Jump to content
Sign in to follow this  
SEMRA

Telefonski sex

Recommended Posts

hahahahahah

vid masturbacije samo da te druga osoba preko telefona navodi hahahaha

to se isto moze raditi i ovako, samo nemaju pojedini insani maste :P

ne mora telefonski racun biti prepreka, ima najbroj :D a imas i onaj fazon da imas dva aparata, jedan broj i mozes komunicirati dzabe, samo jedno morea biti u jednoj, a drugo u drugoj sobi :D

ali to u krajnjoj nuzdi kad ti se vec ogadi partnerova pojava :D

opaa vide sad nasto to sve izadje,hajd nek mi kazu ti koji negiraju to vjerovatno ni nedrkaju ili kad drkaju misle na haslame,hahaha.tako i zenske isto.neb rekao niko nikad nije drkao i svi imamo sexualni zivot svaki dan,pa lazete brete mnogi,[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img] .

Dogovorili se roditelji da pred djecom ne spominju rijec "SEX",pa kaze suprug draga daj mi svoju masinu da pisem,a ona ce njemu dragi stavila sam crveni trak,i proslo je par dana,supruga veli muzu,dragi promjenila sam tak,a on ce njoj ma nek si ja sam pisao na ruku.:D

Ma sad ozbiljno... :D to moze biti zaniljnivo 2 puta, treci put cista dosada... ponavljanje... :D Edited by Dobar_Los_Zao

ti to kao probao 3 puta :D ?

daj bolan...

hej, meso je meso pa se dojede... ne mozes ko bisan navaliti na to... kad predje u dosadu telefon, onda malo preko msn-a :D hahahahaha, pa malo tako oprobati...

jer partneri ce tako lakse razmijeniti cinjenice koje vole i koje ne vole u krevetu...

pa onda oplesti po krevetu :D

Najgore je dečki biti sa "mudonjama" i neraditi ništa :) pa Vi razmislite dobro :)

[quote name='divlji_andjeo' date='13 August 2009 - 16:56 ' timestamp='1250175394' post='335829']

daj bolan...

hej, meso je meso pa se dojede... ne mozes ko bisan navaliti na to... kad predje u dosadu telefon, onda malo preko msn-a :D hahahahaha, pa malo tako oprobati...

jer partneri ce tako lakse razmijeniti cinjenice koje vole i koje ne vole u krevetu...

[/quote]
jes kada dosadi telefonom brzo ce uvesti ovaj video poziv pa ce se moci i gledati to sto se telefonom je** ...
uglavnom interesantno je to ... cim isprobam prenijet cu svoja iksustva u vezi telefonskog seksa ... :D

nije to samo u telefonsexo. opcenito ko je osjetljiv nije spontan koji samo tuce klasiku... ja nevjerujem da je taj dobar ikako..

[quote name='lucky' date='14 August 2009 - 11:46 ' timestamp='1250246803' post='335878']
jes kada dosadi telefonom brzo ce uvesti ovaj video poziv pa ce se moci i gledati to sto se telefonom je** ...
uglavnom interesantno je to ... cim isprobam prenijet cu svoja iksustva u vezi telefonskog seksa ... :D
[/quote]
:ap: :ap: :ap: :lol:

[quote name='lucky' date='14 August 2009 - 11:46 ' timestamp='1250246803' post='335878']
[/quote]

mah imash cameru imas msn i opleti :D

:icon_cheesygrin: [quote name='divlji_andjeo' date='13 August 2009 - 15:56 ' timestamp='1250175394' post='335829']
partneri ce tako lakse razmijeniti cinjenice koje vole i koje ne vole u krevetu...

[/quote]
ovo je dobro receno slazem se :ap: Edited by SEMRA

Koja bi od vas cura uzela meni nevidnost preko telefona?
Ja to jos tako nisam radio pa koja hoce neka mi se javi da joj dam broj! :D :D :D

hahah :P patriot probaj pa ces vidjeti kako je to dobroo :icon_cheesygrin: :ap:

[quote name='divlji_andjeo' date='13 August 2009 - 16:56 ' timestamp='1250175394' post='335829']

daj bolan...

[/quote]

Oces ti dostavim telefonske racune, koliko sam eura rasuo na one cure sa DSF-a :D

mozda je semra mislila ali nije nadovezala i sex preko audio i video prenosa hihih.to nekosta jeld :icon_cheesygrin:

[quote name='Dobar_Los_Zao' date='22 October 2009 - 09:28 ' timestamp='1256200136' post='345123']
Oces ti dostavim telefonske racune, koliko sam eura rasuo na one cure sa DSF-a :D
[/quote]

joj one sa DSF-a zenske prave njam njam njam