Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Edin Dzeko

Recommended Posts

Nas Dijamant nadomak prelaska u Juventus koji je odrijesio kesu i spremni su platiti 32 miliona i uz to dati jos jednog napadaca! Barem tako citam na Goal.com forumu

Evo kako tvrdi Goal.com, Real Madrid i Wolfsburg ulaze u zavrsne pregovore za Edina Dzeku kojeg ce Perez platiti 40 miliona eura!

Nije bas jos 101% sve sigurno i potvrdito, ali moguce je ..

nije da mi je drago sto ce u real zbog toga sto navijam za real,ali bolje da propane u realu nego da ode u milan da mu noge polome u talijanskoj ligi :))

hahaha najjaci odgovor xD ima tu i istine podmah ti kazem

Nakon 31.5. Dzeki raste cijena dali to znaci da cemo vec sutra znati novi klub Edina Dzeke.. Manchester City ozbiljno zagrizao...

ono što je sigurno, da će destinacija biti Engleska a ostalo ćemo vidjeti...

Dieter Hoeness je potvrdio da za Dzeku nije stigla nijedna ponuda u njihov klub... tako da nema nista od potpisa sa Cityem. Ako veceras do 00:00 ne dostave cek od 40 miliona i garanciju banke, Dzeko ce biti jos skuplji i nece biti dostizan svim klubovima koji ga zele.. doslovno je tako otpalo 90% klubova a ostali najvjerovatnije City, Real...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='31 May 2010 - 14:15 ' timestamp='1275318929' post='377086']
Dieter Hoeness je potvrdio da za Dzeku nije stigla nijedna ponuda u njihov klub... tako da nema nista od potpisa sa Cityem. Ako veceras do 00:00 ne dostave cek od 40 miliona i garanciju banke, Dzeko ce biti jos skuplji i nece biti dostizan svim klubovima koji ga zele.. doslovno je tako otpalo 90% klubova a ostali najvjerovatnije City, Real...
[/quote]
Kao sto vec rekoh City ili Totenhem.. Pregovori traju, polusaj mene ;)

Dobro, mislio sam Hoenessa poslusati, ali tebe cu :D :D :D

JA bi volio da ne ide u City...Imaju oni dosta dobrih napadaca, i ako ne planiraju prodati Teveza, Bellamya ili Adebayora.. Uglavnom tamo je konkurencija prejaka, a kada bi mu ja birao, radije bi ga pustio u City nego u Chelsea...

O Tottenhamu necu ni da pricam jer znam dao ni nemaju 40 miliona da daju za jednog igraca

[i]Gotovo svi svjetski mediji već nekoliko dana bruje o prelasku Edina D

[quote name='Osman_10' date='31 May 2010 - 17:59 ' timestamp='1275325180' post='377116']
precijenjen igrac
[/quote]

40 miliona za igraca koji je zabio 22 gola u Bundesligi je sigurno previse :)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='31 May 2010 - 17:26 ' timestamp='1275330409' post='377130']
40 miliona za igraca koji je zabio 22 gola u Bundesligi je sigurno previse :)
[/quote]
Ako je Gomez prosle sezone vrijedio 35mil Dzeko ove vrijedi 70 ;)

Gomez je definitivno jedno od najslabijih ulaganja u povijesti nogometa.. jos je covjek najplaceniji igrac ikad u Bundesligi.. mislim najskuplji. A Dzeko je definitivno klasa za njega. Mislim da je 30 miliona za Dzeku realna cijena, pod uslovom da to placa neki veci klub.

[quote][i]Na adresu Wolfsburga sinoć do 12 sati nije stigla niti jedna zvanična ponuda za na

Bas ce mu biti veselo naredne sezone :) Odabrao je klub slicne politike kao i Real Madrid.. dovesti skupog nekad i precijenjenog igraca koji leti iz kluba odmah nakon prve sezone ako se ne dokaze, nebitno mijenjao on ligu i sredinu ili ne.

Ocekivao sam da ce bogati Cityevi vlasnici koji nemaju pojma o nogometu traziti i njega i jos najmanje 5-6 igraca u napadu, pa kojeg prvog ubodu..

Evo Dzekin menadzer potvrdio da nije bilo razgovora s Juventusom kako su mediji nagadjali. Kako vrijeme odmice, ja sve vise sumnjam da ce on negdje preci