Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Burnout - Paradise nesto

Recommended Posts

Ljudi, vele da je ovo nesto najnovije od igrica, al' brete, imam je vec odavno na PC instalirano, igriva mi je skroz, a ja znam sebi samo nastelati onaj party, kad igras jedan protiv drugog.

Imal ova sigra kakvih staza, misija i slicno, znate ono furka nfs i tako to, ili je to samo ovaj party.

Kad ga startam, uvijek mi treba minut - dva da usnimi nekakvih postavki, pa onda nesto nick sranja i slicno ...
hajd helpajte malo :D

Ja sam je skinuo prije par sedmica, radi super, imas misije isto po gradu vozis utrke imas crash modove i ostalo. nisam je bas igrao, nemam vremena, igram nes drugo :D
BTW: nemam problema takvih kao ti tako da ne znam sta je belaj jbg :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='318589' date='17.03.2009, 02:04']
Ljudi, vele da je ovo nesto najnovije od igrica, al' brete, imam je vec odavno na PC instalirano, igriva mi je skroz, a ja znam sebi samo nastelati onaj party, kad igras jedan protiv drugog.

Imal ova sigra kakvih staza, misija i slicno, znate ono furka nfs i tako to, ili je to samo ovaj party.

Kad ga startam, uvijek mi treba minut - dva da usnimi nekakvih postavki, pa onda nesto nick sranja i slicno ...
hajd helpajte malo :D[/quote]

Nisam siguran da li mislimo na istu igru. Prije nekih mjesec se pojavio [b]Burnout: Paradise - The Ultimate Box[/b] za PC. Inače ne igram "trkaće" igre, ali sam veliki ljubitelj arkada pa makar one bile trkaće arkade. Igru igrao i pre