Jump to content
BeLaY

'Bo

Recommended Posts

Na koži devetomjesečne bebe iz ruske regije Dagestan pojavili su se ajeti iz Kur'ana. Rečenice iz svete muslimanske knjige ispisane su po leđima, rukama, i nogama malog Ali Yakubova. Rečenice koje se pojave na tijelu dječaka se neprestano smijenjuju, a pojavljuju se ponedjeljkom i petkom, te nestaju nakon tri dana.

[img]http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/b_091020087.jpg[/img]

Sve je počelo samo nekoliko sedmica nakon rođenja djeteta, odnosno kada se na njegovoj bradi arapskim slovima ispisala riječ 'Allah'.

Ruski liječnici su bili u potpunosti zbunjeni, odbacujući sumnje da neko ispisuje te riječi na djetetovoj koži.

Majka i otac dječaka nisu bili vjernici sve dok se na koži njihove bebe nisu počeli ispisivati odlomci iz Kur'ana.

[img]http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/091020087.1_mn.jpg[/img]

Na samom početku nisu nikome govorili o tome šta se dešava s njihovim djetetom, no najzad su se odlučili posjetiti doktora, te rečenice na djetetovoj koži pokazati imamu.

"Ovaj dječak je čisti dokaz postojanja Boga. Allah ga je poslao u Dagestan kako bi se zaustavile napetosti u našoj republici", kazao je Akhmedpasha Amiralaev član tamnošnjeg parlamenta.

"Znakovi se pojavljuju dva puta sedmično, tačnije ponedjeljkom i u noći s četvrtka na petak. Kada se to dešava Ali se uvijek osjeća loše i neprestano je pod temperaturom. Nemoguće ga je držati u tim trenucima jer je tada zaista nemiran i radi toga ga tada smiještamo u krevetac. Teško je gledati tu patnju kroz koju on prolazi", kazala je majka devetomjesečne bebe.

Lokalni imam Abdula kazao je mještanima kako je i u Kur'anu zapisano da će se pred sudnji dan pojaviti ljudi na čijim će tijelima biti ispisani ajeti iz Kur'ana.

Imam također tvrdi da je na dječakovom tijelu bila ispisana rečenica "Ne skrivajte ove znakove od ljudi!".

Ova vijest izazvala je veliku pažnju javnosti, ali i vijernika koji dolaze u kuću malog Alija kako bi vidjeli 'božije čudo'.

http://www.youtube.com/watch?v=BZIIS55SjLM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=BZIIS55SjLM

IZVOR: SARAJEVOX.com Edited by BeLaY

izgleda da je to namjesteno, to su oni djetetu radili.

mozda samo da bi postali poznati na tvu, ali ko ce znati sto su mu to radili, uglavnom nije se tako rodilo s tim.

[quote name='makcode' date='21 October 2009 - 08:46 ' timestamp='1256107561' post='344914']
izgleda da je to namjesteno, to su oni djetetu radili.

mozda samo da bi postali poznati na tvu, ali ko ce znati sto su mu to radili, uglavnom nije se tako rodilo s tim.
[/quote]

ma nije to ba

necu reci da je namjesteno ali zasto je onako crvenilo oko slova?nek se ispita dobro netreba prenagljivat sa rijecima.

[quote name='doktoraider' date='22 October 2009 - 08:25 ' timestamp='1256196356' post='345109']
"I istinu sa neistinom ne mije
  • Downvote 2

[quote name='najmladji_sejtan' date='22 October 2009 - 12:19 ' timestamp='1256206755' post='345154']
sta hoces da kazesh ?
[/quote]

Prijatelju, momak nije rekao ni jedne jedine recenice nego samo napisao neke ajete iz Kur`ana.

A, sto se tice ovoga. Mozda je izmisljeno a mozda nije mi jos nemamo cvrste dokaze. Medjutim, zar treba vece cudo covjeku od Kur`ana samoga? Osim toga i najvece cudo kao sto je Kur`an kad se vidi mnogi zanijecu a kamol ovakve neke pojave.

Zanimljivo da se ove pojave desavaju, ako se desavaju, samo ponedjeljkom i uoci petka... odabranim danima u islamu.

Svasta...
  • Upvote 1

[quote name='Kemal_S' date='22 October 2009 - 13:39 ' timestamp='1256215178' post='345190']
[b]Prijatelju, momak nije rekao ni jedne jedine recenice nego samo napisao neke ajete iz Kur`ana. [/b]

A, sto se tice ovoga. Mozda je izmisljeno a mozda nije mi jos nemamo cvrste dokaze. Medjutim, zar treba vece cudo covjeku od Kur`ana samoga? Osim toga i najvece cudo kao sto je Kur`an kad se vidi mnogi zanijecu a kamol ovakve neke pojave.

Zanimljivo da se ove pojave desavaju, ako se desavaju, samo ponedjeljkom i uoci petka... odabranim danima u islamu.

Svasta...
[/quote]

ja sam htio da pojasni , nisam napadao

nije niko ni rekao najmladji_sejtane da si napao. Evo pojasniću ti inšaAllahu te'ala.

"Mi ćemo im pružati dokaze Naše u prostranstvima svemirskim, a i u njima samim, dok im ne bude sasvim jasno da je Kur’an istina. A zar nije dovoljno to što je Gospodar tvoj o svemu obaviješten?" (Kur'an, Fussilet, 53.) Edited by lucky
neprozivati clana imenom