Jump to content
Ljutaa_Ina

Nedolicni Komentari Na Sajtu

Recommended Posts

hm...nije ni to dobro, sta im biti zabranjen ulaz na forumu ! Nikakve veze, kao sto hiv kaze nije bilo pooznatih i nekorisnih problema na forumu, ovdje je registracija nek se blate ako im je stalo. Al je galerija wec druga prica c c c.... :angry:
A po belaju da se stavi to s ip addressom kako mene oce nesrece mene bi zapalo tak i ne bi proviirila na forum dugo vremena :lol:

ja imam sa paar kolegama jednu malo vecu stranicu sto ima puno posjetioca. mi smo na pocetku bili radili kao ovdje na cazin.net da moze komentaristati ko hoce i kako hoce, pa smo mogli preko cookie i sessionid (zavisi ko zna sta je to) zasperati taj komputer tako da nemoze vise komentarisati.
ali ipak i sa tom metodom previse je komentara i nemogu se vise kontrolisati svi, ponekad smo sjedili po 3 sahata samo da brisemo komentare sto nevaljaju.
sad smo napravili tako da se moras prijaviti (kao za forum) pa da mozes komentarisati slike. moram reci da ima puno manje komentara ali zato vise nema glupih.
za cazin nebih predlozio da se stavi prijava, nego da ostane kako i jeste. oni sto stave sliku moraju biti svjesni da mogu doci i lose i dobre komentare. glupog i primitivnog naroda ce uvijek biti i to se nece promjenuti. ja licno znam da ce dolaziiti glupe komentare ali me boli briga za tim, ja gledam one kulturne i fine komentare zato sto hocu malo vise nase raje da upoznam.

Moj prijedlog administratorima je ovaj: samo registrovani na forumu mogu davati komentare na siteu. Na najmanju naznaku gluposti, moderator/administrator/Sveti Petar/kogod izbacuje isfrustriranog d**ad

:lol: :lol: jaoo...Vento nasmija me ehehhe ;)) Hm...pa i kazem za reg al' nema od toga nista vjerovatno ce filtere neke :P

da stvarno i ja nerazumijem taj bezobrazluk na galeriji ako su ljubomorni neka nadju neki drugi nacin da im to kazu bez psovke i toga stosta :angry:

Ovako, moj prijedlog je da se ukinu komentari skroz :lol::lol::lol: salim se...pa ja se slazem sa burazom(Ventom) samo registrovani clanovi da mogu davati komentare...ja prvi znam kako mi bude neugodno kad moj otac otvori neku sliku a ono komentar do komentara, ne zna se koji je "kulturniji" i "ljepsi"...neka komentara, ali bilo bi super da mogu samo reg clanovi te kom davati...ajte pozz

Naravno, belaj je sto nije samo raja naseg godista medju posjetiocima, nego mnogo i starija raja, nasi roditelji i sl, pa to stvara dodatne belaje, jer roditelji na slikama svoje djece gledaju kako im neko je*e sve po spisku :)

rjesice se i to :)

Naravno, belaj je sto nije samo raja naseg godista medju posjetiocima, nego mnogo i starija raja, nasi roditelji i sl, pa to stvara dodatne belaje, jer roditelji na slikama svoje djece gledaju kako im neko je*e  sve po spisku :)
rjesice se i to :)

<{POST_SNAPBACK}>

Hm...pa to je nasa sRamota c c c c, nema se o tome sta puno pricati niti raspravljati bez reg nema nista :)

poz

Prijava, za stranicu kao sto je nas cazin.net, nebi dosla u obzir, jer onda bi izgledala kao PORTAL ili nesto slicno, i ljudima bi islo na zivce to stalno log IN, i te cake ...

znaci, prijava otpada :P

E jebga raider tu se nepitas ti ni ko drugi vec se pita administrator i webmaster stranice, ako on vidi da se to nemoze sprijecit il sta slicno il ako raja se pocne tuzit na te komentare onda bi admin tj. webmaster trebao nesto poduzeti oko toga...

E jebga raider tu se nepitas ti ni ko drugi vec se pita administrator i webmaster stranice, ako on vidi da se to nemoze sprijecit il sta slicno il ako raja se pocne tuzit na te komentare onda bi admin tj. webmaster trebao nesto poduzeti oko toga...

<{POST_SNAPBACK}>

Hehee pa et da vidim sta ce nerko reci , ibro i ostali a u ostalom u tu grupu i ti spadas ;)

Pa ako se napravi login i tako te gluposti na stranici onda ce to licit na php-nuke i jos uz to bit ce bar 30% komentara manje... a ako bi se napravilo to da bi samo oni koji su reg. na forumu mogli davat komentare kao sto je na fmjam.com onda bi isto tako pali komentari, al bi mozda forum bio aktivniji ;) Znaci po mom misljenju najbolje je ovako kako jest, na koemntarima za galeriju i novosti se nalazi filter koji radi tako kad se napise neka rijec kao *ebo il tako nesto on ispise "neprihvatljiv pojam"... po mom misljenju to je najbolje rjesenje..

Normalno, ja cak mislim da bi komentari spali cak 50% nize, i mi nemozemo udovaljavati njima par sto zele LOG IN :)

nismo mi djed mrazovi :lol:

Jaooo...bezeze vam je to razgLabanje oko tog sta ce biti za galeriju, forum i sl.
Nijedno se od nas ne pita.
Tema je za nedolicne komenatre a ne za rijesenje ne.kometara. c c c c

Vvratite se na temu ....

Bye :D

Kad smo kod galerije sjecam se da sam razmisljao da li da stavim svoju sliku ili ne kad sam vidio one komentare. Na kraju smo ja i Falcon stavili sliku na kojoj smo zajedno pa kud puklo da puklo. Ove i prosle godine obracalo mi se par poznanika koji su trazili da vidim kako da im skinem slike sa galerije zbog komentara ali sam ih uvjerio da ce se taj problem rijesiti. Neznam mislim da ona galerija sluzi za one koji nesmiju nista reci u lice covjeku pa onda onako pod maskom izvrjeda osobu tako je to kod nas uvijek.
Nisam da se mora registrovati da bi se ulazilo na stranicu to bi bilo bezz. Mozda da se pokusa kako da samo forumasi daju komentare na galeriji pa bi se mozda uspjelo smanjiti malo ta pojava ali ni jedno rjesenje nije 100 posto sigurno toga ce uvijek biti ma sta mi uradili. <_<

Neznam da li se sjecate kad je postavljena slika na forumu ona dva lika na izletu pocela su vrijedanja i podbadanja kao npr: "Sta nam Hasko daje u carsiju i tako" Ovoga se dobro sjecaju stariji forumasi posto je to bilo u pocetku rada foruma. :huh:

Eto falcon za mene odgovorio :D:D

Ma dok sam ovo svoje cudo stavio u funkciju jer sam imao problema sa com.

ako je neko dovoljno hrabar staviti sliku na galeriju onda nek ima jajnika podnijet i "kojekakve" komentare ,, B)

meni neko reko da sam magarac...jesam ljut...il sam ja magarac il je onaj sto je napisao hehehehhe...nemojte se ljudi sikirati za te komentare...to pisu balavci i kucke koje nemaju *uda da stave svoju sliku ...pa onda zezaju i pokusavaju naljutiti nas koji smo vec stavili slike...ja predlazem da se za davanje komentara na cazin.net/galeriji daje pravo samo registrovanim clanovima...onda bi to bilo pravo...tako bi se clanovi mogli i banovati hehehe...ja sam samo prvi komentar lose prihvatio...kasnio sam vidio da to pisu kreteni...oni koji se stide staviti svoju sliku na net....ne znam iz kog razloga heheheheh

mrzim kad vidim ispod lijepe zenske komentar kao sto je:gaboru jedan....haj se ubij...ej jesi ruzna i tako slicne gluposti....mi muskarci to lakse podnesemo.....zene se odma fiksaju da se smire hehehhe :D

no sikiriki

ako je neko dovoljno hrabar staviti sliku na galeriju onda nek ima jajnika podnijet i "kojekakve" komentare ,, B)

<{POST_SNAPBACK}>

e jest ti argument ...

meni neko reko da sam magarac...jesam ljut...il sam ja magarac il je onaj sto je napisao hehehehhe...nemojte se ljudi sikirati za te komentare...to pisu balavci i kucke koje nemaju *uda da stave svoju sliku ...pa onda zezaju i pokusavaju naljutiti nas koji smo vec stavili slike...ja predlazem da se za davanje komentara na cazin.net/galeriji daje pravo samo registrovanim clanovima...onda bi to bilo pravo...tako bi se clanovi mogli i banovati hehehe...ja sam samo prvi komentar lose prihvatio...kasnio sam vidio da to pisu kreteni...oni koji se stide staviti svoju sliku na net....ne znam iz kog razloga heheheheh

mrzim kad vidim ispod lijepe zenske komentar kao sto je:gaboru jedan....haj se ubij...ej jesi ruzna i tako slicne gluposti....mi muskarci to lakse podnesemo.....zene se odma fiksaju da se smire hehehhe :D

no sikiriki

<{POST_SNAPBACK}>

O tome ja trubim cijelo vrijeme ;)
aaaa netko vise voli pisati takvo sto "gaboru jedan, jesi ruzan/na" neg' da lijepo preskoci kom i znj...

Stvarno sto se tih slika tice, to je na nasoj stranici za Boze sacuvaj! Nisam nigdje vidjela gori komentara, dosta starijih ide na stranicu i sta mislis otac od neke cure koja je poslala sliku vidi neke komentare kao sto su: ti si najveca ku..a sto postoji ili tako nesto.

To je prostakluk da ga nema veceg.