Jump to content
Sign in to follow this  
farko_Legenda

Je li va

Recommended Posts

A fuj daBogda pokrepali!!!! Ne,nit volim kozu nit volim krzno i bas sam protiv toga...Jos kad cujem da neko obuva cipele i nosi torbe od zmijeske i krokodilske koze,odmah bih ga zaklala bez Bismille. Vise bih prihvatila cinjenicu da zivotinje nose gace od ljudske koze,ali cak ni one nisu tako okrutne.Bog vala stvara svakakve umove!

Aktivista majko moja :D . Nemojte onda jesti zivotinje budite vegeterijanci , isto ih ubijate , nema veze zasto one gube svoj zivot .
Meni je svejedno oko ovoga , ne nosim krznene bunde jer nemam para a i nije moj styling , ali nemam nista protiv krzna .

[quote name='Angel of Death' date='25 September 2010 - 10:25 ' timestamp='1285403146' post='398234']
Aktivista majko moja :D . Nemojte onda jesti zivotinje budite vegeterijanci , isto ih ubijate , nema veze zasto one gube svoj zivot .
Meni je svejedno oko ovoga , ne nosim krznene bunde jer nemam para a i nije moj styling , ali nemam nista protiv krzna .
[/quote]

A otkud ti znas ko je od nas vegetarijanac a ko nije?

Moj kaput nikad nije imao oci, i nadam se da nikad nece....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Nisam ljubitelj tog krzna i tih stvari...

[quote name='Amren' date='25 September 2010 - 10:42 ' timestamp='1285407770' post='398262']
Moj kaput nikad nije imao oci, i nadam se da nikad nece....[img]http://forum.cazin.net/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

Nisam ljubitelj tog krzna i tih stvari...
[/quote]

takodjer nisam ljubitelj krzna, ne znam da bi mogla ikad to nositi :)

moj je imao i zube :D i ujidao, al samo nedjeljom :D

salim se, film je ogavan, i grozan, ali dobar da prikaze se ovom narodu svakakvom, i da pokaze sta nose ustvari...

ok je ubiti zivotinju ako je stvarno ama bas stvarno potreba, i njeno krzno koristiti u svrhu da se zastiti organizam, kao npr na sjevernom polu, ili u africi...
ali sada loviti i ubijati desetine hiljada bespomocnih zivotinja, da bi se neke gospodje osjecale vaznima, to ne opravdavam, i to mi je mizerno... jos pogotovo na ovakve brutalne nacine kao sto je prikazano u filmu...