ja cekam citat i govor nekog uleme od jednog naseg forumasa , onda ce nam sve 'biti jasnp ' :) .
[/quote]

Pa imenuj ga ili cu ja?

men samo jedno nije jasno ... zasto necije obicaje koji su se uvukli u vjeru okarakterizirate kao vjerske obicaje ...

a sto se tice tipa za osudu je i zgrazanje ...

To on po uzoru na Muhammeda a.s, i on je o
  • Upvote 3
  • Downvote 4

[quote name='VIZIOS' date='21 October 2010 - 19:40 ' timestamp='1287682805' post='402161']
Pa imenuj ga ili cu ja?
[/quote]

Ma ne moras , javit ce se on sam to jest ako nadje citat ako ne nadje onda ce standardno muslimanski punoljetna kad dobije , Muhamed a.s. ozenio kad je imala 9 godina , dobar primjer bla bla bla .

Ne bi se dzabe zvao IMAM da NEMA ....

vjera na stranu, vjera je bila samo izgovor, kao sto je izgovor mnogima da rade svasta...

Treba njega gledati prvenstveno kao covjeka, covjeka bolesnog uma, neko napisa monstruma koji je imao savrsen izgovor za svoje bolesne ideje, da je u skladu sa serijetom... A moze toj curici did biti... Fuj!

Mogu misliti koje traume jadno dijete ima... :(

[quote name='sof1a' date='21 October 2010 - 21:26 ' timestamp='1287689186' post='402179']
  • Upvote 4

[quote name='sof1a' date='22 October 2010 - 00:53 ' timestamp='1287701635' post='402207']
Prije nego

[quote name='sof1a' date='22 October 2010 - 00:53 ' timestamp='1287701635' post='402207']
Prije nego
  • Upvote 3

[quote name='sof1a' date='21 October 2010 - 21:26 ' timestamp='1287689186' post='402179']

[quote name='sof1a' date='21 October 2010 - 23:53 ' timestamp='1287701635' post='402207']
Prije nego

[quote name='divlji_andjeo' date='22 October 2010 - 08:28 ' timestamp='1287728923' post='402212']
sad je ovo malo religijska tema, ali mi nesto nije jasno...
u sof1a postu pise da je Muhammed a.s. ozenio Aisu r.a. dvije godine i 5 mjeseci prije Hidzre,

sad ne razumijem sabane zadnje postavke tvoje formule, ako je imala 17 godina pred Hidzru, a udala se 2 godine i 5 mjeseci prije Hidzre kako onda da ima 19 godina?

nije da napadam nesto, ali mi nejasno, pa ako neko od matematicara nek mi to objasni, hvala :)

daleko od toga da je Muhammed a.s. zenio djecu, Boze sacuvaj, ali mi malo previse da sa 19 godina nije bila serijatski punoljetna... ja gledam sa strane svoje nauke :D

jesmo naucni :D
[/quote]

u izvoru koji sam ja naveo stoji da se

nisi nam to prijavio :)

[quote name='BaroN' date='21 October 2010 - 14:59 ' timestamp='1287669551' post='402127']

[b]</h1>
Sta mislite o ovom dobrom imamu. Nakon sto su oni iz Vatikana ševili maloljetnice i maloljetnike, sada i u Indoneziji na uzor svecenika i popova rade istu stvar. Da li su ovakve stvari u nekim drzavama dozvoljene? Zbog cega neki ljudi odobravaju imamima i raznoraznim vjerskim vodjama da ovo rade? Vase misljenje kako ih treba kazniti?

Pozurite, nemamo puno vremena, ovi sa minbera svaki dan provjeravaju nas forum, pa ako nalete na nesto anti-vjersko ddosat ce nas dok ne izbrisemo temu
[/quote]

Pa samo ako je imam ili pop nije bezgrijesan.. Takve pacijente kao primjer uz zid i kratkim postupkom.. Samo tako se Pedofili mogu pokusat iztrijebiti..

A sa druge strane bas stos e tice rimsko katolicke crkve :( neki dan ovdje u novinama naveli sve zemlje i zrtve :( :( :(

A sto se zendibe maloljetni tice, pa ciganis ta rade cigane... SA 25 vec posto i did! Toga je bilo i bice..

U canadi onu Indijansku djecu sto su pokusali misonirati.... Imaju oko 100 000 zrtava a koliki je crni broj neznaju...