Jump to content
farko_Legenda

Party pod maskama!

Recommended Posts

[quote name='zvrk_hanuma' post='307974' date='01.02.2009, 01:23']Pitas nas ili hoces da nam kazes ?
:)

To ne mora biti ona maska kuzis da ti lice pokrijes ili nesto.
Nego naprimjer da ti dodjes kao doktor obucen, bjeli mantil, one slusalice, tako neke furke.. Rukavice..
Ili dodjes obucen u zensku garderobu ti tako fazoni :)[/quote]
aha..lol bash smo neku noc snimali nesto na taj fazon
[url="http://de.netlog.com/go/explore/videos/videoid=3784168"]http://de.netlog.com/go/explore/videos/videoid=3784168[/url]
[attachment=2657:Image1870.jpg]

Eto, ako Bog da i ja cu doci :D

A de povecajte to bez maske. Fakat je bezze 1 KM dati :wacko:

Ajte ljudi da nas se sto vise maskira :D Ja se planiram aBd zamaskirati malo, al bice puno onih koji ce doci samo da vide u sta se ko zamaskiro i da prave belaja :wacko:

Hemo biti ono sto nismo :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='307987' date='01.02.2009, 00:43']Eto, ako Bog da i ja cu doci :D

A de povecajte to bez maske. Fakat je bezze 1 KM dati :wacko:

Ajte ljudi da nas se sto vise maskira :D Ja se planiram aBd zamaskirati malo, al bice puno onih koji ce doci samo da vide u sta se ko zamaskiro i da prave belaja :wacko:

Hemo biti ono sto nismo :D[/quote]

ja se slazem...

puno ce ih doci samo da se smiju i kvare nam zabavu....(svi znate kakvi ima ljudi)
mislim da bi 5KM bilo dosta za one bez maske...

aa i skupljeni novac moze ici za ernu...(ako ga vec niste negdje planirali)

pa zvrk je tak nesto i spominjala al et znaona vise pa nek kaze gde ce pare ;)

Pa pare sam planirala da damo za Ernu aBd, a i sto budemo imali mi kakvih troskova ako budemo..
Ali 5 KM je previse, mozda 3 marke ?

[quote name='zvrk_hanuma' post='308011' date='01.02.2009, 01:28']Pa pare sam planirala da damo za Ernu aBd, a i sto budemo imali mi kakvih troskova ako budemo..
Ali 5 KM je previse, mozda 3 marke ?[/quote]

paa moze 3...i to je bolje od 1:D:D

Nije 5 km previse za one koji nece tu noc biti pod maskama... jer vecina ljudi ce doci, jer su nasi ljudi takvi, da bi se sutradan ismijavali po kahvama i komentarisali kako su neki bilo ovakvi ili onakvi... po meni je najbolje da za maskirane bude ulaz marka, a one bez mask 5km, jer ipak ce te pare ici za Ernu, pa zasto i maskirani nebi ucestovali pa na bilo koji nacin...
Nadam se a cu vam se moci pridruziti, mada nista ne obecavam, jer sad je vrijeme ispita na faxu pa se malo ima slobodnog vremena...

nemojte povecavat fakt bit ce onda prazno jer nece ljudi dati pare za ulaz jer ak udju valja i popit nesto vise ce bit ak je manje ulaz

pa et sta znam sto ne bi dali i maskirani naravno da od srca mogu dati bez obzira sto to ne pise na plakati, to smo tak se dog jer da bi privukli sto vise ljudi

3 KM minimalno... Ipak je 1 KM haman ko i 0... :wacko:

Hajmo, ko ce se u sta maskirati? Farko? Irma? Irina? Ja? Miss Trouble? Ibro? :D

Super je to seko. Neka i mi maskirani damo nesto. Ako ne 3, onda bar 1 KM. Nije to nikakav problem. A mozda tamo staviti nesto ko kasu da dadne ako jos ko sta hoce ;)

Ja se slazem sa Irinom.
Nemojmo povecavat, ne znam prvi je put da vidimo kako ce fercerati. Ali eto ako vi hocete da se promjeni u 3 KM moze, ali ja ne znam nesto nisam za.. No eto kako god vi hocete sad..

Ja sam za 3 KM ? De ljudi da muzike bude svakakve... Nemojte se fokusirati na jednu vrstu jer onda će neko biti zadovoljan, a neko nezadovoljan !

heh muzike ce biti naravno sve osim turbo folka i domacih nekih, a ovako za ulaz niej to pametno povecavat jer je ovo proba i ne znamo kakav ce biti odaziv tako da nek ostane 1 KM, a i belaj ce biti ko ce raditi an ulazu jer ko bude znaci nema nista pd njegove zabave a i da se pomalo mijenjaju i to nije neko rjesenje tako da nek bude neka kasa i ko zeli i ko je volajn neka ubaci u kasu koliko moze imao masku il ne imao. ;)

ma najbolje kako kome naplacivati, procjena na licu mjesta, a ulaznica od 3-10 KM :D

Ljudi nemojmo previse vazit. Koji ce aBd doci nek kontaju u sta da se maskiraju, jer ce tako definitivno biti bolja festa i nek iscekuju subotu. A plakate ce osvanut za koji dan pa cete vidjet kako je odluceno sto se tice ulaza :lol:

Ljudi, imal ko projektor ? Kako da dodjemo do projektora i mikrofona :)

haha :D
Ovo je jako dobra ideja, al nisam ja tip da hodam sa maskama i prawim se budala,,,,
al ću doći svakako... al normalno obučen

[quote name='CAZINJANIN' post='308339' date='02.02.2009, 03:27']haha :D
Ovo je jako dobra ideja, al nisam ja tip da [b]hodam sa maskama i prawim se budala[/b],,,,
al ću doći svakako... al normalno obučen[/quote]

Znaci li to da smo svi koji se maskiramo budale? :o

Boze daj da ovakvih misljenja bude sto manje...

Al de vidjajte sad taj projektor i mikrofon? Ko ima?

Ja ne shvatam kako neko moze govorit da je super stvar, da je ovog falilo u nasem gradu i onda reci da ce doci bez maske. Pa ime je party pod maskama. Sta ce neko doci naslonit se na sank da bi se sutra nekom mogao smijat ili ako je sa manje kulture odmah isti taj momenat..
ccc

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='308361' date='02.02.2009, 09:26']Znaci li to da smo svi koji se maskiramo budale? :o

Boze daj da ovakvih misljenja bude sto manje...

Al de vidjajte sad taj projektor i mikrofon? Ko ima?[/quote]

Ja sam reko za sebe da se pravim budala,,, Ja ovdje vas niko spomeno nisam....

[quote name='MECA' post='308392' date='02.02.2009, 11:26']onda zabraniti ulaz bez maske i nece biti problema ...

tako i da Vas bude samo 5 bar su svi maskom bili[/quote]

kolega nemoj tako ...
ako si mozes nabaviti masku bilo bi lijepo da je stavis ... i odes na party ...

Meca, zasto se ti ne bi maskiro i doso?

Lucky, hos se i ti maskirati malo i doci?

Ko jos planira doci???