Jump to content
Seka-aida

Jeli Pristojno Zaviriti U Partnerov Mobilni?

Recommended Posts

Ja samo kazem da nije pristojno. Sad sto hoce da cita sta ja i s kim se dopisivam nek cita samo problem je kad neke stvari pogrsno protumaci. Ja licno nit imam volje nit zelje da joj gledam u mobitel. Jednostvano mi je postalo tako da ne zelim uposte vise icemu da pridajem neki znacaj na gluposti i budalestine. Zasto se zamarati icim samo opusteno i uzivaj u zivotu.

to i jes poenta,pogresno tumacenje,dok ti objasnis jer smo svi sumnjicavi ,prvo zaguzva se pa sa puno vise truda treba objasnit to pogresno tumacenje.kolika mala granica je da se zaguzva nikako mi jasno nije a kolka velika daljina je da se dobro sredi i odrzi odnos,ccc

prvo je to nekulturno i drugo je nepristojno mislim da svako ima pravo na svoju privatnost pa i u ovome slucaju

[quote name='SEMRA' date='04 July 2009 - 07:35 ' timestamp='1246689332' post='332390']
prvo je to nekulturno i drugo je nepristojno mislim da svako ima pravo na svoju privatnost pa i u ovome slucaju
[/quote]

Semra ruku na srce, kad imas 100% sansu da zaviris... hmmmm

Malo je ljudi koji to nebi ucinili mislim.

eci peci pec do sad to nisam uradila al ko ce znati u buducnosti mozda mozda nikad ne reci nikad

nikad nisam zavirivala u partnerov mobilni, iako sam imala vec toliko mogucnosti.. nije mi to potrebno, ako me interesuje upitam ga, on mi rece i to je to, mada ga i rijetko kad upitam skim pise, ko mu je piso, nesto mi je to bezveze.. ipak mu pruzam toliko povjerenja da mi nemora ni svaku sitnicu govoriti

jesam ja zavirivala i zavirivala. opominjo me uvijek se smjesio.. aj me do jednom kad je tel zvekno od hastal jadan u trista tiptika je se razletio..

pa onda svadja.. lapio me za ramena, i izguro iz stana.

sutra dan kaze moro sam da te neudarim. :(

ruku na srce ljudi al ja mislim da bi ja opet zavirila

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 July 2009 - 13:44 ' timestamp='1247744693' post='333329']

[/quote]

Eci upravu si ... svi bi mi zavirili kada bi imali priliku i to je sigurno tako ...
al bez obzira na to nije pristojno zaviriti u neciji telefon pa tako ni u partnerov ...

[quote name='EcI PeCi PeC' date='16 July 2009 - 12:44 ' timestamp='1247744693' post='333329']

[/quote]

POTPISUJEM!!! Malo tko moze da odoli, ak ima sansu.Mozemo mi govoriti nije pristojno, nemoralno, ovako , onako, al malo tko od nas moze da odoli.

[quote name='Apotekarka_21' date='22 July 2009 - 11:32 ' timestamp='1248258730' post='333877']
POTPISUJEM!!! Malo tko moze da odoli, ak ima sansu.Mozemo mi govoriti nije pristojno, nemoralno, ovako , onako, al malo tko od nas moze da odoli.
[/quote]
nepristojno je virkat,ko zna sta se krije iza zavjese :icon_cheesygrin: inace nikad ne virkam zato sto ima pasw :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

[quote name='apolo' date='22 July 2009 - 19:16 ' timestamp='1248286618' post='333905']
nepristojno je virkat,ko zna sta se krije iza zavjese :icon_cheesygrin:

nije to kulturno , ja ne volim da meni neko gleda po mobu , a volim drugima - ne mogu sebi pomoci :D

ja sam radoznala :P ja virkam svakom po mobitelu :) sta ja mogu :)

[quote name='Daisy' date='24 August 2010 - 01:33 ' timestamp='1282606416' post='392070']
ja sam radoznala :P ja virkam svakom po mobitelu :) sta ja mogu :)
[/quote]
svakom ? :P :D

Sta imam zavirivati kad mu dodje poruka ili ga neko zove kaze mi ko je... i jos okrene mobitel da procitam :icon_cheesygrin: A ni ne trazim to...bogEmi :P Edited by Loca

[quote name='Loca' date='24 August 2010 - 01:32 ' timestamp='1282609950' post='392084']
Sta imam zavirivati kad mu dodje poruka ili ga neko zove kaze mi ko je... i jos okrene mobitel da procitam :icon_cheesygrin: A ni ne trazim to...bogEmi :P
[/quote]
E il' je neki

Nije. Nemamo običaj niti on niti ja, viriti u mobitele jednog drugog, čak se ni javljati ako je neko od nas odsutan a mobitel ostao.

Al' zato djeca daju sebi daju za pravo sva

Nece citati samo oni sto se bare. Oni koji hoce ozbiljnu vezu pa testiraju partnera naravno da ce citati i da im mora omoguciti pristup u svako doba :D.... Kasnije vidis ima li potrebe ili nema provjeravati

[quote name='Cain' date='24 August 2010 - 09:12 ' timestamp='1282637556' post='392114']
Nece citati samo oni sto se bare. Oni koji hoce ozbiljnu vezu pa testiraju partnera naravno da ce citati i da im mora omoguciti pristup u svako doba :D.... Kasnije vidis ima li potrebe ili nema provjeravati
[/quote]
Jesi ti to bario pa onda htio ozbiljnu vezu? xD zezam se..,
Pa ima logike, ali kako ozbiljna veza,a testirati partnera, ne kontam ja.... Edited by Jiggy Bau

to nije testiranje, vise provjeravanje...

meni ne smeta takav vid provjeravanja, ja nemam sta kriti... ionako ja sve ispricam :),

ali ne smeta mi ni provjeravati :) :P

Mrzim kada mi neko dira mobitel ili poruke na internetu . Samo ocajne osobe to rade koje nemaju pametnijeg posla u zivot nego zabijati svoj nos tamo gdje mu nije mjesto .

jes, kad imas osjecaj da nesto krije i kad ti vec sam nece da pokaze...

jes da se razocaras poslije ako sta nadjes, ali i budes miran ako sta ne nadjes...
  • Upvote 1

[quote name='kladusanka' date='24 August 2010 - 09:53 ' timestamp='1282636391' post='392109']
Nije. Nemamo običaj niti on niti ja, viriti u mobitele jednog drugog, čak se ni javljati ako je neko od nas odsutan a mobitel ostao.

Al' zato djeca daju sebi daju za pravo svašta, do jednom . :D
[/quote]

Nemoj da si mi ih ,,pipnula,, . :P

Ma nije,niposto.Nek' on meni nista ne zaviruje,necu ni ja njemu. :icon_cheesygrin: Edited by mecolynna