Jump to content
Sign in to follow this  
lamborghini

Kuda za Novu godinu

Recommended Posts

E da se sad nadovezem na svoju prethodnu temu...
Vec duze vrijeme me muci pitanje kuda za Novu godinu. Javna mjesta su postala toliko nesigurna da to prelazi granice normale. Mislim da niko ne moze u potpunosti uzivati u carima novogodisnje noci ako mora strepiti i misliti s koje ce ga strane udariti pivska ili kakva druga flasa...
Zasto moramo uvijek biti takve seljacine...
Nijedna Nova godina ne prodje bez tuca, a kao dosli smo tu da slavimo...
Nidje veze! ;)
Ne razumijem kolika budala moras biti da platis negdje rezervaciju 60 KM i na kraju te izbace...
Volio bih cuti i vase misljenje... :)
Unaprijed hvala gospodo forumasi! :)

[quote name='kisobran' post='289659' date='02.12.2008, 14:21']Cazin, XL :)[/quote]

ko da sam ja odgovorio :P

najbolje u kakvom drustvu na kakvom mirnom mjestu ... u kakvoj zabiti :D da mores se napiti i pjevati na sav glas a da te niko neusutkava ... :D

ja sam uvijek volio jedno malo drustvo u malom prostoru uz puno jaku muziku, jedna mala puskica ili oveci pistolj petarde vise nisu u fori :D ... pun k.... alkohola i dobrih zena.... XL, DESETKA isto nije losa ideja ne zalazim bas puno tamo ali provod ce sigurno biti dobar, samo ne volim ja to da me netko istjera iz lokala kad mi je najsladje j

[quote name='Incubus' post='289720' date='02.12.2008, 20:40']Hoce 10-ka biti gotova prije nove godine?[/quote]
Rečeno je da će do 20og biti dovr

[quote name='[TaKe_dOwN' post='289728' date='02.12.2008, 21:09']Rečeno je da će do 20og biti dovr

ama nit znam s kim ni kud! :( kolegice s momcima,a ja nit drustva a sada nit plana,,,kontala sam u 10ku jer prosle god u xlu bilo uzasno,ali izgleda nista od toga... :P

Guest
[quote name='kisobran' post='289659' date='02.12.2008, 14:21']Cazin, XL :)[/quote]

jel 25 ulaz

Ti si kul, mogul ti biti prijatelj