Jump to content
Sign in to follow this  
suhi

BackTrack

Recommended Posts

Zanima me da li neko koristi bt duze vrijeme,pa ako ima da mi se javi na pm ili preko msna...ty

Mani se toga, ne treba ti! Backtrack ti je zapravo skup alata, a da bi mogao iskoristiti puni potencijal backtracka trebas nauciti puno toga -> od toga kako radi linux, mreze nesto programiranja itd te kako koristiti te sve alate...

Na forumu od backtracka imas dobrih tutoriala, savijeta i iskustva drugih pa tamo baci oko.

Za sada probaj nauciti koristiti Wireshark ili Ettercap, nije tesko a zanimljivo je Edited by TequilA

[quote name='TequilA' post='330921' date='23.06.2009, 23:57']Mani se toga, ne treba ti! Backtrack ti je zapravo skup alata, a da bi mogao iskoristiti puni potencijal backtracka trebas nauciti puno toga -> od toga kako radi linux, mreze nesto programiranja itd te kako koristiti te sve alate...

Na forumu od backtracka imas dobrih tutoriala, savijeta i iskustva drugih pa tamo baci oko.

Za sada probaj nauciti koristiti Wireshark ili Ettercap, nije tesko a zanimljivo je[/quote]

ma jock :D bas je cool stvar,ma regan sam tamo na forumu..samo dosta gluposti ima,lakse kad imas nekog ko ti moze objasniti kad zapne...a tutorijala sam nakupio dosta...