Jump to content
untouchable.team.pro

Cazin Lan Party

Recommended Posts

Evo ja sam trazio tamo po temama nisam skoro nis nasao u vezi lan party-a u cazinu.
Mene zanima ako je neko negdje nacuo da li ce kad ce i gdje ce biti lan u cazinu jer imam jedan fin cazinski klan pa bi dosli malo.

moj xf je mujcinn pa eto ko zna nek mi javi tu a btw mozemo i mi cgaming organizirat lan vidio sam da je tamo neki nap. da donesemo svoje masine ni to nije losa ideja ali mislim da bi bilo
logicnije platiti IN-u i prostor i racunare :)
Toliko od mene pozz

Bas pravi lan party mislim da nikad nismo imali, bilo je nesto u PC Club bronx, a pored toga su bili samo turniri. U svakom slucaju problem je uvijek bio malen broj zainteresovanih igraca/ekipa... IN ima premalo kompjutera za LAN PARTY, a turnir je vec druga stvar... Edited by 3rror

@3rror .. je ti zainteresiran za ovo :D ?

Pričao sam s Nedimom Suzinim prije nekih 15-tak dana.. po pitanju prostora i računara nebi bio problem. Naravno, ne

[quote name='doktoraider' date='11 November 2009 - 15:25 ' timestamp='1257949546' post='347754']
@3rror .. je ti zainteresiran za ovo :D ?

Pričao sam s Nedimom Suzinim prije nekih 15-tak dana.. po pitanju prostora i računara nebi bio problem. Naravno, ne

Ja jesam zainteresovan, ali pitanje je koliko drugih ljudi je zainteresovano jer ipak na kraju od toga ovisi moja zainteresovanost :D
Samo jedan prijedlog, a nakon toga se necu vise puno upustati u ovo, ako ce biti LAN PARTY (ne turnir) bilo bi dobro da bude kakve hrane - rostilj za sve i naravno da svi ponesto platimo i za to. Mislim da ce na taj nacin biti bolje i da ce biti vise ljudi, to govorim na osnovu iskustva kod Ruske kako je bilo.... Edited by 3rror

Ja se sjećam jedino LAN partyja koji je bio u Dom-u u Slatini, kada smo svi svoje računare ponijeli, slo

bude li na tim LAN-partyima u cazinu i pristup na internet ili jos bolje bezicni internet?

ljudi to kod suzinog malog je najbolja ideja a mozemo zvat klanove i iz drugih gradova bih koji su zainteresirani procackamo po xfire evo vec imamo 2 team extreme i untouchable mislim da ce bit jos klanova zainteresovani brate
jos mi jedan lik pitao iz team hob isto skoro svi cazinjani njih 10-tak sigurno bi dosli nas 3 klana nisam nikad bio na lanovima al mislimd a bi nam dosta bilo 6-7 ekipica za manji lan 3v3

Raidere ima li sta od ovog? Javi ako bude i hrane.. imate odmah ekipu :D :D :D

[quote name='untouchable.team.pro' date='15 November 2009 - 14:17 ' timestamp='1258291027' post='348245']
KUPIMO HRANU :P [b]karton sendvica [/b]od suze :D
[/quote]

bit ce malo Nati :icon_cheesygrin:

[quote name='[I-B-R-O]' date='12 November 2009 - 01:01 ' timestamp='1257980464' post='347860']
Ja se sjećam jedino LAN partyja koji je bio u Dom-u u Slatini, kada smo svi svoje računare ponijeli, slo

[quote name='najmladji_sejtan' date='15 November 2009 - 16:00 ' timestamp='1258297254' post='348261']
bit ce malo Nati :icon_cheesygrin:
[/quote]

hahahaha :D

ako bude sta bilo docu i ja samo ovdje obavjestite :)