Haljine za maturu - Ljubav, Život & Sex - Cazin.NET Forum

Skok do sadržaja

Slika
* * - - - 1 Glasovi

Haljine za maturu

• Please log in to reply
18 odgovora na ovoj temi

#1 _women_

_women_

_SUPERwomen_

• +VIP MEMBER
  • 2436 Poruke
  • Spol:Muško
  • Interests:U slobodno vrijeme heklam. Volim sve sto vole penzioneri. Slaba sam na baje u grahu i male leteće medvjediće.
  • Ljubavni status:U vezi

Objavljeno 02 March 2009 - 17:51

Blizi se polako matura, mislim da su neke cure vec kad su u srednju krenule znale sta ce obuci za maturu :lol: , ali eto mozda za one koje ne znaju sta ce obuci da ovdje pisete, sta je koja od vas obukla za maturu ili da predlozite neku lijepu haljinu.

Ja imam i malo i puno :lol: do mature, ali ce mi sigurno dobro doci neki od savjeta ili neka od slika.

Jeste sile haljine ili kupovale hajd pricajte :)
bas fina zenska temica :)
  • 0
[font="Comic Sans MS"][size="4"][color="#0000ff"][color="#ff0000"]Pri izboru prijatelja budi spor,pri promjeni jo

#2 Orhideja

Orhideja

Stariji šef

• Članovi
  • 333 Poruke
  • Spol:Žensko
  • Interests:Pisanje, citanje, folklor, zivotinje, meditacija, Rock n Roll ,tradicija, masaza,umjetnost, kultura, muzika, yoga, relaksacija :)

Objavljeno 02 March 2009 - 20:57

Draga Irma,

Haljine su vec postale otrcana stvar..Nemoj se uopce opterecavati s tim kad je u pitanju samo jedna noc i naredni period koji ces provesti s "haljinom"koju uopce vise nikad neces obuci.Iz godine u godinu vidimo kako kaze Balasevic paradu pijanstva i kica,al ok o maturi je rijec a ne o svadbi.Kupi si neku dobru stvar koju ces moci nositi i poslije.Ako ces vec dati i uloziti novac u neki odjevni predmet,onda spoji lijepo i ugodno s korisnim i kupi stvar koju ces nositi i poslije...Npr.tople boje nikad ne izlaze iz mode i svako malo se vrate.Iskreno,ja nikad nisam patila od toga.Isla sam u kupovinu dan prije mature...
Nisam imala haljinu vec komplet zuti sakoi kratkih rukava i duzu suknju,do listova takodjer zutu..Tu boju sam kombinirala sa pink bojom;pink sandale,pismo torba i pink top satenski.Uopce nije izgledalo lose,al opet sve zavisi od osobe do osobe,neki vole jednostavnost,neki diferenciju,neki kic,neki glam ...zavisi kazem..Neka tvoja Haljina /ako vec planiras) predstavlja samo tebe i nikog vise.Samo se potrudi da spojis prave boje i da stavis prave stvari na pravo mjesto,prikrijes nedostatke i istaknes adute,to je sve...
Sa frizurom,odjecom, sminkom i obucom...Sve sam platila 780KM..Neka ti ne bude zao feninga,to je jednom u zivotu i vjecno se pamti,naravno..Ja se nikad nisam pokajala jer sve sto sam kupila nosim i dan-danas...
Ako imas neka dodatna pitanja,samo pitaj :)
Sretno i nastojat cu da budem tu za tvoju maturu...
  • 0
[size="3"][font="Comic Sans MS"] Nikad olo

#3 _women_

_women_

_SUPERwomen_

• +VIP MEMBER
  • 2436 Poruke
  • Interests:U slobodno vrijeme heklam. Volim sve sto vole penzioneri. Slaba sam na baje u grahu i male leteće medvjediće.

Objavljeno 02 March 2009 - 21:26

Ajoj iskreno ni ja ne volim sto sam vidjala na maturama pa neke zelene boje, plave, grozne haljine i da je ta barem haljina posebna nego jos 3, 4 cure imaju istu..

Ali ja sam svoju haljinu kontala siti, jer imam zelju bas da za maturu budem u nekoj haljini lijepoj..
Naravno bice crna mozda sa nekim bjelim detaljem, ili ce nesto biti sa bjelom trakom satenskom, i naravno kako ce biti sivena ispunit ce moja ocekivanja i bit ce sivena prema meni upravo tako da sakrije nedostatke a pokaze adute, ali ne previse svakako sve sa mjerom i sa ukusom.

I nece biti nesto bas pre pre pre svecano pa cu je moci obuci jos koji put za neku prigodu, a iskreno taman i da je obucem samo taj put hocu da bude posebna :) jer kao sto si rekla to je jednom u zivotu ;)

Samo sam kontala sa temom da pricamo o tome da mozda vidim slike pa jos neku ideju "ukradem" pa kombinujem sa svojom koju imam u glavi iihih

mada ja mislim da rijetko cure se odlucuju na to da sivaju haljinu i da sivaju prema svom nahodjenju, a ne znam to je meni iskreno najbolji nacin da budem zadovoljna sa onim sto nosim i da to na meni dobro stoji ;)

Ako imas sliku sa svoje mature stavi pa da vidimo :)
  • 0
[font="Comic Sans MS"][size="4"][color="#0000ff"][color="#ff0000"]Pri izboru prijatelja budi spor,pri promjeni jo

#4 _women_

_women_

_SUPERwomen_

• +VIP MEMBER
  • 2436 Poruke

Objavljeno 02 March 2009 - 21:46

Evo kombinacije neke cak i crvena mi se boja svidja, mozda za neke nemam ukusa mozda previse crveno, ali evo nesto ovako je po meni lijepo..

Slika
  • 0

#5 MisS_tRouBLe

MisS_tRouBLe

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 31 Poruke

Objavljeno 02 March 2009 - 22:05

meni isto treba nesto za maturu:))

ja ne bi nesto predjindjano ii too...ja bi nesto jednostavno...pa sto kazete da mogu ponovo obuci:D:D

imam neke ideje...aal bi volila cuti vasa misljenja....jer ste vi kroz to vec prosle:D:D
  • 0
**___tHe qUieT sCareS mE *caUse iT scReAms ThE TrUtH___**

#6 selma90

selma90

ღ Mujina zena ღ

• ljepota
  • 1310 Poruke
  • Interests:ღ cojk i djeca ღ
  • Ljubavni status:Vjenčani

Objavljeno 02 March 2009 - 22:58

Eh nemojte biti samo optereceni s tim sta cete obuci za maturu, ja sam sebi sila haljinu, jes da bas i nije izasla kako sam ja rekla i kao mi je nacrtala da ce biti al haj bila je dobra, boja starog zlata je bila, jedina sam imala tu boju :D ... imala sam negdje puno slika s haljinama, et irmic ako nadjem postavit cu ovdje pa mozda ce ti se svidjati neki detalj s neke od haljina ... ;)

pozzzz,
  • 0
Slika
Slika Slika

Mehmed & Nail

இڿڰۣ-ڰۣ—

Slika

"Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu tog puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer se sav topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš, da voliš ga jos i više."

#7 selma90

selma90

ღ Mujina zena ღ

• ljepota
  • 1310 Poruke
  • Interests:ღ cojk i djeca ღ

Objavljeno 02 March 2009 - 23:09

http://www.forum.hr/...ad.php?t=178305

et tu ima lijepih haljina ... ;)
  • 0
Slika
Slika Slika

Mehmed & Nail

இڿڰۣ-ڰۣ—

Slika

"Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu tog puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer se sav topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš, da voliš ga jos i više."

#8 HASKO

HASKO

Svjezi forumaš

• Članovi
  • 26 Poruke

Objavljeno 02 March 2009 - 23:28

zlatna, zelena, plava ... to su ciganske haljine

ja preporučujem

SNJE
  • 0

#9 lucky

lucky

majstor za sve, od igle do lokomotive

• root admin
  • 11000 Poruke
  • Interests:Prazno

Objavljeno 03 March 2009 - 09:58

[quote name='HASKO' post='315097' date='02.03.2009, 23:28']zlatna, zelena, plava ... to su ciganske haljine

ja preporučujem

SNJE
  • 0

"Vrijedis samo onoliko koliko vrijedi tvoja rijec"

John M. Templeton

#10 veritas

veritas

djevojka sa druge strane ulice

• +VIP MEMBER
  • 1200 Poruke
  • Interests:living my life
  • Ljubavni status:Slobodan/na

Objavljeno 03 March 2009 - 21:05

eh draga ti moja, ovo je bila moja maturska haljina, mada je na ovoj kao na ofingeru... i nemoj se previse opterecivati s tim kakvu ces haljinu, il siti i sl. brete razbijati glavu previse... kad dodjes ovamo vidjeces kako ima lijepih bas haljina, i cijene su solidne, tako da don't worry :D

Postavljeni file(ovi)

• Ubačeni file  9_002.jpg   144.07K   64 Broj preuzimanja

• 0
Slika

Brigo moja, ja imam Velikog Gospodara.

težak je život nas umjetnika

#11 [I-B-R-O]

[I-B-R-O]

Poguzija

• Siva eminencija
  • 7357 Poruke
  • Interests:Fuljanje :)

Objavljeno 31 March 2009 - 00:57

U moje doba, cure su roditeljima oci kopale da dodju do haljina. To se maksuz islo u Zagreb, Banjaluku po materijale, kreacije, znalo se i gripati po 500 KM samo za tu haljinu :D

Hajd sta se sekirate :D
  • 0

Aj lav ju soo plaho, bat ju mi ni mukajet
LAV IZ ON D ER Slika
AJ BILIV, AJ KEN FLAJ
'Ocu jednu malu garavu da je gricnem kao jabuku
Da mirise na mom jastuku kad se probudim

**ble vas kese!
Slika
Slika
Slika
Slika

#12 lucky

lucky

majstor za sve, od igle do lokomotive

• root admin
  • 11000 Poruke
  • Interests:Prazno

Objavljeno 03 April 2009 - 09:23

eh draga ti moja, ovo je bila moja maturska haljina, mada je na ovoj kao na ofingeru...

Veritas , super izbor haljine ... imas slika tebe u njoj da vidimo ...
  • 0

"Vrijedis samo onoliko koliko vrijedi tvoja rijec"

John M. Templeton

#13 ne_znam_ko_sam

ne_znam_ko_sam

Konobar foruma

• +PREMIUM MEMBER
  • 2182 Poruke
  • Interests:...

Objavljeno 03 April 2009 - 20:39

@lucky, potpuno se slazem.. ja sam vidio slike neke sa njene mature i fakat im je to premocno bilo.. svaka cast na izboru..
  • 0
imam jednu zelju da ti kupim haljinu bijelu ja da budem u crnom odijelu... :D imam jednu zelju da ti skinem haljinu bijelu da te ljubim po cijelom tijelu aaa imam jednu zelju :D

Ljubav je ne

#14 veritas

veritas

djevojka sa druge strane ulice

• +VIP MEMBER
  • 1200 Poruke
  • Interests:living my life

Objavljeno 03 April 2009 - 21:50

eto bas mi je drago sto vam se svidja haljina

ev lucky, samo sto nisu slike bas nesto

Postavljeni file(ovi)

• 0
Slika

Brigo moja, ja imam Velikog Gospodara.

težak je život nas umjetnika

#15 _haRY_[garronja]

_haRY_[garronja]

Srednja Legenda

• Članovi
  • 641 Poruke
  • Interests:pa ja volim ne znam ni ja sta ja volim al volim..tako nekako :)

Objavljeno 04 April 2009 - 11:20

hvala bogu pa ima net...nadji sliku na netu haljine koja ti se svidja..odi kod snajderice, kupis materijal i udri:)
  • 0

Hari & Dijana

Slika

#16 Minci

Minci

Stariji majstor

• Članovi
  • 82 Poruke

Objavljeno 06 April 2009 - 22:42

ima preko puta sedrvana butik (neznam kako se zove) ima prekrasna haljina crno crvena.. al preskupa je!
  • 0
.. ԶՑ . 1Զ . Զ00Գ ..

#17 Paja˘Patak

Paja˘Patak

Član

• Članovi
  • 43 Poruke

Objavljeno 06 April 2009 - 22:45

ima preko puta sedrvana butik (neznam kako se zove) ima prekrasna haljina crno crvena.. al preskupa je!

Preis?
  • 0

#18 Minci

Minci

Stariji majstor

• Članovi
  • 82 Poruke

Objavljeno 06 April 2009 - 23:07

Preis?

170 marki
  • 0