Slike na facebook-u

16 posts in this topic

Napisano

Evo danas vidim kod jedne prijateljice na facebook-u da je do
0

Napisano

ja se nemam scim ni uslikati hahahha :D :lol: ne patim za slikama bas nepamtim kad sam postavio zadnji put sliku.... ima ih brete sto ti kazes 300 slika dnevno
0

Napisano (edited)

Neki dan sam imala slucaj da je neko napravio lazni profil sa mojim slikama skinutim sa derneka, ja tamo profil nisam bila deaktivirala, tako da sam se uvjerila da je to ziva glupost, i ono malo slika sto sam imala na facebooku sam pobrisala i ne planiram vise ni stavljati.
Jedino otvorim album za svog ljepotana magnuma :D Edited by Loca
0

Napisano

Jaaako rijetko, većinom mene obilje
1

Napisano

Ja imam 4 slike na fejsu i to su samo one profilne :D
0

Napisano

Ja imam puno albuma brete, i neka ih, ne radim nista sto se "ne smije" vidjeti. A naravno na albumima stavim ko moze vidjeti. Neka slika, kako je rodbina i komsiluk po vani, onda im drago vidjeti, a znam da ce i meni dosaditi to, pa sve obrisati jednog dana, al jos nije doslo do toga, tako da cu i nastaviti stavljati.

a kako se uspijem zabaviti i uslikati, nista lakse :D Samo opusteno :D
0

Napisano

Ja imam dvije svoje slike na fb, par slika sto su me drugi oznacili .. od Mehmeda nema nijedne slike :D ... ne volim stavljati slike djeteta na net :)
0

Napisano

Ja sam obrisao FB profil i svaku drugu dru
0

Napisano

vaktile sam imala milion slika na fb, medjutim kad skontam ko sve gleda te moje slike odlucila sam ih staviti u private, vecina albuma koje imam na fb mogu vidjeti samo ja. neka slika da se ne zagube :) a bas u zadnje vrijeme se ne slikam cesto i ne pravim albume, cak i ne visim na fb ko nekad :D

ma cista glupost
0

Napisano

Imao sam svakakvih slika , pa sam pobrisao , od onih u 'svakakvim stanjima' do onih eksplicitnijeg sadrzaja :icon_biggrin: , pa sad tako mi mogu samo da gledaju u profilnu . Sramota da me gledaju rodjaci sta radim :D .
0

Napisano

Ma ne znam,meni je to nekako postalo previ
0

Napisano

facebook je po meni dobar nacin komunikacije

pogotovo jer svi imamo prijatelje i rodjake negdje vani i tako razmijenimo fotke i misljenja razna

rijetko stavljam slike imam ih svega par albuma al svako malo se nadjem na nekoj koja nije moje vec me neko tagovo negdje itd racimo http://www.facebook.com/photo.php?pid=113276&op=1&o=global&view=global&subj=1073531633&id=100001270382053

malo me nerviraju statusi tipa umoran sam imam proljev ode na more itd al sta se moze, lijepo mi je vidjeti dobro poslovicu u statusu il neku zezu

uglavnom moj profil je http://www.facebook.com/salkic.zilhad nema bas nesto posebno za vidjeti

al recimo to ovako face danas najvise sluzi najvise da se ljudi malo pohvale opet moje misljenje
0

Napisano

Al' meni nista mrze nema nego kad vidim one neke cure tj. vise su djeca sto se neznaju posteno kruha najesti,a dodju i stavljaju slike na fcb gdje su haman pa gole.
0

Napisano

Ne krijem ni
0

Napisano

Kao sto Manuel rece ne krijem nista imam slike i imam albuma ... posebno sad kad sam daleko od roditelja i uze obitelji logicno mi je staviti neke slike posebno jer trenutno su im to i utjeha ... iskreno kome smeta neka negleda :) a imam rodbine svugdje negdje tako da dobro dodje i fb cujes se vidis sta ima kako su i tako ... a sto se slika djeteta tice :) ne vjerujem u neke te kao sto vecina ih sada kaze uroke i slicne ... moje djete je meni posebno a normalno da cu i njega uslikati :P a onaj tko mi ne odgovara obrisem ga iz prijatelja i to je to ... uglavnom najbolje ignoriras ako ti sta smeta ... a imas i blok aplikacije i tako dalje :D svatko ima prvo raditi sta zeli kako zeli ne zabadam se tamo :D svi mi imamo i mane i prednosti :P tako da fb je tu a i svatko ga koristi kako njemu volja :P
0

Napisano

Mene samo iritiraju oni izlijevi lazne ljubavi po facebooku , i ona srca , i pisanje ono s zarezima , znakovima tackama . Nije to sto ja ne znam :icon_biggrin: vec je stvarno debilno. Znam kakvih ima pisu lubavi ovo ono na facebooku a u stvarnosti da mogu iscupale bi jedna drugoj oci . Meni facebook kao i svaki drugi vid internet komunikacije sluzi za zabavu i zafrkanciju ...
0

Registriraj se ili logiraj da bi komentarisao

Trebate biti član kako bi mogli ostaviti komentar

Registriraj se

Prijavite se za novi račun na Cazinski forum. To je lako!

Registruj se

Logiraj se

Već imate račun? Prijavite se ovdje.

Logiraj se sada

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.