Jump to content
olderman

Mrzitelji Lewisa Hamiltona

Formula 1?  

14 members have voted

1. 1. Kojeg vozača formule 1 više volite ?

• Kimi Raikkonen
      9
    • Lewis Hamilton
      5
  2. 2. Koji bolid formule 1 više volite ?

• Ferrari
      11
    • Mercedes McLaren
      3

Recommended Posts

Kako bi se pokušalo temu Formule 1 osloboditi za ozbiljne i argumetirane rasprave, ovdje neka se ispoljavaju emocije, ljubavi, strasti i sva slična sranja koja nemaju nikakve veze sa stazama, bolidima, vozačima, sudijama, žutim zastavicama, pole position-ima, safety car-ovima.
Lično ne volim muškarce, preferiram žene, ali kao vozača formule 1 najviše cijenim Lewisa Hamiltona, momak samo posto pa Svjetski prvak, drugima su dotle trebale godine i godine, a neki to nisu postali ni tada...

Hamilton pristojno izgleda i ima prezgodnu curu. Zavidim mu :D

[img]http://1.bp.blogspot.com/_GzXYfK-lDG4/RzRwox4XjRI/AAAAAAAAEb4/ZFlJ519iCKw/s400/Nicole%2BScherzinger.jpg[/img]

P.S. Glasao sam za Kimija i Ferrari Edited by jedancoek

[quote name='jedancoek' date='14 September 2009 - 14:28 ' timestamp='1252934914' post='339469']
Hamilton pristojno izgleda i ima prezgodnu curu. Zavidim mu :D

[img]http://1.bp.blogspot.com/_GzXYfK-lDG4/RzRwox4XjRI/AAAAAAAAEb4/ZFlJ519iCKw/s400/Nicole%2BScherzinger.jpg[/img]

P.S. Glasao sam za Kimija i Ferrari
[/quote]

Misli

[quote name='jedancoek' date='14 September 2009 - 15:45 ' timestamp='1252935913' post='339472']
Čojek je umočio, a mi samo gledamo slike hahah
[/quote]

Čoek je izvr

[quote name='jedancoek' date='14 September 2009 - 14:45 ' timestamp='1252935913' post='339472']
Čojek je umočio, a mi samo gledamo slike hahah
[/quote]

Hej i mi umačemo neke,

[quote name='VIZIOS' date='14 September 2009 - 15:26 ' timestamp='1252938385' post='339484']
Hej i mi umačemo neke,

[quote]Lewis Hamilton, zvijezda Formule 1, izjavio je kako tablodi pi

glupe teme :S

Lewis Hamilton je trenutno najbolji vozač formule 1 u istoriji tog sporta, jer tako ka

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 September 2009 - 19:34 ' timestamp='1252953248' post='339506']

Lewis Hamilton je trenutno najbolji vozač formule 1 u istoriji tog sporta, jer tako ka

[quote name='VIZIOS' date='14 September 2009 - 19:42 ' timestamp='1252953735' post='339507']
a

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 September 2009 - 21:09 ' timestamp='1252958940' post='339509']
ne vidim ja nista fascinantno u njemu - a osim toga, ne znam da je jos sta veliko uradio i da se moze reci da je najbolji vozac u historiji f1...

to je oldermanov potpis ;)

schumacheru svi danasnji vozaci mogu pete lizati - onakav se vise ne radja
[/quote]
Eh kad on bude Shumaherovih godina tek ces onda moci usporedjivati, Shumi ce biti mala beba u tom slucaju po rezultatima...ako ne pogine Hamilton jer je najhrabriji vozac do sada.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 September 2009 - 19:34 ' timestamp='1252953248' post='339506']

aj olderman matere ti... ti eto pratis te formule, ja iskreno vise ne, mada sam ih i ja znao cesto pogledati

kakav hamilton jes ti ikako dobar? :S

najbolji vozac danasnjice je za mene alonso ;)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='15 September 2009 - 18:08 ' timestamp='1253034507' post='339625']
aj olderman matere ti... ti eto pratis te formule, ja iskreno vise ne, mada sam ih i ja znao cesto pogledati

[/quote]

dobro je Nato , ti si uvijek bio napaljen na Spanjolce

[quote name='omg-It's-BaroN' date='15 September 2009 - 18:08 ' timestamp='1253034507' post='339625']

[/quote]

ako pogledas statistiku otkad je dosao u F1 onda je vrlo slab, iako je aktivno u F1 vec 8-9 godinu njegovi rezultati su ocajni, jedino ako dupolo broji prve dvije sezone, al nema veze, kako je covjek dosao prvo u minardi pa onda kao testni vozac renaulta pa do drugog vozaca renaulta on je imao tezak put i nije se mogao dokazati, imao je priliku da 2 puta bude svjetski prvak, svi koji smo pratili znamo kako, licno mi bas nije drag al takodjer smatram da ove sezone je on jedini opravdao vozacke sposobnosti i dalje ih pokazuje iako se u taj danasnji a njegov bolid nije ulozilo i promijenilo nista ni za 10 %, al stas nemamo svi priliku sklopiti ugodno sa korisnim...

[quote name='najmladji_sejtan' date='15 September 2009 - 18:55 ' timestamp='1253037324' post='339629']
dobro je Nato , ti si uvijek bio napaljen na Spanjolce
[/quote]
reko sam lakse a vide njega,

Ne mrzim nikoga, ali volim kako Hamilton vozi. Hrabar, brz, znalac, neumoljiv, rodjeni prvak.
Ali eto ima nesrecu da se pojavio i jos rodjeniji prvak Vetel, u jos rodjenijem prvackom bolidu RBR,
a jest, najavljivao sam ja jos prosle godine, da ce Vetel mnogima zamrsiti račune.
Bice ovo dobra sezona F1. :)

[quote name='PC_DoctorE ' date='14 September 2009 - 23:59 ' timestamp='1252969158' post='339532']
mislis staticki podaci od prije dvije godine kad je vozio za naj naj bolid, i necu reci da on nije bio dobar, jer kad ga uporedimo sa alonsom koji je dvostruki stvjetski prvak a vozio je rame uz rame sa hamiltonom i nije napravio rezultat ko hamilton al statistika tada govori da je bolji, ako uzmemo trecu godinu onda ga nema nidje i sutil je bolji od njega, citalj dalje nadovezujem se na post oldermanov

sumi je dosao mlad u svijet formule al tad se je borio sa vecim vukovima nego sto je to sad, mlada ekipa vozaca, tu i tamo razlike do 5 god iskustava, i opet su izjednaceni, al on nije dosao u top proizvod i nije imao srece ko hamilton da mu budu u rangu protivnici, on je tad ljudi moji imao Airtona Sennu, to je ime u formuli 1, a pored njega Nelsona Pique, Damon Hill, al sto se trudim da nabrajam kad ih vecina nije nikad ni cula za vozace iz tog doba, al sta hocu reci da je shumi imao problema sve dok mu ferrari nije dao potpunu dominaciju a to se desilo tek od 2000-te godine a presao je u tim crveni jos 1996-ste, ako vec neko nije pratio njegovu voznju, ja sam takodjer bio mlad tad kad je on gradio svoju karijeru, al me to nije sprijecilo da procitam hrpu novina i clanaka i u zadnje vrijeme web stranica o njemu, ako koga zanima nek procita malo pa nek onda kaze nesto o statistici, hajmo uzeti statistiku njegovu 01,02,03,04 sezonu, ja bi volio vidjeti toga koji ce srusiti onolike rekorde u te 4 godine, al kako kolega olderman kaze kad bude Hamilton imao godina pa ga uporedimo, ccc, kako stvari stoje pitanje je hocel ostati u F1, mozda mu daju mjesto da laze i krade tudje informacije jer to MCM-u i njihovim vozacima najbolje ide nekako...a evo i link ako koga zanima na temu Shumija mada sam oso malo off topic al hallalite svi grijecimo...ccc
[url="http://hr.wikipedia.org/wiki/Michael_Schumacher#Mladost"]ako kliknete i procitate samo se ce vishe cjeniti tog covjeka a to je i bit svega...[/url]
[/quote]

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
IMATE MAHANJE IZ MCLARENOVE DIHALICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE