Generala Hvo-a Santica Ubio Hamdija Abdic Tigar - Politika - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika
* * * * * 1 Glasovi

Generala Hvo-a Santica Ubio Hamdija Abdic Tigar

• Please log in to reply
30 odgovora na ovoj temi

#1 Hiv-Pozitivan

Hiv-Pozitivan

Veteran

• Članovi
  • 1506 Poruke
  • Spol:Muško
  • Interests:Bet and Win..
  • Ljubavni status:Slobodan/na

Objavljeno 17 January 2005 - 13:48

Generala HVO-a Santica ubio Hamdija Abdic Tigar

Zapovjednik 502. brigade Armije BiH Hadija Abdic zvani Tigar sumnjici se za ubojstvo general bojnika HVO-a Vlade Santica, koji je u vrijeme rata u opkoljenoj bihackoj enklavi zapovijedao 101. brigadom HVO-a. Zbog likvidacije generala Santica, zapovjednik vojne policije Bihac Hamdija Abdic (Tigar) poslije deset godina postao je zanimljiv institucijama sudske vlasti koje, protiv inkriminiranog planiraju podici sudsku tuzbu. Ubojstvo generala Santica dogodilo se oko cetiri ujutro 9. marta 1995. godine u bihackom hotelu..."Sedra", gdje ga je za Dan zena na prigodnu veceru pozvao zapovjednik Petog korpusa Armije BiH general Atif Dudakovic. Na toj veceri general Dudakovic planirao je, postici neke dogovore o suradnji HVO-a i Armije BiH o deblokadi Bihaca i regije.

Umjesto dogovora, inace karakterom temperamentni general
  • 0

#2 krajzler

krajzler

Knjigovoda i obezbjedenje

• Članovi
  • 1555 Poruke
  • Interests:ISTINA

Objavljeno 23 January 2005 - 17:03

Ako ga je ubio treba da odgovara za isto , jer to je ipak ubistvo. A po onom sto sam cuo o njemu nije bas za pohvaliti.
  • 0
Nemoj da places na mom pragu
da mi vrata ne povuku vlagu

[color="#0000FF"][size=4]Ja, otkako sam sam sebe ufatio u la

#3 Shadowman

Shadowman

Prof. Shadowman

• Članovi
  • 523 Poruke
  • Interests:Linux, C++, matematika

Objavljeno 23 January 2005 - 19:39

Sramota je za Bihać, kanton i za dr
  • 0

#4 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 26 June 2005 - 02:55

[quote name='Shadowman' date='Jan 23 2005, 19:39']Sramota je za Bihać, kanton i za dr
  • 0

#5 Lirux

Lirux

Doktor Foruma

• Članovi
  • 838 Poruke
  • Interests:Filozofija, JAVA, SOA, EAI, BPMN, PHP,...

Objavljeno 26 June 2005 - 13:34

Pitanje za Ja_ko_bajagi

CITAT:

Prije ces ti na robiju nego Tigar upamti to! A da imas imalo postovanja prema drzavi i ljudima koji su dali svoj ogroman doprinos da i tvoja guzica je danas tu gdje jeste ustao bi svaki put kad spomenes Hamdino ime.

........

Evo ja se prijavljujem!
Nije Santica ubio Hamdo. Smijem se svega zakleti da nije. Ruku na Musaf staviti i zakleti se... Ja znam ko ga je ubio... JA SAM GA UBIO! Nije nikakav fazon. Stvarno sam ja ubio Vladu Santica zato sto je imao namjeru da zrtvuje Hrvate u nasem okruzenju kako bi izazvao sukob ARBiH sa Hrvatskom vojskom, a onda danas ovde nebi bilo ni hrvata ni nas krajiskih bosnjaka ili muslimana kako god hocete.....

<{POST_SNAPBACK}>

Je li se ti to kitis tudjim perjem ili je stavrno tako, ako jeste daj neki dokaz osim zakletve u Kuran. Npr. gdje je ubije ili sta je bilo sa njegovim tjelom ili u koliko sati itd???
  • 0
JA ZNAM DA NEZNAM...
..........
www.sedmica.ba- privi i jedni pretrazivac vijesti u bih

#6 K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

• +PREMIUM MEMBER
  • 1400 Poruke

Objavljeno 27 June 2005 - 03:04

nisam Srbin da se ponosim sa tavim herojom koji mlati i ucjenjiva stanovnike svog grada ,otima za izgradnju i glumi king-a .Izet Nanic je narodni heroj njegova pogibija je misteriozna i ne vjerujem da ga je cetnik ubio protiv kojeg se borio .
  • 0

#7 vrljin

vrljin

mali vrljin

• Članovi
  • 1571 Poruke
  • Interests:auta,auto mehanika

Objavljeno 27 June 2005 - 08:04

treba da odgovara ko je kriv pa tako i on ako je kriv trebe da bude kaznjen
  • 0
ko rano rani,il je pekar il je budala...

#8 hajmo

hajmo

Novi član

• Članovi
  • 4 Poruke

Objavljeno 27 June 2005 - 20:27

Jedan pogre
  • 0

#9 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 28 June 2005 - 07:53

Pitanje za  Ja_ko_bajagi

CITAT:
Je li se ti to kitis tudjim perjem ili je stavrno tako, ako jeste daj neki dokaz osim zakletve u Kuran. Npr. gdje je ubije ili sta je bilo sa njegovim tjelom ili u koliko sati  itd???

<{POST_SNAPBACK}>

Ma nemoj! Hoces da ti kazem lokaciju gdje se sad nalazi taj ustasa Santic.. A na koje perje ti to mislis kad me pitas jel se kitim njime...
  • 0

#10 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 28 June 2005 - 07:59

[quote name='K
  • 0

#11 K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

• +PREMIUM MEMBER
  • 1400 Poruke

Objavljeno 02 July 2005 - 22:57

Nisi ti koliko te ja vidim nista! Imas samo to jezika da blebetas snjim! Za takve kao ti su heroji samo oni koji su pod zemljom. Za tebe i rahmetli Izo Nanic bi bio lopov da je ostao ziv.. Svi prezivjeli heroji tebi i takvima danas smetaju zato sto vas nece da slusaju tebe i takve kao ti... Oni koji su vas slusali danas nisu zivi... Smeta vam Tigar, smeta vam Dudak.... Nacekacete se dok ih vidite da vam se pokoravaju..... Samo cekajte i cackajte mecku!

<{POST_SNAPBACK}>

svjesni i pametni ljudi koriste jezik a ne pistolj kao ti !Dalje nezelim da razglabam vrijeme ce pokazati svoje .

ugasavam svoj toki-voki over :D
  • 0

#12 Falcon

Falcon

antikomunista

• +PREMIUM MEMBER
  • 5015 Poruke

Objavljeno 03 July 2005 - 09:46

Izet Nanic je narodni heroj njegova pogibija je misteriozna i ne vjerujem da ga je cetnik ubio protiv kojeg se borio .

HOCES RECI DA SU GA "NASI" KOKNULI.
  • 0
[size=1]

#13 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 06 July 2005 - 00:48

[quote name='K
  • 0

#14 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 06 July 2005 - 00:50

Izet Nanic je narodni heroj njegova pogibija je misteriozna i ne vjerujem da ga je cetnik ubio protiv kojeg se borio .

<{POST_SNAPBACK}>

Ma ja! Ispasce jos da smo se mi sami poubijali između sebe... jebes budale... nemaju drugog posla nego blebecu ovde po forumima...
  • 0

#15 Ja_ko_bajagi

Ja_ko_bajagi

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 28 Poruke

Objavljeno 06 July 2005 - 00:53

[quote name='K
  • 0

#16 K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

• +PREMIUM MEMBER
  • 1400 Poruke

Objavljeno 07 August 2005 - 13:39

Imam pravo da pricam i pamtim svemu potrebno da se nebi zaboravilo, ali pricati sa ubicama ( koji je sam priznao ubistvo Santica) ratnim profiterima koji su vrecu brasna kupovali za 50 a narodu prodavali za 1000DM uz to su nam preprodavali pricu " heroj" ... nije gubitak dragocjenog vremena pokazivati gdje su greske cinili .Istina je spora ali nije nedostizna .Sta nam se danas desava jest da su ti isti lopovi koji su od sebe za novac napravili heroja na vlastima ,zauzeli citav grad od suda su narpavili pijacu ,lopov podrzava kriminalca i bornuto narod je ispacen nema centa ..rade ko crnci za ratne profitere samo da prezive od dana do dana i onda pogledas par pojedinaca koji su za vrjeme rata pare brali na tudjoj muci ...sad poslje rata je miliarder a ne milioner ,znam prije rata su bili kocijasi ..sad se voze RLS-Mercedes i ostalim luxurioznim autima ..hebote to su multiheroji al
  • 0

#17 K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

• +PREMIUM MEMBER
  • 1400 Poruke

Objavljeno 07 August 2005 - 13:56

Ma ja! Ispasce jos da smo se mi sami poubijali između sebe... jebes budale... nemaju drugog posla nego blebecu ovde po forumima...

<{POST_SNAPBACK}>

prema ovoj izjavi se jasno moze utvrditi da cetnika i domaceg izdajnika nisi vidio ni preko dvogleda . :P :P ....ako imas posla sta radis ovdje medju nama tebi je mjesto u zatvoru zbog pocinjenog zlocina , predaj se sudstvu i jedan budala manje :D stime nam mozes olaksat drzavu i ovaj forum
  • 0

#18 K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

K®ãJî§kî-VîTêZ

• +PREMIUM MEMBER
  • 1400 Poruke

Objavljeno 07 August 2005 - 14:01

<{POST_SNAPBACK}>

nista necu reci osim jednog ,pogledaj par stotina godina u nazad pa ces vidjet da je tako od kako nas ima
  • 0

#19 PlastikMan

PlastikMan

Moćni majstor

• Članovi
  • 274 Poruke

Objavljeno 05 September 2005 - 16:49

<{POST_SNAPBACK}>

to ti je javna tajna i ako to ne znas, onda ili se za to nisi zanimao niti sekunde, ili ti SDA znaci previse
malo se raspitaj i informisi u vezi toga i kad saznas ko je jedini ostao ziv pri tom "napadu", te kad shvatis koju je funkciju ta osoba imala u to vrijeme, sta se s njim poslije desilo (nije nista, nije isao ni na istragu) onda pricaj dalje...
i molim gospodu koja u ratu nije bila u BiH da ne daju svakakve komentare, jer jednostavno ne znaju o cemu pricaju...no hard feelings
  • 0
Slika

#20 Falcon

Falcon

antikomunista

• +PREMIUM MEMBER
  • 5015 Poruke

Objavljeno 05 September 2005 - 19:51

ti je javna tajna i ako to ne znas, onda ili se za to nisi zanimao niti sekunde, ili ti SDA znaci previse

Kolega, ne zelim ulaziti u naklapanja. rahmetli Nanic je sehid, ubijen pozadinskim dejstvom neprijatelja... drugcije ga i nisu mogli ubiti. To je istina za koju ja znam a ostala naklapanja dok se ne utvrde i potvrde me se ne ticu... SDA mi ne znaci nista, onako usputno.
  • 0
[size=1]

0 Korisnik(a) pregleda ovu Temu

0 Gosti i 0 Anonimnih korisnika