Jump to content
3rror

Omiljene TV serije

Recommended Posts

Mucke su nezamjenjive.
Od ovih novih ,nista posebno trenutno.Ako nema sporta onda najcesce history i discovery a ako se slucajno potrefi u terminu QI ili would i lie to you na BBC,to pogledam

Mućke, True Blood, Star Trek, Arrow, Da Vinci's Demons, i tinejdžerska Veronica Mars :P, Covert Affairs...

Trenutno poceo gledati Weeds ... Nije losa..

Inace u cekanju nove sezone The Walking dead

Odavno ne gledam TV osim par serija koje vise pratim iz neke navike, da ne kazim emotivne obaveze...Criminal Minds, Once Upon a Time, Game of Thrones, Homeland.

Moja najdraza je bila jedna kratka 13.-epizodna serija, nikad je nisu u kompletu ni emitovali na tv-u vec sam kupila DVD da odgledam, a zvala se Wonderfalls. Od istih ljudi koji su napravili nju je bila i moja druga omiljena "Pushing Daisies". Te dvije serije bih mogla gledati dan/noc. :)

Obje su bile kvazi-komedije, onako malo crne. :)

Od "ozbiljnih" - The Wire, nema jace.

Od drama/"fantastike" - LOST :)

Edited by Dacina curica

Šta ćeš, završi se rat u Evropi u zadnjoj epizodi. :)

Inače, ista ekipa (T. Hanks-S. Spielberg) je uradila još jednu varijaciju na temu pod nazivom Pacific, ali mi ona nije bila tako dobra, ne znam zašto, isti budžet, ok glumačka postava, istorijska tema, epske scene, ali opet nešto fali...

I kod mene Band of Brothers ide u vrh liste, uvijek pogledam kad emituju na tv-u (makar jednom godisnje bude).

Pacific je bila OK ali ni blizu BoB. Mozda zato sto smo "odvojeni" od te strane svijeta, mislim da smo svi Band of Borthers dozivljavali kao dio "nase" istorije.

Ima ona scena u BoB kad oslobadjaju koncentracioni logor i mladic nosi oca u rukama i na nasem im govori "pomozite, jos je ziv". Ne moze covjek da se ne identificira. Osim toga mislim da su pojedinacne price u BoB bile razvijenije, pacific se takoreci koncentrisao na samo jednog lika.

Jedina serija koju sam odgledala od prve do zadnje je "Prijatelji" sve ostale pocnem pa zaboravim ili gledam svaku petu. 

Criminal Minds s vremena na vrijeme kao i  Mentalist. Nekad sam gledala sve zivo ali sad manje. 

Odavno ne gledam TV osim par serija koje vise pratim iz neke navike, da ne kazim emotivne obaveze...Criminal Minds, Once Upon a Time, Game of Thrones, Homeland.

Moja najdraza je bila jedna kratka 13.-epizodna serija, nikad je nisu u kompletu ni emitovali na tv-u vec sam kupila DVD da odgledam, a zvala se Wonderfalls. Od istih ljudi koji su napravili nju je bila i moja druga omiljena "Pushing Daisies". Te dvije serije bih mogla gledati dan/noc. :)

Obje su bile kvazi-komedije, onako malo crne. :)

Od "ozbiljnih" - The Wire, nema jace.

Od drama/"fantastike" - LOST :)

Pogledao Wonderfalls, odlicna.. Nekad sam gledao epizodu il dvije bilo na tv-u ali davno, prisjetio se kad gledao sad...  Skidam i ovu drugu pa cu i nju pogledati...

Kakva je Once upon a time ?