Jump to content
MurisTopic

Da li je moguće promijeniti ime na forum cazin.net

Recommended Posts

Povezao sam se preko facebook-a prije nekoliko dana . I sad bi promijenio ime ako je moguce ? Hvala . Edited by MurisTopic

Promijena imena nije nijednom clanu omogucena u opcijama.

Ukoliko zelis da ti se nick promijeni kontaktiraj nekog od administratora, ili ovdje ostavi nick koji zelis

[quote name='Afrodita' date='17 August 2010 - 02:54 ' timestamp='1282006477' post='390560']
a gdje bude taj vazin.net? :P
[/quote]
decko se izvinuo i popravio necemo da mu prvi dojam bude kako netreba...... obrati se na nick @Lucky on je cesto online i on ce ti to rjesiti
  • Upvote 1

A koja ste vi govna, ti bi reko vi svi nikad ne pogrije
  • Upvote 2

[quote name='AzraiŁ' date='17 August 2010 - 11:31 ' timestamp='1282037472' post='390587']
hehehe,VAZIN.net,to mora da je nesto novo :D
[/quote]

Mislim da ti s punih 11 dana registracije nisi nista puno bolji od njega i moras se jos dokazivati da bi nekoga provocirao :icon_cheesygrin: . Takve se greske mahinalno desavaju , svakome pa i meni , ne treba obracati paznju na to . Bolje obrati paznju na neke teme , debilne izjave pa tamo napadaj :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

[quote name='Angel of Death' date='17 August 2010 - 10:40 ' timestamp='1282041651' post='390606']
Mislim da ti s punih 11 dana registracije nisi nista puno bolji od njega i moras se jos dokazivati da bi nekoga provocirao :icon_cheesygrin: . Takve se greske mahinalno desavaju , svakome pa i meni , ne treba obracati paznju na to . Bolje obrati paznju na neke teme , debilne izjave pa tamo napadaj :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:
[/quote]

hehehe,haj dobro,poslusat cu tvoj savjet,al to bude moj komso pa ga malo zajebavam :) :D
  • Upvote 1

hej meni je to bilo bas simpaticno :D a i ne vjerujem da je iko mislio ista zlonamjersno kad je zaje**avao u vezi vazin.net-a :D

sta pravite big deal?

Ovaj podforum nije za spamm i zajebanciju. Imas dole disco urnabes pa zezaj covjeka do mile volje. Ako se je preko facebooka prijavio, prepocuujem mu da se registruje na pravi nick.

Sto VIZIOS rece, v i c je jedno do drugog, u cemu je problem

posalji privatnu poruku bilo kojem od administratora i promjenit ce ti se nick u koji trazis ...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361