Jump to content
Sign in to follow this  
carka_graz

Carke u Cazinu

Recommended Posts

Nediram Islam,nego podrmavam muslimane zbog toga sto se nalaze u hypnoticnom stanju.

Ti si ko fol neki sihribaz ovdje ?

Ti si ko fol neki sihribaz ovdje ?

ma kakvi,ja pravim Palacinke i pecem Jagnetu.

Sabah Hajrula,jesil se naspavao !!! sta ti mislis,nasto to lici ???

ma kakvi,ja pravim Palacinke i pecem Jagnetu.

Sabah Hajrula,jesil se naspavao !!! sta ti mislis,nasto to lici ???

Pa vidim cesto neka svemirska slova pises i pises o tim stvarima sto su na trubu znanosti

Ja bih sutra Remzudinu rekao "hvala Mehmedu sto je spasio Holandiju" ali cojek se potpisiva na potrese koji ubijaju hiljade neduznih civila.. Hajde sve to sa ovim crtanjima i killanjem slavnih licnosti, ma i to nekako.. Da se bavi npr rastavljanjem parova ili da nauci da se kakva zemska u koga zaljubi, za sve bi mu skinuo kapu, ali za potrese i smrt ne.. Remzudine nemoj mi na dzenazu dolaziti, meni tvoje merhaba vise ne treba...! Ljudi Remzudin je za mene umro :)

Pa vidim cesto neka svemirska slova pises i pises o tim stvarima sto su na trubu znanosti

svemirska slova !!! cuj to,imamo jednog vidovnjaka ? naso sam njesto od 13.08.2012

nisam siguran da li ce u Petak 15.02.13 biti jedan Satelit pogodid,ali nadam se,da nisam dzabe crto

l.jpg

Ja bih sutra Remzudinu rekao "hvala Mehmedu sto je spasio Holandiju" ali cojek se potpisiva na potrese koji ubijaju hiljade neduznih civila.. Hajde sve to sa ovim crtanjima i killanjem slavnih licnosti, ma i to nekako.. Da se bavi npr rastavljanjem parova ili da nauci da se kakva zemska u koga zaljubi, za sve bi mu skinuo kapu, ali za potrese i smrt ne.. Remzudine nemoj mi na dzenazu dolaziti, meni tvoje merhaba vise ne treba...! Ljudi Remzudin je za mene umro :)

R.I.P

http://www.youtube.com/watch?v=QIlXLpPQ9EU

treba par nekih ovdje, a i ovih sto su trazeni odvesti u Saudijsku Arabiju da ih skrate za glavu na trgu

treba par nekih ovdje, a i ovih sto su trazeni odvesti u Saudijsku Arabiju da ih skrate za glavu na trgu

pff,nisi onda ni ti bolji od mene ! to znaci da bi i ti svakog ubijao,tko se ne slozi s tvojom liniom ? i ti mislis

da ces s svojim ideologicnim kontroverzima zivota uci u Dzenet kod Allaha.

Muahahahahahaha,ha ha ha.

Pazi

Bilo prije nekoliko Godina (neznam tacno kad?) u jednoj njemackoj emisiji na TV jedan Interviju sa jednim

turskim Hodzom,koji je bio iz strane Islama banovan ko onaj Kriticar Salman Rushdi.

On je rekao samo jedan izgovor,na kojeg se ja do danasnjeg dana sjetim.On je rekao:

"......selbst auch der Tiefgläubigste,kann durch das Raster der Prüfung durchfallen"

Prevod :"...i onaj ko je tesko pobozeni Vjernik  more propasti kruz testovanu mrezu"

Ja neznam po kojoj Kritiki dragi Bog svoje Ovce bira,ali ja znam ako bi ja propao da cu ja za sebe

znati zasto sam propo.

Remzudine svaka cast na odabiru muzicke podloge, nisam znao da volis MegaSmrt

pff,nisi onda ni ti bolji od mene ! to znaci da bi i ti svakog ubijao,tko se ne slozi s tvojom liniom ? i ti mislis

da ces s svojim ideologicnim kontroverzima zivota uci u Dzenet kod Allaha.

Muahahahahahaha,ha ha ha.

Je li ti znas citati ? Ja nisam rekao da bi svakog ubijao nego sam napisao da oni koji se bave tim stvarima da ljudima unistavaju zivote zasluzuju da budu ubijeni, kao sto i serijat kaze.

Je li ti znas citati ? Ja nisam rekao da bi svakog ubijao nego sam napisao da oni koji se bave tim stvarima da ljudima unistavaju zivote zasluzuju da budu ubijeni, kao sto i serijat kaze.

serijat kaze,da ljudi ko ja,zasluzuju biti ubijeni ! mozda si u pravu ?

Zasluzio sam biti od vas ubijen,zato sto sam rizikirao zivot i kretao u jedom crnom Prostoru,da se

pronade mogucnost da se zavrsi Rat u Bosni i da se sacuvat zivot bosanskog Naroda od zlocinstva.

Zasluzio sam biti ubijen,sto sam eliminirao glavne Glave zlocinstva.?

Zasluzio sam biti ubijen,sto sam Narodu u cjelom Svijetu pokazao i dokazao kako ce da koriste

visoku Silu kao Oruzije za odbranu,da sacuvaju svoj zivot.

Koliko Naroda,Djece i Zena ima koji su bili zrtva od Monstera,a Allah ili bilo koji drugi Bog

nije nista ucinio nesto protiv toga ili da ih spasi ????

Koliko Naroda mole se ili klanjaju,da se zvrsi taj Mertyrium,.............a Bog..........nista ?

Cuo sam ja davno jednu pricu od nekoga sta je reko:

"Insan je od Boga stvoren,-i sve sta Insan radi,to Bog hoce"

O.K nemam problema s tim Bog me poslo da se bavim stim,ali ja necu praviti

tu gresku ko drugi Poslanici,da cu se nadati Bozje pomoc.

ali sta cu ja tu da prema tebi svoj rad pravdam ?

Ja sam u pravu sta god radim i sve je ispravno;-i ono sto nije.

alif-lam-mim

subhaneken shejtanu rasullah

tha-sin-mim

sad sam ti dao razlog da mi jos vise zelis smrt.

• Downvote 1

svemirska slova !!! cuj to,imamo jednog vidovnjaka ? naso sam njesto od 13.08.2012

nisam siguran da li ce u Petak 15.02.13 biti jedan Satelit pogodid,ali nadam se,da nisam dzabe crto

l.jpg

OK

nisam dzabe crto,ali je izaslo drugacije nego sto sam mislio i ocekivao !!!!!

http://www.cazin.net/svijet/43376-video-kisa-meteorita-pogodila-centralnu-rusiju-ima-povrijedjenih.html

POČETNA | SVIJET | VIDEO:Kiša meteorita pogodila centralnu Rusiju, ima povrijeđenih
VIDEO:Kiša meteorita pogodila centralnu Rusiju, ima povrijeđenih
Autor bella 9 minutes ago

Jučer je centralnu Rusiju pogodila kiša meteorita. U gradu Chelyabinsku, koji se nalazi istočno od Urala, je zabilježen veliki broj eksplozija.

Tragovi pada meteora su se mogli vidjeti i u Yekaterinburgu, koji se nalazi oko 200 kilometara jugoistočno od Chelybinska.

"Iznad Chelybinska je eksplodirao meteor", glasi za sada jedini oficijelni izvještaj iz ove regije.

Prema nekim izjavama, četiri osobe su povrijeđene staklom koje je popucalo tokom eksplozija.

te prognoze objave astronomi, citao si prije sedmicu dvije o tom meteoru koji ce prolaziti kraj planete, gdje se u ovom slucaju mali komadic otkinuo i zavrsio na tlu Rusije i tako to.. Zemlja zove Remzudina da se vrati u normalu :)

• Upvote 1

te prognoze objave astronomi, citao si prije sedmicu dvije o tom meteoru koji ce prolaziti kraj planete, gdje se u ovom slucaju mali komadic otkinuo i zavrsio na tlu Rusije i tako to.. Zemlja zove Remzudina da se vrati u normalu :)

Bas tako, a i da je koji dzin cuo od onog sto se spusti iz lehvil mahfuz pa prenio sta ce se dogoditi opet nista cudno. Jadan je onaj kome dzin i sejtan drze govor kako rece jedan brat, legenda svih legendi, vjecni mu rahmet bio.

nije to nista bilo,cekajte jos samo malo pa ce tek vid sta ce jos doci !-ali to vam necu motati oko Nosa

reci cu samo,da ce biti jedna od ovi 2 varianta

l.jpg

l.jpg

Ja mislim kad njemu mati udje u sobu i vidi ove gluposti napisane da ga svako jutro vodi psihijatru.

gledas ti u solju ?

Remzo je gadjao one meteorite nije Ruska protiv vazdusna odbrana hihih...Pomozi remzo NASI da uoce meterite i ljudskoj rasi da ne nestane sa zemlje ili skreni meteorite na drugu stranu hihih...

x-men   nisi to njega skonto , on ne pomaze ljudima , on tvrdi kako crta skice  na kojima ubija hadzije  odnosno  tvrdi da moze prouzrokovat paniku u masi -tako da se gaze medjusobno ..    :)   

ma Remzo je Remzo ...