Sign in to follow this  
Followers 0

Haljine za maturu

19 posts in this topic

Napisano · Prijavi post

Blizi se polako matura, mislim da su neke cure vec kad su u srednju krenule znale sta ce obuci za maturu :lol: , ali eto mozda za one koje ne znaju sta ce obuci da ovdje pisete, sta je koja od vas obukla za maturu ili da predlozite neku lijepu haljinu.

Ja imam i malo i puno :lol: do mature, ali ce mi sigurno dobro doci neki od savjeta ili neka od slika.

Jeste sile haljine ili kupovale hajd pricajte :)
bas fina zenska temica :)
0

Napisano · Prijavi post

Draga Irma,

Haljine su vec postale otrcana stvar..Nemoj se uopce opterecavati s tim kad je u pitanju samo jedna noc i naredni period koji ces provesti s "haljinom"koju uopce vise nikad neces obuci.Iz godine u godinu vidimo kako kaze Balasevic paradu pijanstva i kica,al ok o maturi je rijec a ne o svadbi.Kupi si neku dobru stvar koju ces moci nositi i poslije.Ako ces vec dati i uloziti novac u neki odjevni predmet,onda spoji lijepo i ugodno s korisnim i kupi stvar koju ces nositi i poslije...Npr.tople boje nikad ne izlaze iz mode i svako malo se vrate.Iskreno,ja nikad nisam patila od toga.Isla sam u kupovinu dan prije mature...
Nisam imala haljinu vec komplet zuti sakoi kratkih rukava i duzu suknju,do listova takodjer zutu..Tu boju sam kombinirala sa pink bojom;pink sandale,pismo torba i pink top satenski.Uopce nije izgledalo lose,al opet sve zavisi od osobe do osobe,neki vole jednostavnost,neki diferenciju,neki kic,neki glam ...zavisi kazem..Neka tvoja Haljina /ako vec planiras) predstavlja samo tebe i nikog vise.Samo se potrudi da spojis prave boje i da stavis prave stvari na pravo mjesto,prikrijes nedostatke i istaknes adute,to je sve...
Sa frizurom,odjecom, sminkom i obucom...Sve sam platila 780KM..Neka ti ne bude zao feninga,to je jednom u zivotu i vjecno se pamti,naravno..Ja se nikad nisam pokajala jer sve sto sam kupila nosim i dan-danas...
Ako imas neka dodatna pitanja,samo pitaj :)
Sretno i nastojat cu da budem tu za tvoju maturu...
0

Napisano · Prijavi post

Ajoj iskreno ni ja ne volim sto sam vidjala na maturama pa neke zelene boje, plave, grozne haljine i da je ta barem haljina posebna nego jos 3, 4 cure imaju istu..

Ali ja sam svoju haljinu kontala siti, jer imam zelju bas da za maturu budem u nekoj haljini lijepoj..
Naravno bice crna mozda sa nekim bjelim detaljem, ili ce nesto biti sa bjelom trakom satenskom, i naravno kako ce biti sivena ispunit ce moja ocekivanja i bit ce sivena prema meni upravo tako da sakrije nedostatke a pokaze adute, ali ne previse svakako sve sa mjerom i sa ukusom.

I nece biti nesto bas pre pre pre svecano pa cu je moci obuci jos koji put za neku prigodu, a iskreno taman i da je obucem samo taj put hocu da bude posebna :) jer kao sto si rekla to je jednom u zivotu ;)

Samo sam kontala sa temom da pricamo o tome da mozda vidim slike pa jos neku ideju "ukradem" pa kombinujem sa svojom koju imam u glavi iihih

mada ja mislim da rijetko cure se odlucuju na to da sivaju haljinu i da sivaju prema svom nahodjenju, a ne znam to je meni iskreno najbolji nacin da budem zadovoljna sa onim sto nosim i da to na meni dobro stoji ;)

Ako imas sliku sa svoje mature stavi pa da vidimo :)
0

Napisano · Prijavi post

Evo kombinacije neke cak i crvena mi se boja svidja, mozda za neke nemam ukusa mozda previse crveno, ali evo nesto ovako je po meni lijepo..

[img]http://img165.imageshack.us/img165/3426/matura.png[/img]
0

Napisano · Prijavi post

meni isto treba nesto za maturu:))

ja ne bi nesto predjindjano ii too...ja bi nesto jednostavno...pa sto kazete da mogu ponovo obuci:D:D

imam neke ideje...aal bi volila cuti vasa misljenja....jer ste vi kroz to vec prosle:D:D
0

Napisano · Prijavi post

Eh nemojte biti samo optereceni s tim sta cete obuci za maturu, ja sam sebi sila haljinu, jes da bas i nije izasla kako sam ja rekla i kao mi je nacrtala da ce biti al haj bila je dobra, boja starog zlata je bila, jedina sam imala tu boju :D ... imala sam negdje puno slika s haljinama, et irmic ako nadjem postavit cu ovdje pa mozda ce ti se svidjati neki detalj s neke od haljina ... ;)

pozzzz,
0

Napisano · Prijavi post

[url="http://www.forum.hr/showthread.php?t=178305"]http://www.forum.hr/showthread.php?t=178305[/url]

et tu ima lijepih haljina ... ;)
0

Napisano · Prijavi post

zlatna, zelena, plava ... to su ciganske haljine

ja preporučujem

SNJE
0

Napisano · Prijavi post

[quote name='HASKO' post='315097' date='02.03.2009, 23:28']zlatna, zelena, plava ... to su ciganske haljine

ja preporučujem

SNJE
0

Napisano · Prijavi post

eh draga ti moja, ovo je bila moja maturska haljina, mada je na ovoj kao na ofingeru... i nemoj se previse opterecivati s tim kakvu ces haljinu, il siti i sl. brete razbijati glavu previse... kad dodjes ovamo vidjeces kako ima lijepih bas haljina, i cijene su solidne, tako da don't worry :D
0

Napisano · Prijavi post

U moje doba, cure su roditeljima oci kopale da dodju do haljina. To se maksuz islo u Zagreb, Banjaluku po materijale, kreacije, znalo se i gripati po 500 KM samo za tu haljinu :D

Hajd sta se sekirate :D
0

Napisano · Prijavi post

[quote name='veritas' post='315260' date='03.03.2009, 22:05']eh draga ti moja, ovo je bila moja maturska haljina, mada je na ovoj kao na ofingeru...[/quote]

Veritas , super izbor haljine ... imas slika tebe u njoj da vidimo ...
0

Napisano · Prijavi post

@lucky, potpuno se slazem.. ja sam vidio slike neke sa njene mature i fakat im je to premocno bilo.. svaka cast na izboru..
0

Napisano · Prijavi post

eto bas mi je drago sto vam se svidja haljina

ev lucky, samo sto nisu slike bas nesto
0

Napisano · Prijavi post

hvala bogu pa ima net...nadji sliku na netu haljine koja ti se svidja..odi kod snajderice, kupis materijal i udri:)
0

Napisano · Prijavi post

ima preko puta sedrvana butik (neznam kako se zove) ima prekrasna haljina crno crvena.. al preskupa je!
0

Napisano · Prijavi post

[quote name='Minci' post='323858' date='06.04.2009, 22:42']ima preko puta sedrvana butik (neznam kako se zove) ima prekrasna haljina crno crvena.. al preskupa je![/quote]

Preis?
0

Napisano · Prijavi post

[quote name='Paja˘Patak' post='323859' date='06.04.2009, 22:45']Preis?[/quote]

170 marki
0

Napisano · Prijavi post

veritas bas lijepa
0