Jump to content
Sign in to follow this  
Harriess666

KUCE DUHOVA

Recommended Posts

PA ima nas koji smo jos uvijek mladi i ludi, a prije svega zeljni avantura ovog tipa, ja licno bi isao al nebi sam, volio bih kad bi bar jos dvije osobe isle samnom...

A sto se tice kuce na gnjilavcu, mislim da su samo price, jer danas tu zivi porodica i cinimi se da su sretni zu gdje jesu...

[quote name='CAZINJANIN' post='299459' date='08.01.2009, 02:16']nebi ja tu brete nikad i

hmm zivim kraj starog hotela (bivseg) i uvijek sam se uzasavao tog hotela....tu su zivjeli neki ljudi, al ja nikad ne bi smio uci u njega :S

[quote name='Harriess666' post='299032' date='06.01.2009, 23:59']Vjerujete li u takve price o [b][color="#8b0000"]KUCAMA DUHOVA i jeste li ikoju posjetili?[/color][/b]

cuo sam da postoji jos par takvih kuca u Cazinu... na Gnjilavcu jedna i [b]kod bolnice[/b] <_<[/quote]

Koja to kuca kod bolnice??????????

A za te ostale kuce nisam isto nikad cuo,a i inace ne vjerujem u te stvari.

kod bolnice bas neznam dal ima kuca duhova.

[quote name='Harriess666' post='299463' date='08.01.2009, 03:34'][color="#FF0000"][b]IMA LI ZAINTERESOVANIH DA SE POJESTI KUCA DUHOVA U FULL OPREMI [/b][/color]
:o[/quote]
Hari care, ja sam tebi već reko. Dok ljeto navrne i nađemo se u Cazinu, letimo u tu jednu kuću :)

Adi

Ne znam , meni nije jasno kad neko kaze "posljedice ce vas kad tad stici" ili slicno , kakve posljedice , sto , zbog cega? Po islamu kazu da ne valja poslje aksema prolaziti pokraj smeca , da ne valja prati sude , cak da ne valja imati slike u kuci jer su tu navodno dzinovi,duhovi i ta ja znam...a sve sam to radio cak sam prao sude u 3ujutru sam u stanu...a znam 100% da je svako od vas isto radio ili slicno radio...

A sad hodati oko neke kuce ili biti u kuci nekoj koja je navodno napravljena na mezarlucima npr ona u gnjilavcu je opasno a nije 100000000000000% a zato moras biti umno retardiran i vise od hitlera...

Bavim se stim pojavama koliko toliko u slobodno vrijeme i gledo sam dosta emisija na tome na discoveryu , nat.geo. i slicno znaci profesionalci ...i cinjenica je da se covjek u situacijama takvim , npr kad je sam , kad je na mjestima gdje se prica da ima duhova pricinjaju stvar koja su proizvod njegove maste , neke zvukove npr preuvelicava mozak u tom trenutku , mijenja...male opticke varke itd itd.

Licno sam jednom , ma koliko smijesno vam se sad ovo cinilo al ja sam jednom sjedio sam u dnevnoj , bilo je oko 2-3 ujutru , gledo sam neku emisiju o NLO...i polako sam se poco okretati oko sebe i pocele su se skupljati neke sjene , toliko neprimjetne al ja sam se svaki put okreno ne misleci na to , al jednom sam se duze zagledo i ta se sjenica pocela skupljati i krenula nekako prmea meni , tako da sam usto samo ravno u svoju sobu i lego spavati.

Ne osporavam postojanje duhova,dzina i slicno i ne govorim da nebi imo straha u tim situacijama , al mislim da nas tako komplikovan i jedinstven mozak u tim situacijama igra neku igru snama!

Moro bi i ja sklepati svoju ekipicu da odemo to istraziti :D

Posto ne mogu edit , samo da pojasnim 2 recenicu jer sam je pogresno formuliro.

Znaci htio sam je covjek koji bi napravio kucu na mezarlucima moro biti stvarno 100% umni bolesnik...zato sumnjam da je to stvarno na mezarlucima napravljena..

[quote name='Rale' post='310939' date='10.02.2009, 18:24']Posto ne mogu edit , samo da pojasnim 2 recenicu jer sam je pogresno formuliro.

Znaci htio sam je covjek koji bi napravio kucu na mezarlucima moro biti stvarno 100% umni bolesnik...zato sumnjam da je to stvarno na mezarlucima napravljena..[/quote]

ima tih slucajeva da je kuca napravljena na mezarlucima

on topic

ima jedna kuca u polju hodza pravio ljudima lazne zapise i lago da su opsjednuti necim i lijevcio ih,i s tim parama sto je zaradjivo ^^ napravio kucu boli glava samo da ste je vidjeli kako je fina a niko ne smi uci u nju,ja sam autom prolazio kraj nje po danu i pito svojih zasto je zatvoreno i nidje nikoga i meni tako rekli za tog hodzu,navodno taj hodza je htio platiti familiji koja tu prenoci 500 eura al s tim da mora citavu noc provesti u kuci i jedna familija iz Bosanske Krupe se javila i nisu izdrzali ni do 1 navecer,u podrumu se cuju lanci i smijanje djece a na tavanu stalno lupanje a kod wc-a prikaze krvave zene,tako da ne smis mrdanti i ovi utekli

ja se licno toga bojim mozes i nagazti,poluditi ako vidis prikazu kakvu itd ja se s tim nebi igro i iso u takvu kucu

Ako ima zaineresovanih volio bih kad bi semogli dogovoriti pa da odemo i uvjerimo se u stanje te kuce u Todorovu...ili ako jos negdje ima neka kuca...

[quote name='Osman_10' post='311069' date='11.02.2009, 00:20'][b]ima jedna kuca u polju hodza pravio ljudima lazne zapise i lago da su opsjednuti necim i lijevcio ih,i s tim parama sto je zaradjivo[/b] ^^ napravio kucu boli glava samo da ste je vidjeli kako je fina a niko ne smi uci u nju,ja sam autom prolazio kraj nje po danu i pito svojih zasto je zatvoreno i nidje nikoga i meni tako rekli za tog hodzu,navodno taj hodza je htio platiti familiji koja tu prenoci 500 eura al s tim da mora citavu noc provesti u kuci i jedna familija iz Bosanske Krupe se javila i nisu izdrzali ni do 1 navecer,u podrumu se cuju lanci i smijanje djece a na tavanu stalno lupanje a kod wc-a prikaze krvave zene,tako da ne smis mrdanti i ovi utekli

ja se licno toga bojim mozes i nagazti,poluditi ako vidis prikazu kakvu itd ja se s tim nebi igro i iso u takvu kucu[/quote]

To je kuca hodze Zare. Cuo sam price da se u toj kuci cuju zivotinje i svasta nesto tako.. Al isto tako koliko ja znam, taj isti hodza danas zivi u toj kuci :unsure:

Ljudi, ja bi rado isao u tu kucu na Todorovo da provjerimo, al treba se toga paziti. Tu fakat sa abdestom treba ici i cuvati se da ne nagazis ili da ti dzini postanu podstanari, tj. da u tebe udje dzina.. Al nije fora otici sa abdestom i popiti litru rakije :D

Znaci vidim ima zainteresiranih , a nebojim se dzina jer jednostavno zelim to ici istraziti neidem sa namjerom da se pravim budala...nesto cemo organizirati dok malo ugrije pa cemo otici , da iskreno kazem opasniji je put kroz todorovo do te kuce nego sama kuca ;)

Evo uspio sam naci sliku te kuce u Todorovu...pa ne izgleda tako strasno...

[url="http://stara.kladusa.net/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=77"]http://stara.kladusa.net/index.php?ind=gal...show&ida=77[/url]

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='311116' date='11.02.2009, 10:37']To je kuca hodze Zare. Cuo sam price da se u toj kuci cuju zivotinje i svasta nesto tako.. Al isto tako koliko ja znam, taj isti hodza danas zivi u toj kuci :unsure:

Ljudi, ja bi rado isao u tu kucu na Todorovo da provjerimo, al treba se toga paziti. Tu fakat sa abdestom treba ici i cuvati se da ne nagazis ili da ti dzini postanu podstanari, tj. da u tebe udje dzina.. Al nije fora otici sa abdestom i popiti litru rakije :D[/quote]

ja znam u kojoj kuci hodza zare zivi fakticki mi je komsija i ta kuca nije lijepa sigurno onako obicna kuca.
mozda je sagradjena na mezarlucima al nisam siguran. znate zasto, zato sto vise njegove kuce imaju nekakvi nisani stari mozda i preko 100 godina

nije strasna ta kuca po danu al po noci heh druga prica

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='311116' date='11.02.2009, 09:37']To je kuca hodze Zare. Cuo sam price da se u toj kuci cuju zivotinje i svasta nesto tako.. Al isto tako koliko ja znam, taj isti hodza danas zivi u toj kuci :unsure:

Ljudi, ja bi rado isao u tu kucu na Todorovo da provjerimo, al treba se toga paziti. Tu fakat sa abdestom treba ici i cuvati se da ne nagazis ili da ti dzini postanu podstanari, tj. da u tebe udje dzina.. Al nije fora otici sa abdestom i popiti litru rakije :D[/quote]

ne zivi hodza u toj kuci,ne zivi niko kuca napustena

[quote name='Osman_10' post='311308' date='12.02.2009, 00:14']ne zivi hodza u toj kuci,ne zivi niko kuca napustena[/quote]

pa gdje je tacno? jel preko puta hodzine kuce?

Osmane, ako si mislio na isto sto i ja, onda se radi o onoj ogromnoj kuci od 5 spratova... Ja sam za tu kucu cuo od njegovog rodjaka jednog. Kaze kako se tako navece razne zivotinje cuju i kako u njoj niko ne smije prenociti... :unsure:

Evo nesto interesantno vezano za duhove... Pravo cool snimak ;)

[url="http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-djecak-iz-velike-britanije-mobitelom-snimio-duha/421047.aspx"]http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-d...uha/421047.aspx[/url]

Znaci mali se usro posteno , izgleda zanimljivo al opet dok ne vidim svojim ocima ne vjerujem :)

ma citam sve ovo i mogu vam reci ovo je najzanimljivija tema na ovom forumu odkad sam se uclanila ko je postavi halal mu pita .... ja kad sam bila mala morala sam uvjek do kuce pokraj mezara proci i vajka me je bilo strah da bom njesto ne izadje jednom mi se bogami ucinlo da se nesto izvija ko neka zena al sad se vise i ne sjecam jel to bio proizvod moje maste il je to stvarno bilo a ja volim vako da lanem sramota al de il mi je mama pricala mozda kakve price ko ce ga znati al vjerujem da ima nesto ima svasta na ovom svitu pa i duhova bome

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='311349' date='12.02.2009, 10:15']Evo nesto interesantno vezano za duhove... Pravo cool snimak ;)

[url="http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-djecak-iz-velike-britanije-mobitelom-snimio-duha/421047.aspx"]http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-d...uha/421047.aspx[/url][/quote]

Ovo je ocito, vidis da gori mu iza ledja svijetlo, pa onda stoji on sa kamerom i pomice se i snima sam svoju sjenku .. :unsure:

Evo par dobrih snimaka:

[center][/center]

[center][/center]

[center][/center]

to je ona kuca u todrovu :)

ma nevjerujem ja u te price i da vidim :)

@[b]Skrgan ovaj zadnji ti pravo zaj****[/b]

haj vidim da ima hrabri haj iso bi i ja samo ako na ulazu bash inace bude kakvi gluposti kao krvi i tako toga ja neulazim zbog nagaza svakavih inace ulazim 100% ...

poZZ

[quote name='EcI PeCi PeC' post='299487' date='08.01.2009, 09:41']Koji to ljudi??
Koliko ja znam da su dovodili nekakve hodze ma gnjilavac, i da su hodze pobjegle! Narod prica, a tim pricama i ponekim crnim mastama nikad kraja! Kuca nije na mezarima napravljena, nego je taj gazda prije smrti tu zemlju bio dao za mezare dzematu, i njegova kcerka je to preuzela i napravila kucu navodno! Opustite se! Ja licno nevjerujem u to da duhovii da sebi izaberu neku kucu extra! Oni su svugdje oko nas! I mogu nas sad pa sad rastrgati ako to zele!
Nezabadajte nos jde vam nij e mjesto![/quote]

ja sam gore bio 20tak godina nikada nisam ni cuo za tu kucu ... a da je taj hodzinski zbor doalzio pogotovo to je moralo biti jako davno ondak ili ko obicno sve plod maste...

[quote name='Rale' post='310938' date='10.02.2009, 19:17']Ne znam , meni nije jasno kad neko kaze "posljedice ce vas kad tad stici" ili slicno , kakve posljedice , sto , zbog cega? Po [b]islamu kazu da ne valja poslje aksema prolaziti pokraj smeca , da ne valja prati sude , cak da ne valja imati slike u kuci jer su tu navodno dzinovi,duhovi i ta ja znam...[/b]a sve sam to radio cak sam prao sude u 3ujutru sam u stanu...a znam 100% da je svako od vas isto radio ili slicno radio...

A sad hodati oko neke kuce ili biti u kuci nekoj koja je navodno napravljena na mezarlucima npr ona u gnjilavcu je opasno a nije 100000000000000% a zato moras biti umno retardiran i vise od hitlera...

L[/quote]

ne brkaj islam i narodne umotvorine kakve su ove koje nemaju nikve veze sa islamom...

I jel na kraju iko isao igdje kako ste najavljivali... ?

hahha ma kakvi , svi smo hrabri samo na rijecima :D Edited by najmladji_sejtan