Jump to content
Sign in to follow this  
hunter 77

vrijeme je da Administrator stupi u akciju

Recommended Posts

:cry::lol::lol::lol::lol:

hani hani i neleti pred rudu...koliko se ja sjecam da si ti prije PRVA pocela vrjedjati i zadirkivati! I kad se je god ko poceo saliti sa tobom il bilo skim drugim ti si odmah eksplodirala i pocela vrjedjati...i ta tvoja vrjedjanja jos stoje na X tema, mislim da nije niko nista brisao! I ja sam ti na temi "Zeljela bih se sa vama upoznati" fino napisala sta mislim o tome svemu i da se to nemoze prihvatiti. Znas dobro sta ja mislim, jer i meni si nabacivala neke stvari na nos sa kojima se ja jednostavno neslazem. I odjednom si bila nestala i od tebe ni traga ni glasa...A stvarno sam htjela da to rascistimo jer nezelim da opet kazes da iskoristavam sto sam MODERATOR.
A za PP neznam nista nit me interesuje. Ako ti imam sta reci il te upozoriti recu ti fino ovako! Al samo jedno jos da ti kazem...kako se ti postupis prema drugima tako ce i oni garant prema tebi. A ja sam se uvjerila u to kako si ti mnogima ovdje pocela soliti pamet...Ako si na ovom forumu zbog "vesele druzine" kako ti kazes, onda se molim I TI drzi toga...

amela, citao sam odmah ono na temi na kojoj si rekla ;)

80% komentara na toj temi svode se na "dobrodosla, uzivaj na forumu"...
...

amela, citao sam odmah ono na temi na kojoj si rekla ;)

80% komentara na toj temi svode se na "dobrodosla, uzivaj na forumu"...
...

Administratore,bas mi je drago da ste procitali sve te komentare.Uljudno je to svase strane,kao sto je i obaveza Vasa.ali ipak razumijem da oni 20%neuljudni komentara zbog velike zaposlenosti niste stigli "procitati" prokomentarisati ,pa mi odgovoriti. Kao administrator imate moju sifru,udjite u program i procitaj te privatne poruke......

Srdacan pozdrav i uzivaj te na forumu........

amela, privatne poruke su privatne... ;) ja ne zelim gledati tvoje p. p. i nemam toju sifru... mogo bih je promijeniti, ali cemu to?? ...onda ti ne mozes ulaziti dok te ne obavijestim o promjeni sifre.. mislim, nema smisla.... privatno je privatno

nisam namjerno komentarisao ostatak komentara... sta mislis zasto??
procitaj ih jos jednom!

Sad velika guzva oko NICEGA... a ustvari svi mi znamo ko, kako, sta, kad i gdje...

I sad se VUK pretvara u LANE... :evil: :evil: :evil:

amela, privatne poruke su privatne... ;)  ja ne zelim gledati tvoje p. p. i nemam toju sifru... mogo bih je promijeniti, ali cemu to?? ...onda ti ne mozes ulaziti dok te ne obavijestim o promjeni sifre.. mislim, nema smisla....  privatno je privatno

E bas si me "nasmijao"s ovim komentarom....."
".Kontriras li kontriras". Idiomi su ti OK.....

procitaj ih jos jednom!

Pa naravno da znam,zasto nisi komentirao? Jer da je moja pogreska,dobila bih "Ban".Nemam potrebe da citam obnovno,"Sto mislis zasto?? Pogledaj te komentare ponovo,pa ako se slazes da to uradimo zajedno,da se uvjeris da mi je obnovno" citanje "neophodno.

Sad velika guzva oko NICEGA... a ustvari svi mi znamo ko, kako, sta, kad i gdje...

I sad se VUK pretvara u LANE...  :evil:  :evil:  :evil:

sva steta za tebe smiri jer nemas se skime klati :LOLL: ,

samo ti amela njih osajdari ,jer nepruzaju ti sansu da se poravis

s moje strane pored vas pojedini ja se nikad nemislim promjeniti nego planiram da vam bacim malo vise "soli" jer kod zecica to uspjeva :LOLL:

sva steta za tebe smiri jer nemas se skime klati :LOLL: ,

s moje strane pored vas pojedini ja se nikad nemislim promjeniti nego planiram da vam bacim malo vise "soli" jer kod zecica to uspjeva :LOLL:
:roll: :roll: :roll: E vala bas tako... :roll: :roll: :roll:

,

quote]

Cudna misljenja, bas sam se nasmijala. Vidim da poneki nemaju odgovora.....

procitaj ih jos jednom!

<{POST_SNAPBACK}>

:):):):):):):):):):)

Ja procitah,ali ti nemade odgovora....
INTERESANTNO

pa mozda nema odg jer mu nisu interesantni tvoji komm?? ono de malo skuzi..niko nece nikome bezzee pisati nesh i vredjati ako sam ne zapocnes pametovati..a i ako ti dje kada ko sta napise sto moras biti poklopac loncu?? il jos bolje sve te rjeci koje su te uvrjedile kopiraj ovde pa ce moderatori to procitati i smisliti sta.. all hmmm zanima me kazes da su o tebi lose pisali i vrjedjali..a kud bas tebe potefise ima nas mali milion na forumu i bas tebe nasli..ett bas imas srecu :P B)

pa dajte ljudi, nova je godina :)

lagano se izljubite, izgrlite, halalite i to je to :)

pa mozda nema odg jer mu nisu interesantni tvoji komm?? ono de malo skuzi..niko nece nikome bezzee pisati nesh i vredjati ako sam ne zapocnes pametovati..a i ako ti dje kada ko sta napise sto moras biti poklopac loncu?? il jos bolje sve te rjeci koje su te uvrjedile kopiraj ovde pa ce moderatori to procitati i smisliti sta.. all hmmm zanima me kazes da su o tebi lose pisali i vrjedjali..a kud bas tebe potefise ima nas mali milion na forumu i bas tebe nasli..ett bas imas srecu :PB)

<{POST_SNAPBACK}>

Predpostavljam,da si ovaj post uputila k meni.Pokusaj,okrenuti se ka "Bontonu",i ne upadaj u razgovor gdje si vec s moje strane " ignorirana." Ne odgovaraj,jer nisi s moje strane nista pitana.Imala si debelu dvojku,sada skuzi,da si "ti"taj poklopac loncu,i sto jos vise "Smiri"taj svoj poklopac,previse je" proziran",a sto vise i "naivan."Ovo je forum,svatko ima pravo da napise sto misli,bez uvreda i mizerni misljenja prema drugim clanovima foruma .A zar se to smatra pametovanjem!!!, sagledaj malo, promisli,da ne stojis ispred netkoga,cak vise da i "Ne odgovaras", na pitanja koja k tebi nisu upucena...jer nije po "bontonu".Eto vidis ispade ti poklopac koji mijenja ime tom Loncu......

pa mozda nema odg jer mu nisu interesantni tvoji komm?? ono de malo skuzi..niko nece nikome bezzee pisati nesh i vredjati ako sam ne zapocnes pametovati..a i ako ti dje kada ko sta napise sto moras biti poklopac loncu?? il jos bolje sve te rjeci koje su te uvrjedile kopiraj ovde pa ce moderatori to procitati i smisliti sta.. all hmmm zanima me kazes da su o tebi lose pisali i vrjedjali..a kud bas tebe potefise ima nas mali milion na forumu i bas tebe nasli..ett bas imas srecu :PB)

<{POST_SNAPBACK}>

Nevrjedi objasnjavati...vidis da ona opet po svom!!! :blink:

Predpostavljam,da si ovaj post uputila k meni.Pokusaj,okrenuti se ka "Bontonu",i ne upadaj u razgovor gdje si vec s moje strane " ignorirana." Ne odgovaraj,jer nisi s moje strane nista pitana.Imala si debelu dvojku,sada skuzi,da si "ti"taj poklopac loncu,i sto jos vise "Smiri"taj svoj poklopac,previse je" proziran",a sto vise i "naivan."Ovo je forum,svatko ima pravo da napise sto misli,bez uvreda i mizerni misljenja prema drugim clanovima foruma .A zar se to smatra pametovanjem!!!, sagledaj malo, promisli,da ne stojis ispred netkoga,cak vise da i "Ne odgovaras", na pitanja koja k tebi nisu upucena...jer nije po "bontonu".Eto vidis ispade ti poklopac koji mijenja ime tom Loncu......

<{POST_SNAPBACK}>

A ti poslusaj me sad ponovo! Dosad sam ti sve smireno objasnjavala i smireno te opominjala... ali mala pijes mi krv i uzasno mi ides na zivce! Na ovom forumu niskim nemam problema nit sam ih dosad imala, nit je ko samnom! I sad se ti nasla tu da mi pametujes...ma daj bona, nosi mi se ociju inace bi se moglo gadno zavrsiti! Jednom sam ti fino vec rekla svoje misljenje jer si ti bila ta koja me je prva pocela napadati i bacati mi neke rjeci u usta koja ja nikad nisam izgovorila a kamoli pisala na ovom forumu! Ako vec nisi primjetila, ignorisem te potpuno jer sam vidjela da si malo nastranu! I mirna bosna! I sad iz vedra neba opet spominjes moj nick i podcjenivas me! Necu sebi dopustiti da mi govoris da sam prozirna i naivna...jer dobro se vidi ko je to! I kofol ovdje pises da bi se sve trebalo otvoreno pisati al bez uvreda! Pa sta ti radis, pobogu! De checkiraj malo svoje postove pa ces vidjeti u cemu je problem (ili bolje reci u kome je problem)...
Samo stvaras neke probleme i prosipas ovdje svoje neke glupe price! Ako ti nesto nepase...SLOBODNO IDI...

P.S.: Eto sad bar imas pravo reci da sam te napala...
:poke:

meni ovo nepase ovako.. nevolim da se svadja na mom forumu. kome nepase nas mirni forum, neka ide. Mi Administratori gledamo da Vam je dobro.. pa ako vam nije dobro, ima dugme Log-Out. Amela, pogledaj svoje postove, i razmisli malo. Ovu cu temu sad zatvoriti. I Ovaj Forum podrzava funkciju za ignoriranje komentara.. koristite tu funkciju.

Lijep Pozdrav svima u miru..
makcode

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,361