Rodio se Dedzal ? :O

8 posts in this topic

Napisano

Nedavno se rodilo dijete sa jednim okom.Jedan od čuvenih događaja prije Sudnjeg Dana je pojava Ded
0

Napisano

Obična mutacija :( Takve djece ce nazalost biti sve vi
0

Napisano

Dedzal ce biti slijep na jedno oko, a desno oko ce mu imati crnu mrlju. Na celu ce mu pisati Nevjernik. Pa sad, uzmimo u obzir da ovo dijete ima samo jedno oko. Bolje vam je da pomognete ovom dijetetu kako, a ne da se izmisljaju razne price i gluposti ;)
0

Napisano

Pogledajte na youtubu,Dolasci Dzedala,ima oko 50 isjecaka,pa onda krenite u raspravu o ovoj temi.Treba svi da se malo zamilsimo
0

Napisano

[media]http://www.youtube.com/watch?v=X6yctfq1YJA&feature=related[/media]

Vlast pripada samo Allahu dz.s!!!Allahu Ekber!!!
1

Napisano

Kao prvo ovu temu bi treba opsirno pojasniti netko ko vrlo dobro poznaje K'uran i sta se pise o Dedzalu i njegovoj pojavi.
Kao drugo meni koliko je poznato nigdje nepise da ce se RODITI DJETE vec da ce se Dedzal pojaviti na jednom putu izmedju Iraka i Sirije.Dakle koliko sam ja razumio on nece biti rodjen vec ce biti poslan od ALLAHA DZ.S ito kao odrastao covjek.
Kao trece jel ikome poznato u kojoj se je to zemlji rodilo to djete??????
Takve djece se radjalo po Hirosimi i Nagasakiju na stotine zbog jake radijacije koju su zbog svoje pameti opet uzrokovali ljudi.
0

Napisano

[quote name='GAGO2' date='12 April 2010 - 20:19 ' timestamp='1271099955' post='369744']
Kao prvo ovu temu bi treba opsirno pojasniti netko ko vrlo dobro poznaje K'uran i sta se pise o Dedzalu i njegovoj pojavi.
Kao drugo meni koliko je poznato nigdje nepise da ce se RODITI DJETE vec da ce se Dedzal pojaviti na jednom putu izmedju Iraka i Sirije.Dakle koliko sam ja razumio on nece biti rodjen vec ce biti poslan od ALLAHA DZ.S ito kao odrastao covjek.
Kao trece jel ikome poznato u kojoj se je to zemlji rodilo to djete??????
Takve djece se radjalo po Hirosimi i Nagasakiju na stotine zbog jake radijacije koju su zbog svoje pameti opet uzrokovali ljudi.
[/quote]

Nece se roditi djete , Dedzdzal vec postoji , samo ceka Allahovo dopustenje . Onda drugo , Dedzdzal nema jedno oko , vec dva oka , od kojih mu je jedno deformisano , odnosno ne vidi na njega . Istina je da ce se pojaviti izmedju Iraka i Sirije . I danas nam je citala profesorica kakvim neki muslimanski ucenjaci smatraju izgled Dedzdzala a to je da ce biti omanjeg rasta i kovrdzave kose , sad koliko tu ima istine bas i nisam siguran . Onda si GAGO u pravu za ovo sa Hirosimom , Nagasakijem a ne treba zaboraviti ni Chernobyil , i zapisano je da ce Dedzdzal doci kao osoba , odnosno odrastao muskaraca i da on vec postoji a 'ovo' djete je bolesno i nemojte se previse uzdati u to da je on Dedzdzal jer osobe s genetskim mutacijama uslijed radijajcije u 99 % slucajeva umiru u pubertetu i to ako uspiju zivjeti kako tako do njega .

@Skrgan , stari kako mjenjas teme sekunde , ne da mi se tebe pratiti :rolleyes:
0

Napisano

60. Da li je ovo Ded
0

Registriraj se ili logiraj da bi komentarisao

Trebate biti član kako bi mogli ostaviti komentar

Registriraj se

Prijavite se za novi račun na Cazinski forum. To je lako!

Registruj se

Logiraj se

Već imate račun? Prijavite se ovdje.

Logiraj se sada

• Trenutno Pregleda   0 članova

No registered users viewing this page.