Jump to content
x-men

Zasto zene/muskarci zele zauzeto

Recommended Posts

Svi smo svjedoci ovog sto sam naveo,ali ne bih volio da samo kazemo zabranjeno je naj sladje,volio bi opsirniji opis jer postoji razlog zasto je to tako,dok si sam ili sama osoba se nezanima za tebe ali dok si zauzet pocne zanimacija,..

Kazu kako neke zene privlace zauzeti muskarci jer vide da oni znaju da funkcionisu u vezama i da su spremni da se obavezu. Medjutim, zene vide samo romanticniji dio muskarca, buduci da zene to prizeljkuju, taj muskarac im postaje privlacan, jer vide da je sposoban za tako nesto. Naravno, ima zena koje to rade iz ciste zabave i zle namjere, a iza takvog ponasanja se krije psiholoska pozadina, mozda zele da sebi dokazu neku vrijednost. . . Neki antropolozi kazu da su ostatci takvog pogleda na svijet i danas ostali u zenama, koje zapravo reaguju nagonski. . . U svakom slucaju, oni koji to vole nek izvole, ja kazem neka hvala, ono sto je moje, ja cuvam. :icon_biggrin:

Valjda im je zanimljivo igrati se vatrom :D

Evo iz ličnog iskustva: bilo mi je glupo kad se nekom sviđa zauzeta cura ili momak, sve dok se nije i meni desilo...
Sve zato

Ako je zauzet/a onda je i dobar/a...tako to ide.
Nekim ljudima je biti osvajac u krvi i tako pokusavaju na taj nacin se dokazati,buduci da nema danas zemlje za oteti kao nekada,pa se onda instinktivno nadje netko zauzet i bas ta osoba mu/joj se sviđa.
I mene su znali privuci zauzeti muskarci,ali ne zato sto su zauzeti vec sto su mi se svidjeli sto fizicki sto karakterno.Samo naravno ne idem u pohode. :)
I naravno uvijek je veci izazov privuci nekoga tko je zauzet.. :) U biti sve se svodi na izazov i osvajanje. :)

najsladje su jabuke iz komsijine basce, tako tako kazu :D

Ne diram tudje a nedam ni da moje ko dira :D

Ne znam sta dovodi ljude do toga da vole zauzete, ja nisam takva osoba, ono sto nije moje ne diram :) takva sam inace pa i kad je o ovome rijec ....

glupost mi je kad neko bas hoce one sto su u vezi / braku .. kad ima toliko slobodni :D

valjda je zabranjeno voce najsladje, ko ce znati :)

nije fazon zelim li nesto tudje ili ne.....bitno je da ne zelim raditi ono, sto ne zelim da meni druge rade....

ma ima toga kolko ti bog hoce,mozemo mi svi sad tu glumiti necemo tudje svoje nedamo,ja necu ja nebi,ahhh brete,sve neki glumci,de iskreno narodeeeeeeeee.

nista drugo do zivotinjski nagon za borbom ;) i nista drugo nego zadovoljavanje ega...
jer, i kad uspijes osvojiti zauzetog, i kad postane tvoj, za par dana posatne dosadan i tako obican i ides dalje u nova osvajanja...

nista, sve se odvija oko drame, samo nek se vrti i nek se ne miruje...

To je nista drugo nego shvati da te gubi i onda proradi onaj nagon mogla sam ga/ju imati i onda poku

[quote name='_Loccca_' date='24 June 2010 - 12:47 ' timestamp='1277380045' post='380728']
Ovo da su zauzeto zanimljivije ve

[quote name='x-men' date='24 June 2010 - 14:49 ' timestamp='1277383791' post='380754']
da da da,to je isto bas kao kada svaki dna imas sex tri puta i kada izadjes na ulicu zenske se lijepe za tebe pogledima i kao da znaju da imas tri puta na dan sex,jednostavno neko zracenje izlazi,hihih.koliko god bijezao od toga toliko budalestina u insanu tesko odoli takvim situacijama,ali to su djelici sekunde ili minuta gdje dodje slabost kojoj se treba suprostasviti.
[/quote]

Mnogi se nazalost tom djelicu sekunde/minute slabosti ne mogu suprostaviti i idu dalje, i upropaste tom paru tu idilu i njihovu intimu. Bezobzira da li se radilo o musku ili zensku koji voli to "zabranjeno voce"dolazi do narusavanje veze/braka a ta doticna osoba uziva u izhodu jer postigla je sto je htjela i ego raste.

Ja svoje ne dam, a tudje mi ne treba, ne daj Boze :)

[quote name='x-men' date='24 June 2010 - 13:49 ' timestamp='1277383791' post='380754']
da da da,to je isto bas kao kada svaki dna imas sex tri puta i kada izadjes na ulicu zenske se lijepe za tebe pogledima i kao da znaju da imas tri puta na dan sex,jednostavno neko zracenje izlazi,hihih.koliko god bijezao od toga toliko budalestina u insanu tesko odoli takvim situacijama,ali to su djelici sekunde ili minuta gdje dodje slabost kojoj se treba suprostasviti.
[/quote]

hahahaha :icon_cheesygrin: Ima sigurno sto sam vec rekla privlacnije feromone i iskrice u ocima :icon_cheesygrin: Mozemo djelimicno okriviti hemiju :icon_cheesygrin: znamo da je samopouzdanje jedan od glavnih faktora privlačnosti, kada čovjek nađe nekoga tko ga hoće, odjednom je smireniji, samopouzdaniji i vidi vraga nekako privlačniji

mozda zato sto to sto je zauzeto nece traziti neke obaveze od njega ili nje sem seksa ! samo pretpostavka ...

[quote name='lucky' date='24 June 2010 - 21:45 ' timestamp='1277408736' post='380824']
mozda zato sto to sto je zauzeto nece traziti neke obaveze od njega ili nje sem seksa ! samo pretpostavka ...
[/quote]

e ja bas mislim suprotno, te tajne veze se na kraju pretvore u svasta nesto jako cesto, covjek (ako je ozenjen) ostavi zenu krene za ljubavnicom, rasulo u familiji, ljubavnica ko ljubavnica, ako nije zauzeta pase joj... takvih primjera koliko hoces kod nas...

vise je u toj nekoj kradji minutai sati da provedes sa tom osobom, krijuci se od svih, kombinirajuci kako, sta, iscekivanje, zelja, strast, adrenalin... ali nije to ono zato sto su zauzeti vec zato sto su i zabranjeni na neki nacin,
to je ono ko kad malom djetetu se kaze nemoj to dugme dirati, a ono te pogleda nevinim, nestasnim pogledom i dok okrenes glavu, a ono po svom.. :D i jos mu sladje :D

Ma izgubis se tu neko vrjeme i poslije izgubljenog vremena i to dosadi jer si dobio ono sto si zelio,ali ne mozes vratiti ono gdje ti je zablokiralo pa si ponizavao cak i sebe i svoj ponos zbog druge zenske stvari ili zensko zbog druge muske stvari a na kraju opet svati da nije nikakvo zadovoljstvo ni dobila sa tim osim tih nekoliko puta sexanja,jer to je sve radi sexanja i lopovluka onog ljudskog,nema vise tu ni finog zivota poslije kad se otarasis onog sto tije sjebalo dobri brak,koliko god zelio zelila vratiti to poslije ma ostaje samo sjecanje na nesto sto si izgubio-la zbog nekoliko trenutaka koji su ti recemo nesto adrenalina probudili a taj adrenalin si mogao dozivjeti i sa voljenom osobom.[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote][color="#FF0000"]Pokazuju sposobnost obavezivanja:

Da,ne rekoh za rizik :D - Kad mi mama podje redati :" Ne daj Boze,Meco,da ja sta cujem!" :D Ubije sve u meni,tako da ne smi'm ni pomisliti. :icon_cheesygrin:

[quote name='mecolynna' date='25 June 2010 - 10:32 ' timestamp='1277454729' post='380890']
Da,ne rekoh za rizik :D - Kad mi mama podje redati :" Ne daj Boze,Meco,da ja sta cujem!" :D Ubije sve u meni,tako da ne smi'm ni pomisliti. :icon_cheesygrin:
[/quote]

hahaha, moja ti meci, meni je moja zabranila da imam momka skrozz, hahahahha, reko nasla si mi kad ces reci u mojoj 23. godini :D :P

[quote name='Daisy' date='25 June 2010 - 18:58 ' timestamp='1277488708' post='380950']
hahaha, moja ti meci, meni je moja zabranila da imam momka skrozz, hahahahha, reko nasla si mi kad ces reci u mojoj 23. godini :D :P
[/quote]

Mah,i moja je "vikala",al' posto sam ja primjerno "celjade",ne radim "gareta",okanila se . :icon_cheesygrin:

Bitno je na pocetku zamazati oci. :icon_cheesygrin:

nisu moji, moji su tek sad poceli sa pricom moras biti fina cura i tako tooo... aj krushe! :D