Slike na facebook-u - Opće teme - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika

Slike na facebook-u

• Please log in to reply
15 odgovora na ovoj temi

#1 Malina

Malina

Ona koja je našla malog princa

• Članovi
  • 1578 Poruke
  • Spol:Žensko
  • Ljubavni status:U vezi

Objavljeno 16 August 2010 - 16:42

Evo danas vidim kod jedne prijateljice na facebook-u da je do
  • 0
" Treba da izdrzim dvije-tri gusjenice ako zelim upoznati leptire. Kazu da su leptiri divni. Ako ne oni, tko bi me drugi posjetio? Ti ćes biti daleko. Sto se tiče velikih zivotinja, njih se ne bojim. Imam ja svoje kandze". I naivno pokaza svoje 4 bodlje...a zatim doda: "Ne skanjuj se toliko, to me razdrazuje. Odlučio si da odes. Pa idi!" Jer cvijet nije htio da ga mali princ vidi kako plače. Bio je to PONOSAN cvijet...

#2 BeLaY

BeLaY

BeLaY_BoY

• +PREMIUM MEMBER
  • 3909 Poruke
  • Spol:Muško
  • Ljubavni status:Slobodan/na

Objavljeno 16 August 2010 - 16:44

ja se nemam scim ni uslikati hahahha :D :lol: ne patim za slikama bas nepamtim kad sam postavio zadnji put sliku.... ima ih brete sto ti kazes 300 slika dnevno
  • 0
sklonio potpis bilo crvenih slova pa sam sad na cekanju

#3 Loca

Loca

Srednja Legenda

• Članovi
  • 592 Poruke

Objavljeno 16 August 2010 - 16:54

Neki dan sam imala slucaj da je neko napravio lazni profil sa mojim slikama skinutim sa derneka, ja tamo profil nisam bila deaktivirala, tako da sam se uvjerila da je to ziva glupost, i ono malo slika sto sam imala na facebooku sam pobrisala i ne planiram vise ni stavljati.
Jedino otvorim album za svog ljepotana magnuma :D

Ova tema je uređena od Loca: 16 August 2010 - 16:55

• 0
"Ali on se tako lijepo smijesi. Pa mi pet minuta u njegovom drustvu bude kao da sam dobila na lotu. Hodam ulicom poput narodnog heroja, u trenutku narastem iznad svih zgrada, i u cijelom svemiru nema veceg i jaceg stvorenja od mene.. I zato me drugi ne zanimaju. Ne bi me zanimali ni da ih je tristo. Kad hocu tog jednog... "

#4 Dobar_Los_Zao

Dobar_Los_Zao

m3d tvoj

• +Urednici cazin.net
  • 2426 Poruke
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 16 August 2010 - 16:58

Jaaako rijetko, većinom mene obilje
  • 1

#5 AzraiLL

AzraiLL

Moćni majstor

• Članovi
  • 484 Poruke
  • Interests:Hip-Hop :)

Objavljeno 16 August 2010 - 17:20

Ja imam 4 slike na fejsu i to su samo one profilne :D
  • 0

Imamo jedni druge ne treba nam nista,
ljubav na prvo mjesto emocija cista,
razlike nema u nama krv je ista,
svi zajedno za bolje sutra,ja sam optimista.
Samo treba reci ja to moram,ja to mogu,
za svoju djecu bolju zemlju,jer ja to hocu.
Promjene zelim i ne pitam za cijenu,
molotovi kokteli,ako treba revoluciju...

#6 veritas

veritas

djevojka sa druge strane ulice

• +VIP MEMBER
  • 1200 Poruke
  • Interests:living my life

Objavljeno 16 August 2010 - 17:32

Ja imam puno albuma brete, i neka ih, ne radim nista sto se "ne smije" vidjeti. A naravno na albumima stavim ko moze vidjeti. Neka slika, kako je rodbina i komsiluk po vani, onda im drago vidjeti, a znam da ce i meni dosaditi to, pa sve obrisati jednog dana, al jos nije doslo do toga, tako da cu i nastaviti stavljati.

a kako se uspijem zabaviti i uslikati, nista lakse :D Samo opusteno :D
  • 0
Slika

Brigo moja, ja imam Velikog Gospodara.

težak je život nas umjetnika

#7 selma90

selma90

ღ Mujina zena ღ

• ljepota
  • 1310 Poruke
  • Interests:ღ cojk i djeca ღ

Objavljeno 16 August 2010 - 20:57

Ja imam dvije svoje slike na fb, par slika sto su me drugi oznacili .. od Mehmeda nema nijedne slike :D ... ne volim stavljati slike djeteta na net :)
  • 0
Slika
Slika Slika

Mehmed & Nail

இڿڰۣ-ڰۣ—

Slika

"Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu tog puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer se sav topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš, da voliš ga jos i više."

#8 Cain

Cain

hiperaktivna seljacina

• Članovi
  • 1016 Poruke
  • Interests:Puno ima...

Objavljeno 16 August 2010 - 22:17

Ja sam obrisao FB profil i svaku drugu dru
  • 0

Sto citas ovo ???  :zombi: 

#9 Daisy

Daisy

More Than a Woman

• +PREMIUM MEMBER
  • 2360 Poruke

Objavljeno 16 August 2010 - 22:44

vaktile sam imala milion slika na fb, medjutim kad skontam ko sve gleda te moje slike odlucila sam ih staviti u private, vecina albuma koje imam na fb mogu vidjeti samo ja. neka slika da se ne zagube :) a bas u zadnje vrijeme se ne slikam cesto i ne pravim albume, cak i ne visim na fb ko nekad :D

ma cista glupost
  • 0
I'm a train wreck in the morning, I'm a bitch in the afternoon Slika

#10 _Gost

_Gost

_Gost

• Članovi
  • 3824 Poruke

Objavljeno 16 August 2010 - 23:41

Imao sam svakakvih slika , pa sam pobrisao , od onih u 'svakakvim stanjima' do onih eksplicitnijeg sadrzaja :icon_biggrin: , pa sad tako mi mogu samo da gledaju u profilnu . Sramota da me gledaju rodjaci sta radim :D .
  • 0

#11 Malina

Malina

Ona koja je našla malog princa

• Članovi
  • 1578 Poruke

Objavljeno 16 August 2010 - 23:44

Ma ne znam,meni je to nekako postalo previ
  • 0
" Treba da izdrzim dvije-tri gusjenice ako zelim upoznati leptire. Kazu da su leptiri divni. Ako ne oni, tko bi me drugi posjetio? Ti ćes biti daleko. Sto se tiče velikih zivotinja, njih se ne bojim. Imam ja svoje kandze". I naivno pokaza svoje 4 bodlje...a zatim doda: "Ne skanjuj se toliko, to me razdrazuje. Odlučio si da odes. Pa idi!" Jer cvijet nije htio da ga mali princ vidi kako plače. Bio je to PONOSAN cvijet...

#12 zilho

zilho

Sebičan i Perverzan

• +VIP MEMBER
  • 3529 Poruke
  • Interests:ZIVJETI ONAKO KAKO ZAHTJEVA BOG A TREBAJU LJUDI

Objavljeno 17 August 2010 - 09:39

facebook je po meni dobar nacin komunikacije

pogotovo jer svi imamo prijatelje i rodjake negdje vani i tako razmijenimo fotke i misljenja razna

rijetko stavljam slike imam ih svega par albuma al svako malo se nadjem na nekoj koja nije moje vec me neko tagovo negdje itd racimo http://www.facebook....100001270382053

malo me nerviraju statusi tipa umoran sam imam proljev ode na more itd al sta se moze, lijepo mi je vidjeti dobro poslovicu u statusu il neku zezu

uglavnom moj profil je http://www.facebook.com/salkic.zilhad nema bas nesto posebno za vidjeti

al recimo to ovako face danas najvise sluzi najvise da se ljudi malo pohvale opet moje misljenje
  • 0
PRVO SU DOSLI POPOVI PA TOPOVI PA LOPOVI
NEKI IMAMI ZIVE U TAMI, KAKVA JE BILA ZA VRIJEME TITA
AKO NEKO RJESENJE TRAZI, RJESENJE SIGURNO NISU LAZI

od munafika je gori hadzi-munafik a na vrhu piramide je hadzi-hafiz-munafik al do tog stadija dolaze samo rijetki tj.najgori

MOZE SE OMRSITI I OD DJECIJU SUZU

ONI KRIVI U ZAKONU TRAZE RUPE, A ONI DRUGI U RUPAMA TRAZE ZAKON
sretni su oni koji ne znaju zasto se tako osjecaju-zilho, ni sat nije vise 60 minuta
boricemo se do zadnje kapi krvi-a kad mi slabo dodje pumpajte me infuzijom i plazmom, krvna grupa B+
samo rijetki docekaju svoju kaznu na sebi

#13 AzraiLL

AzraiLL

Moćni majstor

• Članovi
  • 484 Poruke
  • Interests:Hip-Hop :)

Objavljeno 17 August 2010 - 10:33

Al' meni nista mrze nema nego kad vidim one neke cure tj. vise su djeca sto se neznaju posteno kruha najesti,a dodju i stavljaju slike na fcb gdje su haman pa gole.
  • 0

Imamo jedni druge ne treba nam nista,
ljubav na prvo mjesto emocija cista,
razlike nema u nama krv je ista,
svi zajedno za bolje sutra,ja sam optimista.
Samo treba reci ja to moram,ja to mogu,
za svoju djecu bolju zemlju,jer ja to hocu.
Promjene zelim i ne pitam za cijenu,
molotovi kokteli,ako treba revoluciju...

#14 VIZIOS

VIZIOS

Elb Foruma

• +PREMIUM MEMBER
  • 2944 Poruke
  • Interests:Investicije, automobilizem, motociklizem, nautika, tehnologije i

Objavljeno 17 August 2010 - 10:54

Ne krijem ni
  • 0
potpis uredjen od strane administracije

#15 Zelka

Zelka

Nicinca

• +PREMIUM MEMBER
  • 1634 Poruke

Objavljeno 17 August 2010 - 11:28

Kao sto Manuel rece ne krijem nista imam slike i imam albuma ... posebno sad kad sam daleko od roditelja i uze obitelji logicno mi je staviti neke slike posebno jer trenutno su im to i utjeha ... iskreno kome smeta neka negleda :) a imam rodbine svugdje negdje tako da dobro dodje i fb cujes se vidis sta ima kako su i tako ... a sto se slika djeteta tice :) ne vjerujem u neke te kao sto vecina ih sada kaze uroke i slicne ... moje djete je meni posebno a normalno da cu i njega uslikati :P a onaj tko mi ne odgovara obrisem ga iz prijatelja i to je to ... uglavnom najbolje ignoriras ako ti sta smeta ... a imas i blok aplikacije i tako dalje :D svatko ima prvo raditi sta zeli kako zeli ne zabadam se tamo :D svi mi imamo i mane i prednosti :P tako da fb je tu a i svatko ga koristi kako njemu volja :P
  • 0

Enej & Nirvana & Amon

#16 _Gost

_Gost

_Gost

• Članovi
  • 3824 Poruke

Objavljeno 17 August 2010 - 11:38

Mene samo iritiraju oni izlijevi lazne ljubavi po facebooku , i ona srca , i pisanje ono s zarezima , znakovima tackama . Nije to sto ja ne znam :icon_biggrin: vec je stvarno debilno. Znam kakvih ima pisu lubavi ovo ono na facebooku a u stvarnosti da mogu iscupale bi jedna drugoj oci . Meni facebook kao i svaki drugi vid internet komunikacije sluzi za zabavu i zafrkanciju ...
  • 0

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika