Jump to content
Sign in to follow this  
_women_

Recommended Posts

Nevjerovatno, ovaj svijet ide u kuruze..
nemam rijeci!

13 godisnji djecak i njegova 2 godine starija djevojka su dobili bebu, koja je zaceta nakon prvog spolnog odnosa!! :o :o :o

vise na :
[url="http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-maleni-britanac-dobio-kcer-u-13-godini.html"]

to je maltretiranje i zlostavljanje starijeg zenska nad mladjim muskarcem :) bezveze stvarno da dijeca prave dijecu i dijeca radjaju dijecu,to je za mene zivotinjski nagon a ne ljudski i stvarno kako to roditelji odgajaju dijecu....

A ona sa 15, vec 2 isprobala, lijepo bas. Jos jedan nacin da postanes slavan :lol:

[quote name='TequilA' post='312093' date='15.02.2009, 17:47']A ona sa 15, vec 2 isprobala, lijepo bas. Jos jedan nacin da postanes slavan :lol:[/quote]

Kakvi njih 8 :lol: bar tako kazu, al je ova mala valjana, imal nasi cazinjanki valjani vako haha

[url="http://24ur.com/novice/svet/13-letnik-vem-da-bom-dober-ocka.html"]http://24ur.com/novice/svet/13-letnik-vem-...dober-ocka.html[/url]

Dala je izjavu za medije kaze "Nisam zgodna ali sam plodna" :)

ko zna zna ja bi samo volio znati ko su joj roditelji i sta oni sve kazu na ovo

i jos na tu izjavu sto se sad redom javljuju momci koji su "prenocili" u njenom krevetu

Bolesno....

hahahha
najace pita malog reporterka "kako ces financirati djete?" a on na oto sve "sta znaci financirati?"
ah boze dragiii

:lol: :lol: :lol:

[quote name='MisS_tRouBLe' post='312108' date='15.02.2009, 19:01']cazin je mali grad sve se brzo procuje:D:D[/quote]

očigledno se jo

nekad sa 15 nije bilo rano za rodit :D kod albanaca jos to praktikuju neki :D sto zive jos da prodaju svoje cerke i bom tako :D ...
al ovaj mali izgleda za neki 8 godina ne 13 ... a neznam sto su nju roditelji podrzali da obdrzi to dijete ... mislim ipak pre pre mladi su ...

od moje kolegice rodica je u svojoj 14ti godini bila 4 mjeseca trudna i roditelji kad su saznal valjda su je u kladusu kod nekog doktora vodili da napravi abortus cura je isla psihiatru 8godina da je to preboljela ... jer su joj rekli da je beba bila sin ... to je za mene monstrum ko uradi ...

al opet kako ko hoce nek izvoli ovo je stvarno pre pre rano ...

meni je sa 23 bilo rano ... tak da ... ali se nekajem kako god okrenes

ovo je vise nego sokantna prica, muka mi je neka dosla gledajuci ovaj video.. a ona jadna 15 godina nadigla se zeljna ku***!!

Ma podvala garant gdje ce ono dijete napraviti dijete...znao sam nama cim sam cuo prvi put tu vijest...evo danas gledam vec se javljaju novi potencijalni ochevi...nije to onaj malahni mogo napravit.

AHAHAHAH smijesno znaci po komsiluka je tralo i ona nasla da podvali onom malom , onaj nema pojma hunjak sav poblidio...mozda su ovi stariji napravili dijete pa podvalili onoj djeci iz komsiluka...

malo je to ipak cudno oni se otimaju koji je otac,a gle koje su dobi,prije bi bilo za ocekivati da se prepadnu i pokusaju skriviti na nekoga dr tj,sebe ograditi od toga a oni se svadjaju ko je otac,logicnije da je taj stariji napravio to,premali je onaj djecak za takvo sto,jbg,zavisi,a mozda je otac cak

Ode i Bosna bas u k****

[quote]SVIJET nije mogao vjerovati vlastitim očima kad je objavljena vijest o Alfieju Pattenu koji je postao otac sa samo 13 godina, da bi nekoliko dana kasnije 12-godi

ma nek se objavljuje neka citaju i roditelji koji odgajaju dijecu nek se stide ti roditelji od te dijece sto im se to desilo,a koliko vidim ona je dzometna sa toliko godina dobro postigla,,

hahahah kako sam se ja ismijao citajuci danas ovo..... ona nema 16 godina vec se trojca javljaju sami kao moguci roditelji... sta ih onda jos ima za koje se ne zna.... plodno zensko nema sta.... a onaj klinac je najjaci u novinama sto je bio ne bi rekao da je njega rodila zenska :lol:

[quote name='x-men' post='312408' date='17.02.2009, 01:11']ma nek se objavljuje neka citaju i roditelji koji odgajaju dijecu nek se stide ti roditelji od te dijece sto im se to desilo,a koliko vidim ona je dzometna sa toliko godina dobro postigla,,[/quote]

zasto a se neko svog djete stidi??????? tipicno razsmilajnje nekog ko nezna sta znaci imati cedo!! cekaj koju godinu, pa da te onda pitam!
djeca grese, moguce je da covjek posto konta da ionako nije djete aktivno se tak nesto desi!!!! kasno reaguje..
roditelj je tu da djetetu pomone, ne da ga se stidi!!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='312437' date='17.02.2009, 08:16']zasto a se neko svog djete stidi??????? tipicno razsmilajnje nekog ko nezna sta znaci imati cedo!! cekaj koju godinu, pa da te onda pitam!
djeca grese, moguce je da covjek posto konta da ionako nije djete aktivno se tak nesto desi!!!! kasno reaguje..
roditelj je tu da djetetu pomone, ne da ga se stidi!![/quote]
eci ako ja neznam sta je dijete haj reci sta ce znat taj djecak koji je slikan sa tom bebom u narucju?nebaljezgaj i svati post u pravom smislu.