Jump to content
[I-B-R-O]

Pomozite nam

Recommended Posts

[quote name='kisobran' post='326480' date='25.05.2009, 21:36']Bolje reći pojedinac koji je pronađen već :)[/quote]
Pa ko je taj pojedinac?

Hm,mah nije bitno ko je,bitno je da je problem rjesen,ako vec jes?

Nekome ste se grdno zahatorili pa vraca na ovakav nacin, samo svi ispastaju zbog necijih nesuglasica.

[quote name='Apotekarka_21' post='326533' date='26.05.2009, 15:23']Nekome ste se grdno zahatorili pa vraca na ovakav nacin, samo svi ispastaju zbog necijih nesuglasica.[/quote]

a ne i zahatorili

Zaboravimo sta je bilo, idemo dalje =)

Samo bih zelio napomenuti istaknutim i cjenjenim kolegama administratorima da ja nemam veze sa ovim napadima.

Sve sto sam radio prije prestao sam, naprotiv bio sam moderator ovog foruma i nisam toliko djubre da ga "gasim".

Mujo je tu da rjesi probleme, a pocinioc i narucitelj ovih napada je prijavljen policiji ..

Stvarno nek vas bude sramota sto ovo radite, sramite se .. unistavate fatkicki svoj grad

[size=3][b]
OVO GOVORIM ZA OSOBE SA FORUMA A DOBRO ZNAJU KO SU !!! [/b][/size]

i nemojte traziti od mene da govorim ko je, postoji privatnost, anonimnost i policija ..

peace, love & understanding ..

[quote name='kisobran' post='326560' date='26.05.2009, 19:29']Samo bih zelio napomenuti istaknutim i cjenjenim kolegama administratorima da ja nemam veze sa ovim napadima.

Sve sto sam radio prije prestao sam, naprotiv bio sam moderator ovog foruma i nisam toliko djubre da ga "gasim".

Mujo je tu da rjesi probleme, a pocinioc i narucitelj ovih napada je prijavljen policiji ..

Stvarno nek vas bude sramota sto ovo radite, sramite se .. unistavate fatkicki svoj grad

[size=3][b]
OVO GOVORIM ZA OSOBE SA FORUMA A DOBRO ZNAJU KO SU !!! [/b][/size]

i nemojte traziti od mene da govorim ko je, postoji privatnost, anonimnost i policija ..

peace, love & understanding ..[/quote]

halal ti krofna :D

Smih! :-)

onaj ko je to uradio se izdao sam tako da se moglo predpostavit da to nece toliko dugo trajat jer vazda se takve osobe izdaju nekom iz hvalenja..

[quote name='tomahawk' post='326620' date='27.05.2009, 15:38']Pa u normalnoj dr

[quote name='tomahawk' post='326620' date='27.05.2009, 15:38']Pa u normalnoj dr

Ljudi, nemojte se ovdje bezze raspravljati.

Imate mail, pa na mail prijavite ako znate koga, trebaju nam ti podaci, pa cak i sumnjivci

Trebaju nam te informacije da bi mogli dalje raditi nesmetano.

Bezze se ovdje raspravljate o nekim stvarima.

Lako je sjebati nesto, za pocetak je dovoljna i zelja.

ibro, ja ti mogu prijaviti pojedince npr. makcode je sjebo forum i prije ovih napada. tj. poco ga je drmati prije a sad je neko dosao i dobro ga dohakao.

[quote name='Kemal_S' post='327150' date='01.06.2009, 21:47']ibro, ja ti mogu prijaviti pojedince npr. makcode je sjebo forum i prije ovih napada. tj. poco ga je drmati prije a sad je neko dosao i dobro ga dohakao.[/quote]

ti bi ga bolje izgleda pazio ?

da si tako dobar nebi bio sad smod ;)

[quote name='breake-dancer' post='327159' date='01.06.2009, 22:36']ti bi ga bolje izgleda pazio ?

da si tako dobar nebi bio sad smod ;)[/quote]

@muky, da ti je neko danima pričao situacije na ovom forumu, vjeruj mi ne mo

[quote name='Kemal_S' post='327150' date='01.06.2009, 22:47']ibro, ja ti mogu prijaviti pojedince npr. makcode je sjebo forum i prije ovih napada. tj. poco ga je drmati prije a sad je neko dosao i dobro ga dohakao.[/quote]

Ozbiljno?

[quote name='viviSAN' post='327166' date='02.06.2009, 01:03']@muky, da ti je neko danima pričao situacije na ovom forumu, vjeruj mi ne mo

[quote name='breake-dancer' post='327159' date='01.06.2009, 23:36']ti bi ga bolje izgleda pazio ?
[b]
da si tako dobar nebi bio sad smod ;)[/b][/quote]

ne kontam?

Eto, izluftali ste se na ovu temu. Prijave kloje smo dobili, proslijedili smo, i to je to.
Kome se ne svidja neka ne dolazi i rijesen belaj.

Ja sam rekao svoje na mail, pa ako nije tacno onda sry

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361