Rodio se Dedzal ? :O - Religija - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika

Rodio se Dedzal ? :O

• Please log in to reply
7 odgovora na ovoj temi

#1 Osman_10

Osman_10

Velika Legenda

• Članovi
  • 725 Poruke

Objavljeno 10 April 2010 - 20:03

Nedavno se rodilo dijete sa jednim okom.Jedan od čuvenih događaja prije Sudnjeg Dana je pojava Ded
  • 0
bila dva tenka a drugi pogotovo

#2 VIZIOS

VIZIOS

Elb Foruma

• +PREMIUM MEMBER
  • 2944 Poruke
  • Spol:Muško
  • Interests:Investicije, automobilizem, motociklizem, nautika, tehnologije i

Objavljeno 10 April 2010 - 20:25

Obična mutacija :( Takve djece ce nazalost biti sve vi
  • 0
potpis uredjen od strane administracije

#3 bull

bull

Elb Foruma

• +PREMIUM MEMBER
  • 2674 Poruke
  • Interests:kickboxing
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 10 April 2010 - 21:16

Dedzal ce biti slijep na jedno oko, a desno oko ce mu imati crnu mrlju. Na celu ce mu pisati Nevjernik. Pa sad, uzmimo u obzir da ovo dijete ima samo jedno oko. Bolje vam je da pomognete ovom dijetetu kako, a ne da se izmisljaju razne price i gluposti ;)
  • 0
x x x

#4 Mazac

Mazac

Novi član

• Članovi
  • 20 Poruke
  • Spol:Žensko

Objavljeno 11 April 2010 - 10:40

Pogledajte na youtubu,Dolasci Dzedala,ima oko 50 isjecaka,pa onda krenite u raspravu o ovoj temi.Treba svi da se malo zamilsimo
  • 0

#5 bUDO_hodza

bUDO_hodza

Njegov prijatelj

• +PREMIUM MEMBER
  • 3537 Poruke
  • Interests:Nista
  • Ljubavni status:Neću da kažem

Objavljeno 11 April 2010 - 12:37

Vlast pripada samo Allahu dz.s!!!Allahu Ekber!!!
  • 1

#6 GAGO2

GAGO2

Stari Akademik

• Članovi
  • 1483 Poruke

Objavljeno 12 April 2010 - 20:19

Kao prvo ovu temu bi treba opsirno pojasniti netko ko vrlo dobro poznaje K'uran i sta se pise o Dedzalu i njegovoj pojavi.
Kao drugo meni koliko je poznato nigdje nepise da ce se RODITI DJETE vec da ce se Dedzal pojaviti na jednom putu izmedju Iraka i Sirije.Dakle koliko sam ja razumio on nece biti rodjen vec ce biti poslan od ALLAHA DZ.S ito kao odrastao covjek.
Kao trece jel ikome poznato u kojoj se je to zemlji rodilo to djete??????
Takve djece se radjalo po Hirosimi i Nagasakiju na stotine zbog jake radijacije koju su zbog svoje pameti opet uzrokovali ljudi.
  • 0

#7 _Gost

_Gost

_Gost

• Članovi
  • 3824 Poruke
  • Ljubavni status:Slobodan/na

Objavljeno 13 April 2010 - 13:38

Kao prvo ovu temu bi treba opsirno pojasniti netko ko vrlo dobro poznaje K'uran i sta se pise o Dedzalu i njegovoj pojavi.
Kao drugo meni koliko je poznato nigdje nepise da ce se RODITI DJETE vec da ce se Dedzal pojaviti na jednom putu izmedju Iraka i Sirije.Dakle koliko sam ja razumio on nece biti rodjen vec ce biti poslan od ALLAHA DZ.S ito kao odrastao covjek.
Kao trece jel ikome poznato u kojoj se je to zemlji rodilo to djete??????
Takve djece se radjalo po Hirosimi i Nagasakiju na stotine zbog jake radijacije koju su zbog svoje pameti opet uzrokovali ljudi.

Nece se roditi djete , Dedzdzal vec postoji , samo ceka Allahovo dopustenje . Onda drugo , Dedzdzal nema jedno oko , vec dva oka , od kojih mu je jedno deformisano , odnosno ne vidi na njega . Istina je da ce se pojaviti izmedju Iraka i Sirije . I danas nam je citala profesorica kakvim neki muslimanski ucenjaci smatraju izgled Dedzdzala a to je da ce biti omanjeg rasta i kovrdzave kose , sad koliko tu ima istine bas i nisam siguran . Onda si GAGO u pravu za ovo sa Hirosimom , Nagasakijem a ne treba zaboraviti ni Chernobyil , i zapisano je da ce Dedzdzal doci kao osoba , odnosno odrastao muskaraca i da on vec postoji a 'ovo' djete je bolesno i nemojte se previse uzdati u to da je on Dedzdzal jer osobe s genetskim mutacijama uslijed radijajcije u 99 % slucajeva umiru u pubertetu i to ako uspiju zivjeti kako tako do njega .

@Skrgan , stari kako mjenjas teme sekunde , ne da mi se tebe pratiti :rolleyes:
  • 0

#8 bull

bull

Elb Foruma

• +PREMIUM MEMBER
  • 2674 Poruke
  • Interests:kickboxing
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 17 April 2010 - 14:29

60. Da li je ovo Ded