Jump to content
Sign in to follow this  
Guest sareni_artikl

Aca Lukas

Recommended Posts

Guest sareni_artikl
cuo sam da treba ponovo doci u Cazin, samo me zanima je li istina i kada bi trebao??? ;)

[quote name='sareni_artikl' post='284498' date='13.11.2008, 14:34']cuo sam da treba ponovo doci u Cazin, samo me zanima je li istina i kada bi trebao??? ;)[/quote]

I mene, to ne propustam :icon_cheesygrin:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='284614' date='13.11.2008, 22:26']ma kakav on doci :rofl: ne bil :D[/quote]

ti si glup ko **rac brete, da nebi trebo doci onaj kvaka

kreten si

aja idiot isto

[quote name='omg-It's-BaroN' post='284620' date='13.11.2008, 22:28']nazalost kvaka nece al je jaciii :D[/quote]

jes debilima ko tebi

aca lukas je jedni polu narodnjak kojega ja cjenim :icon_cheesygrin:

[quote name='sareni_artikl' post='284507' date='13.11.2008, 14:46']pa da ako je istina to se ne propusta :icon_cheesygrin:[/quote]

kad god prodjem pokraj cd shopa vidim njegov cd, on drzi fendera u ruci ili ibaneza... svirali on ili je to samo da cover bude mocniji?

[quote name='_MORRISON_' post='284721' date='14.11.2008, 12:29']kad god prodjem pokraj cd shopa vidim njegov cd, on drzi fendera u ruci ili ibaneza... svirali on ili je to samo da cover bude mocniji?[/quote]

Svira, muzicko je potkovan

[quote name='VIZIOS' post='284726' date='14.11.2008, 11:36']Svira, muzicko je potkovan[/quote]

aha, fino eto :)

[quote name='_MORRISON_' post='284727' date='14.11.2008, 12:36']aha, fino eto :)[/quote]

Ama, covjek zna stvar koju radi, a ne ko 99% posto ovi narodnjaka :icon_cheesygrin:

[quote name='VIZIOS' post='284728' date='14.11.2008, 12:41']Ama, covjek zna stvar koju radi, a ne ko 99% posto ovi narodnjaka :icon_cheesygrin:[/quote]

Slazem se sa ovim ;)
Ima dobar glas dobre pjesme, bilo bi dobro kad bi doso u cazin i jos bolje kad bi i ja mogla ici na taj koncert :lol:

[quote name='Beauty' post='286008' date='19.11.2008, 01:11']Slazem se sa ovim ;)
Ima dobar glas dobre pjesme, bilo bi dobro kad bi doso u cazin i jos bolje kad bi i ja mogla ici na taj koncert :lol:[/quote]

Aham, ja se podpisem pod ovo

Edited by VIZIOS

[quote name='farko_Legenda' post='286049' date='19.11.2008, 02:26']ne volim ga kao pojavu, a ni njegovu muziku![/quote]
Ona se ne javljaj :lol:

Vidim ja ti zestoko protiv ovi balkanski sranja, sta ti slusas?

[quote name='VIZIOS' post='286050' date='19.11.2008, 01:27']Ona se ne javljaj :lol:

Vidim ja ti zestoko protiv ovi balkanski sranja, sta ti slusas?[/quote]

slu

[quote name='farko_Legenda' post='286054' date='19.11.2008, 02:40']slu Edited by VIZIOS

[quote name='VIZIOS' post='286056' date='19.11.2008, 00:42']Svak ima promasaja, pa cak i jedno bijelo dugme, tako da ... a volio bi lukasa, i volices ga, kad krenes po kafanama, i skontas da on pjeva istinite pjesme[/quote]

podpisujem...!!!!!!!

aca legenda .. dobar glas ima , a i pjesme mu nisu lose.. pjevo je zabavnu muziku, al ev u narodnoj je uspjesniji.. :D

a hocel doci u Cazin, nemam pojma ako dodje naravno idem ... :D

ma aca je prica za sebe posebna ... sto vizios kaze zna covjek sta radi .... ziveca legenda :D

FOLK pjevač Aca Lukas (pravim imenom Aleksandar Vuksanović) između 19 i 20 sati ranjen je u desnu natkoljenicu hicem iz vatrenog oru

Stvarno mi je zao Ace jer je on legenda balkana... neznam kome se je toliko zamjerio da su pucali na njega...

[quote name='Dinko' post='309006' date='03.02.2009, 23:03']Stvarno mi je zao Ace jer je on legenda balkana... neznam kome se je toliko zamjerio da su pucali na njega...[/quote]

Kome nije? Aco je lopovčina na kvadrat, al je i vokal na kvadrat, i bilo koje dana i noci, mogu da slusam njegove pjesme.

gorim znojim se za svoj zivot borim se..puls mi pipaju gdje me boli pitaju i traze traze zaruste traze mali vraze zeno moja.Hoce sad da lece me a ja kazem, necu, ne kad mi kucne zadnji cas ti ces biti moj by pass

joojj pjesma je beton