Jump to content
[I-B-R-O]

Pomozite nam

Recommended Posts

[quote name='viviSAN' post='327202' date='02.06.2009, 09:19']194, ima

ubio bi svako za svog brata ali vjerovatno ej mislio druzba je druzba sluzba je sluzba,i dobro je rekao ispijanje kafica van foruma je nesto drugo od ovog sto se ovdje radi,smijemo se za korupciju u drzavi a imamo zive dokaze i ovdje oko mnogo cega..smijesno ali ocito i istinito...

[quote name='x-men' post='327217' date='02.06.2009, 12:19']ubio bi svako za svog brata ali vjerovatno ej mislio druzba je druzba sluzba je sluzba,i dobro je rekao ispijanje kafica van foruma je nesto drugo od ovog sto se ovdje radi,smijemo se za korupciju u drzavi a imamo zive dokaze i ovdje oko mnogo cega..smijesno ali ocito i istinito...[/quote]

pa to je uvijek tako bilo i bice :icon_cheesygrin: korupcija je svugdje, i tako treba i da bude, a kome ne pa

[quote name='VIZIOS' post='327218' date='02.06.2009, 12:30']pa to je uvijek tako bilo i bice :icon_cheesygrin: korupcija je svugdje, i tako treba i da bude, a kome ne pa Edited by x-men

[quote name='x-men' post='327252' date='02.06.2009, 15:23']ma zna to svako ali nisi ni ti ovako pricao dok nisi dobio plavu zvizdu :icon_cheesygrin: nije to da pase kome ili ne pase,sto si ti nakon onoliko banova opet na ovom forumu?nikom se nemoze vjerovat mozda si iti sad dobar a mozda iza ledja tares forum ,,ovo je samo primjer.nije to sad za tebe licno nego sam tebe naveo kao primjer,svako iskoristava stolicu i to nije normalno ali je danasnjica zivota,,[/quote]

pa ja ti kazem, sto je razlog, da budalim gore, eto nista drugo :icon_cheesygrin: pa ja i sada kazem da ima papak u administraciji koliko hoces, al ima i dobri ljudi :icon_cheesygrin: ne **bem ga brete, nemam ja vi

vjerujem ja tebi ali znas i sma da ima pickica koji idu niz dlaku i nemaju petlje reci staje sta hosss hehe nego sve niz dlaku a ovamo zabadaju noz dok okrenes ledja,zalosno da je mnogo takvih postalo,,

[quote name='x-men' post='327254' date='02.06.2009, 15:29']vjerujem ja tebi ali znas i sma da ima pickica koji idu niz dlaku i nemaju petlje reci staje sta hosss hehe nego sve niz dlaku a ovamo zabadaju noz dok okrenes ledja,zalosno da je mnogo takvih postalo,,[/quote]

pa to je logično, al ja bi mogo da se kladim, da je ovo ipak obračun izmedju muje i nekoga,

[quote name='bUDO_hodza' post='327313' date='03.06.2009, 01:11']muju na lomacu :D[/quote]

tezak je zivot vas umjetnika :)

[quote name='viviSAN' post='327166' date='02.06.2009, 00:03']@muky, da ti je neko danima pričao situacije na ovom forumu, vjeruj mi ne mo

[quote name='breake-dancer' post='327159' date='01.06.2009, 23:36']ti bi ga bolje izgleda pazio ?

da si tako dobar nebi bio sad smod ;)[/quote]

ma, nisam ja smrad, kako te nije sram? :lol:

[quote name='VIZIOS' post='327218' date='02.06.2009, 13:30']pa to je uvijek tako bilo i bice :icon_cheesygrin: korupcija je svugdje, i tako treba i da bude, a kome ne pa

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361