Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Edin Dzeko

Recommended Posts

Pa i najbolje, jos ako mu povecaju sedmicnu platu za 10-ak hiljada eura..

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='30 July 2010 - 23:02 ' timestamp='1280523743' post='386743']
Ima li novih informacija sta je sa D

ma gluposti samo ce upropastiti ovakvog dijamanta...brat bratu vrijedi puno ali siguran sam sa je bilo cifara preko 40 i kusur miliona ali ga nisu htjeli dati, a vidi se da mu u Wolfu vise nije mjesto, ma ni u Bundes uopste-prerastao je sve za klasu, po meni idealna kombinacija Engleska liga-Manchester U., Manchester c., Liverpool, ali Chelsea nikako....

[quote name='rockstar' date='30 July 2010 - 23:33 ' timestamp='1280525615' post='386751']
ma gluposti samo ce upropastiti ovakvog dijamanta...brat bratu vrijedi puno ali siguran sam sa je bilo cifara preko 40 i kusur miliona ali ga nisu htjeli dati, a vidi se da mu u Wolfu vise nije mjesto, ma ni u Bundes uopste-prerastao je sve za klasu, po meni idealna kombinacija Engleska liga-Manchester U., Manchester c., Liverpool, ali Chelsea nikako....
[/quote]

mah bar ce biti lijepo gledati kad im uvuče u ovoj sezoni 60 golova :icon_cheesygrin:
  • Upvote 1

Dzeko nece uvuci 20 golova ove sezone , da je otisao na vrhuncu u Manchester bilo bi sta od njega .

[quote name='Angel of Death' date='31 July 2010 - 00:18 ' timestamp='1280528330' post='386756']
Dzeko nece uvuci 20 golova ove sezone , da je otisao na vrhuncu u Manchester bilo bi sta od njega .
[/quote]

Nije D

Dzeko vrijedi i vise od ijednog igraca na Balkanu ali jbg da igra u nekom jacem klubu bio bi ucinkovitiji kad imas dobre igrace kraj sebe sve je lakse...Nista od njegovog prelaska, tako ti je kad se trecerazredni klub docepa talenta pa ga ne pusta, mislim da mu ugovor istice 2015. mozda onda nesto bude...

[quote name='Angel of Death' date='31 July 2010 - 00:18 ' timestamp='1280528330' post='386756']
[/quote]
mozda bude a mozda nebude ... :P

mislim da ce D

[quote name='Loca' date='31 July 2010 - 02:46 ' timestamp='1280537165' post='386768']
Dzeko vrijedi i vise od ijednog igraca na Balkanu ali jbg da igra u nekom jacem klubu bio bi ucinkovitiji kad imas dobre igrace kraj sebe sve je lakse...Nista od njegovog prelaska, tako ti je kad se trecerazredni klub docepa talenta pa ga ne pusta, mislim da mu ugovor istice 2015. mozda onda nesto bude...
[/quote]

ugovor je do 2013

[/quote]

dzeko jos nije na vrhuncu 24god, moja predvidjanja da ce tek zablistati sa 27 ili 28g ipak treba godina iskustva po evropskim ligama

[quote name='rockstar' date='31 July 2010 - 15:15 ' timestamp='1280585734' post='386863']
ugovor je do 2013
[/quote]

eto, jos bolje...

Ne znam ko će preuzeti Manchester City nakon

zao mi ga je ... bolje bi mu bilo svagdje drugo ne u manchester cityu .... :angry:

Čini se da je saga o D

I njimu sivaju pare na oci .....

Ali bi mu bolje bilo da je otisao negdje drugo jer u man.city-u ima dosta napadaca, i morace dobro da zagrije noge i pokaze se ....

Samo da ne propadne tamo ...

Engleska liga je dosta teza od Bundeslige. Dzekina karijera u Cityu ce ovisiti o prvih sest mjeseci koji ce biti najgori za njega. Igranje protiv nekih timova u Engleskoj koji imaju nevjerovatno snazne odbrane, a takva je vecina ekipa, velik je izazov.

Jedva cekam Manchester City - Stoke drugu utakmicu s nadom da ce Dzeko zapoceti od prve minute. Ako ga Shawcross kao i vecinu napadaca strpa u mali dzep, onda on i nije tolika klasa

nije stvar napadaca koliko ima ... vec je stvar da je svaki koji je doso stagniro u karijeri i cak da mu je dolazak bio korak unazad u karijeri ... a da li ce se on izboriti za prvih jednaest ne sumnjam ...

Ode dzeko na aerdrom

[img]http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/wolfsburg/2011/01/05/edin-dzeko-abflug/auto-19023726-mfb-quer,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg[/img]

Pozzdrav sa vossom

[img]http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/wolfsburg/2011/01/05/edin-dzeko-abflug/abschied-19023728-mfb-hoch,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg[/img]

Ispred hotela prije nego ce krenuti

[img]http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/wolfsburg/2011/01/05/edin-dzeko-abflug/verlaesst-hotel-19023723-mfb-hoch,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg[/img]

Ljudi ja ode, dobcu dosta para 9 miliona eura brutta po sezoni plus 3 miliona odma ...dzeko de baci koji euro

[img]http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/wolfsburg/2011/01/05/edin-dzeko-abflug/edin-dzeko-19018104-mfbq,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg[/img]