Jump to content
Ljutaa_Ina

Nedolicni Komentari Na Sajtu

Recommended Posts

Ccccccc...laf pola ih ne zna citati a danas skoro svaka druga kuca ima net,comp swe... i @tek tad bi licila na stranicu da se stavi registracija@...
Neobrazovani insani ne koriste net... ~!!!

Ccccccc...laf pola ih ne zna citati a danas skoro svaka druga kuca ima net,comp swe... i @tek tad bi licila na stranicu da se stavi registracija@...
Neobrazovani insani ne koriste net... ~!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ma kakvi! To se tebi samo

cazin.net je postao sve osim "cazinski site"!!! tamo neki sa ch, at,sta ja znam jos sta..., sve nieki koji nezive u cazinu. i oni imaju prednost naspram domaci nam cazinjana. i postalo je mjesto ljubomorno-samouvjereni-bezobraznih-kukavickih ljudi koji mogu komentrati a ne i staviti svoju "lijepu"sliku!!! zato treba to uvesti. a sto se tice nepismenosti nek nauce see.hahahahahhaha

ovo je sad bas pretjernao, daj ohladi malo stim, wow.!

<{POST_SNAPBACK}>

Hackeru, ti

e sto se tice ti komentera ja bi bio naj sretniji kad bi se to moglo zabraniti al kad je nas jezik ebem do bola ima molion nacina da nekom nesto opsujes uvrijedis itd
tj 60% jezika su nam uvrede i psovke i ko ce napraviti filtere za to ma nije se rodio taj haker
a sto se tice toga das reg clanovi daju komentare pa ima i takvih dosta sto vrijedjaju
neki iz zubomore neki opet zbog zezanja i td ali
sve u svemu nije fino

ebi ga

Dzaba ova diskusija ovdje, sav pametan narod zna da je bezveze i glupo svoju ljubomoru izrazivati na galeriji al stas... i te psovke cemu to vodi..???

Nisam bas u tijeku neda mi se citati sve ovo ako se redi o stranici a ne forumu.Ja bih postavio da samo registrovani clanovi mogu davati komentare s tim bi se smanjilo uvrede za 50 % u to sam siguran 100 % jer ko zeli koga vrijedjati on naravno nece sa svojim nickom to uraditi vec ce uzeti tamo neki xxxxx i psovati i onda mijenjati jos 20 nickova i tako to ide.Meni se to isto zgadilo i ja ne bih vise poslo sliku nema ti para da me nako neki seljak blati.

da al de malo razmislite..ta galerija nije juce postavljena..i svi oni koji su poslali svoje slike...znaju odnosno trebaju da ocekivaju da ispod njihovi slika nece pisati nista bolje ;)

nazalost ni meni se to ne svidja...ipak mislim ni da ta reg nece pomoci..pa et radte kako mislite da je najbolje... :rolleyes:

a ti si rajderu meni rekao da sam konj jelda ? hehehhehe

ukidanje stranice ne dolazi u obzir to bi bila najveca glupost

Niko nije ni rekao da ce biti ukinuta stranica.

jedino je belaj malo uvezati ovo registriranje stranica + forum, ali neka za sada ostane ovako kako jeste, pa cemo u daljoj buducnosti skontati sta je najbolje. za sada ova ekipa ima druge planove, pa ce i to jednom doci na red .)

peace

Hm..ova tema se odnosi na galeriju cazin.net-a. Mislim, da pretjeravate s commentarima. Pishete svasta i svega. Ako nemate nista pametno reci za sliku il' za osobu onda preskocite to, a ne lupetati gluposti. Trebalo bi da se uvede pisanje comm uz registraciju nicka. Tako da nitko nece moci postaviti svoj comm bez registracije i registracije imena pod kojim comm-arisete. Jer to sto se desava trenutno po galeriji nepodnosljivo je, vrijedjaju se osobe, pishu se nekulturni comm. Treba stati ovom na kraj, ukoliko se slazete s tim izvolite iznijeti svoje misljenje.
Toliko  ;)  CmOkaChA

<{POST_SNAPBACK}>

Ma pisu i na temi Muzika ono gdje se salju poruke.
Il se svadjaju ili psuju,ili kopiraju e-mailove iz knjiga gostiju,ma ima svasta,trebalo bi se i to malo vidjeti.Profac je govorio da ce to jos malo biti obrisano.Ali nebi bilo lose ako bi se moglo nesto uraditi za zabranu psovki i toga ili da neko brise poruke ako to moze?Moj prijedlog.

ja se javljam kao dobrovoljac da brisem nedolicne komentare ako mi date taj status

respekt ,love ,peace :D

ja se javljam kao dobrovoljac da brisem nedolicne komentare ako mi date taj status
respekt ,love ,peace :D

<{POST_SNAPBACK}>

Zaviso koliko si na internetu,jer svaki dan ima gluposti,ali bilo bi steta da se brise to sve za poruke jer ima pametni osoba koji pisu.

Nadam s eda nece biti galame sto sam ponovo otkljucao ovu temu ali ubise me komntari koje citamna pojedinim vijestima psovke vrijedanja i sl.

Posto nas moderatora, urednika ima za masanla dajte da nademo ekipu koja ce dnevno procesljati te komentare ja se evo stavljam na raspolaganje...

Nadam s eda to nije problem, jer za Bajram sjedim s jednim rodjakom koji na sve strane hvali stranicu ali kaze najvece vam je ruglo komentari na vijestima...

Imal rijesenja za to???

ima : nadj dobrogcojka da to brise..
naprimjer jabi vako kad uletim na net.. negasim ga...
bija briso.. ali nemogu obecat dacu svaki dan.. nekadsam po 7 tu a nekad ne... <_<

ima : nadj dobrogcojka  da to  brise..
naprimjer  jabi vako kad uletim na net.. negasim ga...
bija briso.. ali nemogu obecat dacu svaki dan.. nekadsam po 7 tu a nekad ne... <_<

<{POST_SNAPBACK}>

Kazu da imaju neki filteri ubaciti na stranicu koji automatski brise :D ali ipak ima budala koji mogu vrijedjati,uvijek nadju neke rijeci,a za pregledvanje komentara treba bogami dugo vremena,jedino kad su nove slike ubacene pa onda svaki dan nadgledati malo,onako kad se nakupi komentara onda je dzabe :D jedino sve obrisati :D

Pozz

ako se problem i sa filterima nemogne rijesiti.. onda ce samo biti registranim clanovima dozvojleno pisati komentare na galeriji....

<{POST_SNAPBACK}>

eh to je najpametnije... tako se zna ko pise... jer samo hrabri clanovi neka izvole da nekom pise lose komentare ;)

peace

Guest Doctore_
eh to je najpametnije... tako se zna ko pise... jer samo hrabri clanovi neka izvole da nekom pise lose komentare ;)

peace

<{POST_SNAPBACK}>

Ma to mozete uvesti na vijesti tu registraciju ili sta slicno, al galerija mora ostati prosta jer je ovako stvarno zabavno