Jump to content
sanel87

Distribution upgrade

Recommended Posts

POzz svima, naime zanima me jel neko od vas kad radio ovo. Oddnosi se prvenstveno na ubuntu, posto sam sjebo cd od 8.10 i 8.04 :D a muka mi bilo skidati onda to opet i prziti, ja instalirao 7.04 i prije par dana napravio upgrade na 8.04, a danas evo radim na 8.10. Do sada nisam imao problema, nadam se da ih necu imati.
Mene zanima koliko je ovo okej i jel se moze porediti sa cistom instalacijom, nece li biti neki [i]vec[/i] problema :D

[quote name='sanel87' post='322930' date='02.04.2009, 12:59']POzz svima, naime zanima me jel neko od vas kad radio ovo. Oddnosi se prvenstveno na ubuntu, posto sam sjebo cd od 8.10 i 8.04 :D a muka mi bilo skidati onda to opet i prziti, ja instalirao 7.04 i prije par dana napravio upgrade na 8.04, a danas evo radim na 8.10. Do sada nisam imao problema, nadam se da ih necu imati.
Mene zanima koliko je ovo okej i jel se moze porediti sa cistom instalacijom, nece li biti neki [i]vec[/i] problema :D[/quote]

koliko znam da neće biti nikakvih problema.. samo

Stvar je relativna. Imam dosta prijatelja kojima je upgrade prošao bez problema, dok s druge strane, imam i dosta prijatelja kojima je upgrade sjebausao stvari :). Dosta faktora na to zna utjecati; od stvari koje si instalirao na njega, do hardvera na kojem ga vrtiš.

Ja imam naviku naljepiti frišku verziju. :) Edited by [TaKe_dOwN

[code]http://ubuntu-tutorials.com/2008/04/23/how-to-upgrade-ubuntu-710-to-ubuntu-804/[/code]

Ma ne treba meni tutorijal ili nesto, sredio sam ja to sam, sve je super proslo, jedino mi se sranje desava sa mreznom kartom. Posto imam dvije porta na maticnoj, samo onaj prvi radi, mislim koji je kao prvi oznacen u biosu, a ovaj drugi prepozna da radi, ima ping ali nemam neta, uglavnom sve evo radi savrseno, nemam cak ni win instaliran :D

POzz