Jump to content
Amren

Zdrava i njegovana kosa

Recommended Posts

Znam jednu zenu sa predivnom kosom. Ima 39 godina i nikad nije oprala kosu samponom, samo cista voda i nista i NIKAD drugo. Zaista nikad nisam vidjela takav sjaj kose i kosa nekako odise zdravljem.

Znam jednu zenu sa predivnom kosom. Ima 39 godina i nikad nije oprala kosu samponom, samo cista voda i nista i NIKAD drugo. Zaista nikad nisam vidjela takav sjaj kose i kosa nekako odise zdravljem.

Ja nemogu povjerovati da neko moze samo vodom " prati" kosu, to isto kad bi se tusirali bez sampona/sapuna, ili sude prati bez tecnosto.. :blind: ..poznajem i ja jednog mladica sto nikad nista osim vode ne koristi...

I meni to zvuci nevjerovatno... mora da joj kosa proizvodi prirodni sampon :D

Ja sam čitala negdje na netu o jednoj ženskoj koja isto koristi samo vodu, i po njenoj priči prvi period je bio tažak, al' vremenom se kosa navikla i baš što Herka veli, gledajući njene fotke kosa joj izgleda zdravo i sjaji se. I meni čudno. :)

Prije par godina na zapadu je zadnji krik bio šampon za konje. Jeftin, bez mirisa i ostalih nepotrebnih sastojaka, a opet 99% istih sastojaka kao kod poznatih brendova. Bio i ostao najpopularniji šampon kod djevojaka koje se bave konjičkim sportom, što je prilično popularno, a većina ih izgleda bolje nego manekenke, tako da nije bilo podsmijeha niti gledanja odozgo zbog toga što koriste šampon koji košta u 5 litarskom galonu isto kao 250 ml Palmolive.