Jump to content
Sign in to follow this  
carka_graz

Carke u Cazinu

Recommended Posts

Citam dva puta i ne vjerujem..

prvo ovo ti je objasnjenje i savjet,ne napad na tebe.

Carke i lijecenje nije isto.

caranje i nosenje hamjlija je ZABRANJENO muslimanima

ako vec imas problema sa sihirima ili sumnjas na to, onda potrazi nekog ko LIJECI KUR

e bas tako :D pronadji nekog ko lijeci kur anom i taj to ne naplacuje jedino ako ti od sebe sta bacis i to je ok, ako zelis javi se meni PP pa ti ja kazem gdje mozes.... svi oni koji rade drugacije rade preko sejtana i to nije ok.....

Bilo bi lijepo kad bi ljudi shvatili da lijek dolazi isključivo od Allaha... Da se iskupi 10 najiskusnijih ljudi koji liječe rukjom, ako Allah d

mislim opet je ta opcija lijecenjem Kur'anom tih psihicki bolestiju zdravija nego na oficijalni nacin -> ici u ludnicu piti tablete anti depresive i svasta nesto..

[quote name='carka_graz' date='29 November 2009 - 21:39 ' timestamp='1259527177' post='349712']
Cao ljudi,

ko zna sta od Hodza Ahmeta u Horozovicima?????
molim za odgovore.

Ljep pozdrav
[/quote]

Prema informacijama koje sam čuo od povjerljivi ljudi, tome hodži je haram-zabranjeno ići, a Allah dž.š. najbolje zna. Čuo sam da otvara zvijezde, a za salijevanje strahe sam imao primjer u familiji da je dolazio. Ako hoćeš već, javi mi se privatnom porukom, i daću ti preporuke kome da odeš i na šta da vodiš račun.

preporučujem tekst "Znakovi po kojima se poznaje sihrbaz" na linku:

http://n-um.com/?q=node/2561

Dodatak

Šta je s čovjekom koji ode kod sihrbaza (vračara)?

- Ukoliko ode, i ne povjeruje u ono što mu je sihrbaz rekao - iz milosti, Allah dž.š. ne prima namaz tome čovjeku što je otišao 40 dana - a obavezan je da klanja tih 40 dana, a nije mu namaz primit.

- Dok ukoliko ode kod vračara, i povjeruje bar malo u to njegovo - on nije (taj što je otišao kod vračara) on nije više musliman!! mora obnoviti šehadet Edited by ENIGMA

[quote name='ENIGMA' date='04 December 2009 - 10:10 ' timestamp='1259917804' post='350277']
Prema informacijama koje sam čuo od povjerljivi ljudi, tome hod

[quote name='auslanderka zauvjek bosanka' date='01 December 2009 - 11:32 ' timestamp='1259663528' post='349888']
Citam dva puta i ne vjerujem..

prvo ovo ti je objasnjenje i savjet,ne napad na tebe.

ako vec imas problema sa sihirima ili sumnjas na to, onda potrazi nekog ko LIJECI KUR

ima hodza zare u polju :D

ljudi okanite se ti ciri bu ciri ba hodza...
Nadjite nekog ko uci ruukju. Ko zna sta radi!
I sve ce biti ok!

saznas li ko je osoba koja ti pravi ako se4 lijecis kuranom ???

to imas kod onih sto otvaraju zvijezdu vracara pravi ti ova onaj, zakopano ti ovdje ondje...

ne vidm zasto bi trazio da znas, valjda ti je vaznije zdravlja al nije rukja ko sto se "lijece kod vracara" pa opet po alkoh, bludu i ostalom nevljalom

ako se insan odluci za rukju mora i da promjeni nacin svog zivota to se ovdje na forumu pisalo x puta.

al niko da skonta :)

ne znam je li to bila šala na račun člana auslanderka zauvjek bosanka no dobro ti je rekla. Rukja je dova. Rukja može biti Fatiha. A kako da rakin (učač) dovi za eto nazvaćemo pacijenta, a Allah najbolje zna - u pitanju je njegov iman jel uopće musliman ili ne? - a opće poznato je da za nemuslimane je zabranjeno doviti za pomoć... pa makar da ti je babo. Jedina dova koja se za njih smije uputiti (nemuslimanima) je uputa. Ništa više. Pošto je ovo osjetljiva tema, a mislim da smo pomogli i više nego što smo htjeli članu "carke" - ne vidim potrebe da dalje ovdje pišemo osim da se neko svađa i zadirkiva ? :o Edited by ENIGMA

.

.1 

jes jes,odkud ti znas da nije ?

.2

opet lazes

Kakav je tvoj stav o tome da ko skida sihire za koje PRIMA MASNE PARE, moze ujedno da ih i postavlja? ... i tako u krug... na na na.. dobar business

zabranjeno je postaviti cjenu za magicnu slugu,ali nije zabranjeno primanje,ako Osoba daje dobrovoljno.

auuuu  Remzo , pa ovaj tvoj zanat je ziva strava i uzas ,  isto ko u HOROR filmovima ..

http://www.youtube.com/watch?v=gVLg22rwzRI

Bog pravi svoj Film,a meni se svida moja Uloga.

Taj Video je suho lajanje bez cvrstog Fundamenta.Sa tim se mogu strasiti samo djeca i nepismeni bez skole.

Edited by Remzudin