Jump to content
Sign in to follow this  
Dobar_Los_Zao

VN Japana - Suzuka

Recommended Posts

hebat ih, ja ustajao na P1 i P2, ustao na P3 ono kisa, gledao Jaime-a i Glocka kako veslaju stazom, i zavrsi, ustanem na kvale a ono mogu glisere voziti, ceko sve do 9 h i najzad odgodjeno, ovo josh nisam docekao u F1!!!

:icon_cheesygrin: uh nisam gledao, nemam TV na poslu, al mogu misliti koja borba s bolidom da ostane nastazi.

Ja se sjećam da je jednom zbog prevelikog pljuska prije nekoliko godina zaustavljana utrka, ali nesjecam se gdje tačno... možda Silver ...

Brazilu rodjo je utrka prekinuta zbog velike kise ...

ovi neki prikazuju sliku hamiltona kako se moli ... :P valjda mu odgovara da se kvalifikacije odgode za sutra ... :P

neznam opet me je ubjedio da je luzer ... :P

nije on los vozac , al ni blizu toliko dobar koliko ga se zeli prikazati ...

stvar je da je on u dosadasnjim noz situacijama(da ih tako nazovem) imao srecu ... e ta ga je sreca ponijela da je pokusa i ono sto netreba ... e sada je kod njega malo konfuzija u glavi ...

kako to da se desi , sudarim se sa weberom a on nastavi utrku i zavrsi tresi ... ja sam taj koji je trebo nastaviti utrku i zavrsiti treci , sta se ovo desava ... :icon_cheesygrin:

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='09 October 2010 - 12:41 ' timestamp='1286620898' post='400384']
:bj: a fujj ba

Alonso sa pobjedom ili dobrim rezultatom u Japanu će definitivno preuzeti mjesto glavnog favorita za naslov , mislim da samo treba pratiti Webbera i biti ispred, Hamilton je nestabilan zadnje vrijeme, Button i Vettel malo zaostaju, sto neznaci da nisu u igri, ali pri kraju sezone svaki bod zaostatka je puno.

Brazil (Interlagos) Ferrariju tradicionalno super odgovara, Abudhabi (Yas marina) ima dugih pravaca i mislim da su u prednosti u odnosu na Red Bull, a naredna utrka u Koreji je svima nepoznanica, tu se mogu najvise osloniti na Alonsove sposobnosti (

da, mislim da wet uslovi ce ici na ruku Alonsu, ne SF jer bolji je konkurent RBR-u na dry podlozi ali zato ima Alonsa koji nadoknadjuje zaostatak, drago mi je da bude kisa jer tako je manja vjerojatnost da Alonso podere mootor sa kojim je vozio ili Monzu ili Spa, obe su bile isrcpe utrke i za vozaca i za motor, ali ovdje je stvar drugacija i mora ici na 2-3 mjesto, mislim da weber nema sanse ovdje, u svakom slucaju najvise ovo kasnjenje odgovara Hamiltonu koji je razbio stare dijelove te mu dopremaju kako novi paket tako i dijelove, al eto ostaje josh zadnja lijeva krajnica da mu se zamjene i onda na spuru i et ima za dr sezonu bolid, posto ove godine vise sjedi :rolleyes:

prognoze napisem poslije treninga a prije utrke , valjda stignem ... :P

nisam gledo nijeda slobodni trening ... al sutra ako Bog da poslije kvalifikacija cu znati reci vise ...

Cestitke red bullu ...

Alonso opet izvlaci maksimum , svaka cast !

Sta reci za vozaca koji izgubi brzinu, :icon_cheesygrin: , sem da je luzer ... :P

svaka cast ali sto fudo rece bila bi dosadna utrka da nije kamikaze, po meni malo i previse je zalijetao ali na srecu niko nije stradao, tako me podsjeca na montoyu, pravo vilen, a ostali da kazem, iznenadio me McM svojom brzinom, nisam ocekivao da ce biti na nivou, Alonso je mogao bolje, morao bi se namuciti za dr mjesto a vozio je sa motorom koji je podosta potrosen, ovaj motor mora proci i nepoznatu koreju, mislim da ce se boriti i tamo za podij a onda zadnje dvije ide na sve ili nista, to je njegova neka racunica ko kruh, jer vidjelo se da ima brzine i da moze lako da podigne tempo, see ya in Korea!!!

Kobayashi definitivno osvjetlao obraz pred domaćom publikom. Pretjecanje Alguersuarija je definitivno potez utrke. "Uzeo" ga je s vanjske strane, dok je Alguersuari pokusao zatvarati kad je doslo do kontakta i izgubio prednje krilo. Kobayashi mu je ostavio dovoljno prostora s unutrasnje strane.

Momak razvaljuje, bas bi ga volio vidjeti u Ferrariju ili McLarenu.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=zLvXd3Xbazs[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=sr9j1g5qjP8[/media]

Kobayashi definitivno osvjetlao obraz pred domaćom publikom. Pretjecanje Alguersuarija je definitivno potez utrke. "Uzeo" ga je s vanjske strane, dok je Alguersuari pokusao zatvarati kad je doslo do kontakta i izgubio prednje krilo. Kobayashi mu je ostavio dovoljno prostora s unutrasnje strane.

Momak razvaljuje, bas bi ga volio vidjeti u Ferrariju ili McLarenu.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=zLvXd3Xbazs[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=sr9j1g5qjP8[/media]