Jump to content
Ljutaa_Ina

Nedolicni Komentari Na Sajtu

Recommended Posts

te sve komentare stavljaju glupsoni, krkani, koji ne znaju sta ce pa eto pisu neke gluposti .....

nemoze ono njih sviju filtrirati

23.01.2007 fmnis
ama zenska izlgedas ko zadnja drolja..
23.01.2007 TATA
Sinko koliko je pola sata,izvini ako te vrijedjam,ali izgledas ko kurava s ceste!
25.01.2007 bitch
ajde sine izbrisi ovu fotku!!!Izgledas kao drolj(a mozda ti to i jesi)!!! imas minjak...do bola ruzan...ajde skloni sliku,sramotis Cazin!!!
25.01.2007 cazin_ch
EJ MOJ SINKO DASAM TI JA MATI RAZBILA BITE KURVVVOOOOOOO JEDDNNNAAAAAAAAAA
25.01.2007 ...
**bi *urvo **bi

:(:( svakvih osoba na ovom svijetu

on radi perfektno samo nisu sve rijeci unesene.. samo one koje su nam nampale napocetku... kad se nakupi jos par stavicemo i to..

z

ma glupost, nebih nista ukidala... svak ko salje svoju sliku zna sta ga ceka  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

hahahahahah :lol::lol::lol::lol:

jasta, tko zeli nek salje svoje slike, ko nece nek shuti i ne buni se :D

svi znaju od samog pocetka koliko se na toj galeriji ruzno pise i opet je galerija pretrpana slikama znacii odgovorni su za ono sto im se pise,..jes bezobzirno pretjerano sa tim rijecima jer se vidi koliko ima ljubomore i koliko su nasii ljudi slozni da im je dati nozeve pobili bi se sami..samo je za fujj kakva je to raja i odgoj roditelja..

U vecini slocajeva razlog nedolicni komentara je ljubomora, zavist...

Ja sam et morao zamoliti da se npr moja slika skloni na radi mene nego cure koja je sa mnom na slici iako nznam zasto je slika i stavljena... A najgore od svega je sto jedna osoba pise sa razlicitim nickovima...

U vecini slocajeva razlog nedolicni komentara je ljubomora, zavist...

Ja sam et morao zamoliti da se npr moja slika skloni na radi mene nego cure koja je sa mnom na slici iako nznam zasto je slika i stavljena... A najgore od svega je sto jedna osoba pise sa razlicitim nickovima...

<{POST_SNAPBACK}>

Upravo tako silicu,ja mislim da to pise jedna osoba,samo mijenja nikove.da li se to moze mozda saznati???ip ili nesto??

Upravo tako silicu,ja mislim da to pise jedna osoba,samo mijenja nikove.da li se to moze mozda saznati???ip ili nesto??

<{POST_SNAPBACK}>

Ma moze, to se je vec saznalo :)

Evo ovako, gledam ja one tamo vijesti svaki dan i kad god procitam komentare dodje covjeku da izriga. Vjerujem da nisam jedina koja tako misli i vec su se ljudi povodom toga zalili, no molim vas, da li je moguce i na koji nacin da se to malo regulise, pa mislim stvarno, pocevsi od naziva nikova na komentarima, tipa "BOG" i sl. kako mozete dozvoliti takve stvari??? Na mnogim forumima je zabranjeno stavljanje komentara na vijestima upravo zbog takvih nedolicnih izreka i nekulture, sto bi dozvoljavali nekom da istresa svoj bijes i namece svoje misljenje drugim pisuci one komentare, niko nema koristi od njihova misljenja, ljepse bi puno bilo kada se komentari ne bi postavljali, pa neko sa strane kad dodje na nasu stranicu da procita novosti, iduci put nece imati zelje da dodje jer ga onakva nekultura nece privuci. Ne znam da li na forumu postoji tema "Novosti" ako nema, eto mogla bi se uvesti, pa neka se tamo raspravlja ko zeli, osim toga, ja mislim da se sva ta pitanja ipak izdiskutuju na podforumu "Politika" i nema potrebe za komentarima. Molim vas, obratite paznju na to, za dobrobit je nase stranice, a to nam je, mislim, svima u cilju ;)

Pozdrav!
Hugolina!

[quote name='Hugolina' post='149841' date='Mar 11 2007, 03:10 PM']Evo ovako, gledam ja one tamo vijesti svaki dan i kad god procitam komentare dodje covjeku da izriga. Vjerujem da nisam jedina koja tako misli i vec su se ljudi povodom toga zalili, no molim vas, da li je moguce i na koji nacin da se to malo regulise, pa mislim stvarno, pocevsi od naziva nikova na komentarima, tipa "BOG" i sl. kako mozete dozvoliti takve stvari??? Na mnogim forumima je zabranjeno stavljanje komentara na vijestima upravo zbog takvih nedolicnih izreka i nekulture, sto bi dozvoljavali nekom da istresa svoj bijes i namece svoje misljenje drugim pisuci one komentare, niko nema koristi od njihova misljenja, ljepse bi puno bilo kada se komentari ne bi postavljali, pa neko sa strane kad dodje na nasu stranicu da procita novosti, iduci put nece imati zelje da dodje jer ga onakva nekultura nece privuci. Ne znam da li na forumu postoji tema "Novosti" ako nema, eto mogla bi se uvesti, pa neka se tamo raspravlja ko zeli, osim toga, ja mislim da se sva ta pitanja ipak izdiskutuju na podforumu "Politika" i nema potrebe za komentarima. Molim vas, obratite paznju na to, za dobrobit je nase stranice, a to nam je, mislim, svima u cilju ;)

Pozdrav!
Hugolina![/quote]

Nova tema da se otvara o Novostima...nema potrebe mislim ;) Nemoras bas ni obracati paznju na komentare kad procitas vijest,samo izadjes :D oni se nemogu brisati kao komentari na galeriji,to je belay :D

Vidis, ja bas ne mislim tako, istina, ne moram ja to citati, ali ko god baci oko na to, nije lijepo vidjeti, zar je nasa stranica stocna pijaca, pa kakvih god ruznih rijeci, psovki i izraza ima, tamo se istresaju i caste ustvari nas s tim komentarima, a bom ako je vama ono lijepo tamo, okej, ostavite vi to, sooper! :rolleyes:

Zalosno je sto se oci zatvaraju pred nekim stvarima...

Valjda ce neko skupiti vremena jednom pa da vidi to malo sa komentarima,a do tad nemozemo nista hugo ;)

Ja imam primjedbu...Da odpocnem ovaj..Ljudi pisu sa mojim nickom komentare pod slike naravno nedolicne komentare. A nije to samo za mene nego inace koriste tudje nickove pa dolazi do problema. Ako mozete sta skontati rijesiti to, sakcionisati da se mora biti prijavljem da bi se dodao komentar il slicno.Ili da neko od urednika brise takve komentare..Et nadam se da cete pokusati sta..

hvala unaprijed..

[quote name='_Vilena_' post='155374' date='Apr 12 2007, 21:35']Ja imam primjedbu...Da odpocnem ovaj..Ljudi pisu sa mojim nickom komentare pod slike naravno nedolicne komentare. A nije to samo za mene nego inace koriste tudje nickove pa dolazi do problema. Ako mozete sta skontati rijesiti to, sakcionisati da se mora biti prijavljem da bi se dodao komentar il slicno.Ili da neko od urednika brise takve komentare..Et nadam se da cete pokusati sta..

hvala unaprijed..[/quote]

nema od toga nista, i ja sam se zalio i drugipisali u moje ime al nista ... bilo bi krajnje vrijeme da se ti sredi

[quote name='_Vilena_' post='155374' date='Apr 12 2007, 19:35']Ja imam primjedbu...Da odpocnem ovaj..Ljudi pisu sa mojim nickom komentare pod slike naravno nedolicne komentare. A nije to samo za mene nego inace koriste tudje nickove pa dolazi do problema. Ako mozete sta skontati rijesiti to, sakcionisati da se mora biti prijavljem da bi se dodao komentar il slicno.Ili da neko od urednika brise takve komentare..Et nadam se da cete pokusati sta..
hvala unaprijed..[/quote]

irma na to se moras naviknuti,jednostavno neobracati paznju cudo,pisali si u moje ime i druge nickove,a to samo radi jedna osoba,nezna se ko.Na Muzika najvise vrijedjaju isto,

Vidjecu ja veceras da prolistam malo komentare,pobrisem malo,ok.

Pozdrav