Jump to content
doktoraider

(ne)Spavanje

Recommended Posts

[quote name='doktoraider' post='322750' date='01.04.2009, 18:49']da li vam se desilo da.. naveče ne mo

[quote name='doktoraider' post='322750' date='01.04.2009, 19:49']da li vam se desilo da.. naveče ne mo

[quote name='breake-dancer' post='322765' date='01.04.2009, 20:59']hebes caj
tableta zakon :D[/quote]

Ili se ga napije

Treba se natjerat i spavati, ili ne spavati po danu kad tako navece ne spavas, ostati budan po danu pa ces vidjet kako ces ko malo dijete navece zaspat..

Ja jesam imala problema sa nespavanjem, ali ne iz cista mira neke druge stvari pa sam tablete pila, dvije i ko bebica zaspes uff.Dok oci zatvoris..

najjace kad kaze: "ja ne mogu spavati od briga", gdje veza :lol:

sve je stvar samo navike..

ne namjeravam se trovati. :)

@women, donekle si mi ti najbolje odgovorila na pitanje. No Edited by doktoraider

[quote name='doktoraider' post='322806' date='02.04.2009, 00:12']ne namjeravam se trovati. :)

@women, donekle si mi ti najbolje odgovorila na pitanje. No

Ajoooj kako mi je ovo poznato :) Prije ostajao dugo na mircu, pa igro cod2, pa msn, i sve to dosadi i ka

To sam i ja Armine rekao, al' vidjeces kad krene raspust sad, opet ista prica :D

[quote name='TequilA' post='322952' date='02.04.2009, 14:55']To sam i ja Armine rekao, al' vidjeces kad krene raspust sad, opet ista prica :D[/quote]

Jbg^^al na raspustu nema nikakvih obaveza da bi rano ustajao.. pa i kad se zamjeni nije neka velika

inace probleme sa spavanjem imam kad su ispiti, tad ne samo da zamijenim dan za noc, vec noc i skratim :D ha studentski zivot :D

al onda poslije imam problema navikavati se na spavanje...

imaju one tablete biljne belmiran san, za sapvanje, i one ginkgo za smirenje... na biljnoj bazi sve... a imas i caj ;)

privikni organizam da uvijek ides spavati u isto vrijeme, nemoj navece kasno jesti pred spavnje, nemoj pusiti cigare... ako ne mozesh zaspati, onda ustani i citaj nesto, jer sigurno ako zaspes nakon sat vremena valjanja po krevetu, ujutro ces biti jos gori...

Neću otvarati novu temu ... kad već ima, mada je neko pojeo predhodne postove ... :)))

http://www.cazin.net/vijesti/clanak/ovo-procitajte-prije-odlaska-na-spavanje

Kako spavate?

Kakve krevete, madrace koristite?

Imate li problema sa nesanicom?

Ustajete li ujutro odmorni ili "satrani"?

Šta mislite o člaku sa gornjeg linka? 

Clanak glup do bola....

Inace mogu spavati na bilo kakvog krevetu i da se odmorim, osim kad psihicki opterecen (kao sad) onda mi ni najbolji dormeo ne pomaze... Nema spavanja, nema finog sna.. ii ustajem kao da voz satrao...

• Upvote 1

Meni je krevet u kojem spavam vrlo bitan. Kao djevojčica sam imala pad čije posljedice sve više osjećam. Odrazilo se na kičmu i vrlo mi je bitno na čemu spavam. Npr. sad kad smo bili na odmoru, iako sam po cijeli dan bila aktivna, plivanje i voda zaista ne da umore nego smore insana, ja sam spavala u djelovima jer mi ležaj nije pasao.

Clanak glup do bola....

Inace mogu spavati na bilo kakvog krevetu i da se odmorim, osim kad psihicki opterecen (kao sad) onda mi ni najbolji dormeo ne pomaze... Nema spavanja, nema finog sna.. ii ustajem kao da voz satrao...

I kod mene je isto tako. Samo mi je bitno da ne spavam previse, volim kad rano ustanem onda sam cijeli dan odmorna.

Imal ko da ne spava :)

Ne možeš tako na to gledati. Umor može učiniti da neko odspava al' tek toliko da odbije jedan san, al' to ne znači da se insan naspavao ili odmorio kako treba. Mene je to mučilo dok nisam promjenila madrac. 

Pa prije par godina, nekoliko godina ja sam spavala po 4-5 h,  radila puno, imala puno obaveza, al' bome sam i bila stradala od umora i iscrpljenosti. Ne daj Bože nikom. :)

Ne možeš tako na to gledati. Umor može učiniti da neko odspava al' tek toliko da odbije jedan san, al' to ne znači da se insan naspavao ili odmorio kako treba. Mene je to mučilo dok nisam promjenila madrac. 

Pa prije par godina, nekoliko godina ja sam spavala po 4-5 h,  radila puno, imala puno obaveza, al' bome sam i bila stradala od umora i iscrpljenosti. Ne daj Bože nikom. :)

Krevet,...na tom covjek nesmije stediti.

Dok sam imao los madrac,uvjek umoran,nervozan...

Prije par godina kupim madrace plus one podmetace...o cjeni nisam razmisljao...

Sad kad ustajem,sasvim drugi cojk....vedar,odmoran...za svakodnene obaveze koje bogme nisu male.

Ama dzaba dobar krevet kad je glava puna misli i nedaju zaspati :)

Upravo to,imam vala dobar krevet tj. madrac ono sto bi se reklo top, ali kad se nasekiram nema teorije da spavam. Kad ssm na odmoru ili kad nema sekiracije mogu i na ekserima.