Jump to content
Sign in to follow this  
3rror

PeopleString

Recommended Posts

[quote]PeopleString je socijalna mreža, poput Facebooka ili Myspacea, ali za razliku od njih, PeopleString isplaćuje svojim članovima 70% od svojih prihoda.
Mi smo odabrali PeopleString u našem sistemu kao jedan od Partnerskih Programa iz prostog razloga što je besplatan, a mogućnosti zarade su neograničene.

Zarada na internetu je postala hit u svijetu i registracija na PeopleString je besplatna, nema ulaganja, a znate da to većina ljudi voli. Upravo u tome vlasnik kompanije vidi ogroman potencijal, to jest ogroman broj članova što se već u praksi i pokazalo tačnim.

Zaradu isplaćuju na AlertPay račun, koji također možete otvoriti besplatno.

Razmislite da li se isplati zaraditi novac bez ulaganja. Očekujemo Vaše komentare i naravno pogledajte o čemu se radi.

S postovanjem,
Vaš Posaonanetu.net Tim[/quote]

Cini se dobro, ja sam se tek registrovao pa cemo vidjet :)

Link za registraciju: http://www.peoplestring.com/?f=3rror

tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=SRFVk0VfUro Edited by 3rror

Meni se suhi prije par dana javi, odnosno jucer :D kaze registruj se preko referrala, ja se registrovao reda radi sa drugog ip-a i druge mail adrese, reko ne bili dobio sta, i kaze da nije. Citao sam na nekim forumima kao kad zaradis dio novca tu ti sve prestaje, nema vise reklama, igrica a ni mailovi ne stizu pa ni zarade nema. Ja se registrovao i zaradio nesto para i bas mi se to desilo. Dosta takvih stranica je scam, a dosta ljudi je naivno. Najgore je kad se navuces na neobux i slicne stvari pa te zanima samo zarada.

Neces dobiti nista sto ti se neko registruje preko referrala, iako to tvrde, nisam ni ja :)

Jedina prava zarada na netu je ako ste jak affiliate, ili ako imate jak web a na njemu sigurno mozete zaraditi dobar novac. Pa ja sam sa obicnim blogom dobio 139 dolara od google adsensa, svaki mjesec mi redovno HTTPOOL isplacuje novac od njihovih oglasa jer adsense vise ne koristim, a ovakve stvari su samo gluposti.

Osim toga, ako imas jak net, ti bi lako mogao zaraditi velike novce jer vidim pratis i filmove i sve, pa mozes reuploadati neke fajlove i staviti na oron.com pa zaradjivati dok drugi downloadaju. Tu mozes imati duplu zaradu. Uploadas na oron.com i ne stavljas npr. na warez-bb direktan link od orona, nego ubacis adf.ly. Tako sam ja radio pa sam imao nesto sitne zarade. Imam Oron account sa preko 12.000 downloada i oko 2.5 dolara zarade za te downloade. Ali nemam ja net da bih ja mogao stavljati neke stvari poput filmova, muzickih albuma, programa i sl. da bih imao vecu zaradu. S tim sam se prestao baviti.

ADSENSE RULES!

Istina ne dobijes nista direktno ako se neko reg. preko referrala jer da bi dobio taj neko bi morao ispuniti neke ankete za koju su lijepo napomenuli da su samo za US i Kanada korisnike. Ali ima neke indirektne koristi od dovodjena ljudi, iako ne puno.
Znam da su ovakve stranice vecinom scam, ali stvarno koliko god sam istrazivao vecinom sam nasao da ljudi pozitivno govore o PeopleStringu.

Sto se tice re-uploada i zarade od downloada, to mi uzima puno vremena i neda mi se...PeopleString je bar donekle zabavan s flash igricama i social network-om.