Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Cazinski facebook :D

Recommended Posts

Evo, to je sada fora, jeste li zainteresirani da i mi uvrstimo to kod nas? :D

Aj pa to neces moci sekunde mira imat od prica kako mi sve uzimamo od njih, kako ovo kako ono grrrrrrr
Haj radje vi sto niste registrovani na facebook registrujte se i et :D

[quote name='zvrk_hanuma' post='281411' date='02.11.2008, 15:15']Aj pa to neces moci sekunde mira imat od prica kako mi sve uzimamo od njih, kako ovo kako ono grrrrrrr
Haj radje vi sto niste registrovani na facebook registrujte se i et :D[/quote]

Cekaj, pa zar su oni to "izmislili"?

Isto ko i index.hr? :D

Evo mujo je rekao da je to opensource, znaci da su i oni uzeli ono sto je besplatno i dostupno, zasto ne bi i mi.

Znaci, ako tako gledamo, mi smo imali forum prije njih, zar ne?

:D

[quote name='[I-B-R-O]' post='281414' date='02.11.2008, 16:19']
Cekaj, pa zar su oni to "izmislili"?

Isto ko i index.hr? :D

Evo mujo je rekao da je to opensource, znaci da su i oni uzeli ono sto je besplatno i dostupno, zasto ne bi i mi.

Znaci, ako tako gledamo, mi smo imali forum prije njih, zar ne?

:D[/quote]

Znala sam ko ce se javit i sta ce reci, ama u bobu :D

Sve to stoji sto si ti reko, ali znas i sam da ce tako ispasti, ali never mind ja se veselim cazinskom facebooku :D

ali mi bili bolji da izmislimo umjesto facebook neki novi naziv :)

ja ga necu koristiti ako ga stavite hehe :D, jedan mi je dosta i onaku cu imati iste ljude na njemu ;)

[quote name='zvrk_hanuma' post='281419' date='02.11.2008, 15:31']Znala sam ko ce se javit i sta ce reci, ama u bobu :D

Sve to stoji sto si ti reko, ali znas i sam da ce tako ispasti, ali never mind ja se veselim cazinskom facebooku :D

ali mi bili bolji da izmislimo umjesto facebook neki novi naziv :)[/quote]

i naravno da moram takodje prigovoriti na SVE UZIMAMO OD NJIH.

p.s.
sanele, na derneku, fejsbuku, kaficu je dosta ljudi iz Cazina koji nisu ovdje.
trebamo ih nekako ...

navuci? :D

[quote name='[I-B-R-O]' post='281423' date='02.11.2008, 14:34']
p.s.
sanele, na derneku, fejsbuku, kaficu je dosta ljudi iz Cazina koji nisu ovdje.
trebamo ih nekako ...

navuci? :D[/quote]

Hmm, moguce da se mogu privuci, ali opet, ne znam, moguce da se pusti probna faza rada, beta verzija, samo da se vidi odziv ljudi, nista vise, pa ako bude okej neka ostane.
Meni licno ide na zivce sto se svako malo pojavljuju ove social networking stranice, al haj :D

haj haj dignite to, da se igram sa vasim facebookom xD :lol:

p.s
[*] BaLcaN LeGeNdZ NeVeR dIe! [*]

[quote name='sanel87' post='281420' date='02.11.2008, 16:32']ja ga necu koristiti ako ga stavite hehe :D, jedan mi je dosta i onaku cu imati iste ljude na njemu ;)[/quote]
[quote name='sanel87' post='281430' date='02.11.2008, 16:41']Hmm, moguce da se mogu privuci, ali opet, ne znam, moguce da se pusti probna faza rada, beta verzija, samo da se vidi odziv ljudi, nista vise, pa ako bude okej neka ostane.
Meni licno ide na zivce sto se svako malo pojavljuju ove social networking stranice, al haj :D[/quote]

Evo slazem s eu potpunosti sa Sanelom. Social networking nije za community kao sto je cazin.net. U cijelom svijetu je social networking pretezno sprdancija gdje cure pokazuju sise, a muskarci isticu svoju metrosexualnost.

Nikako se ne slazem. Ako neko zeli social networking neka joina facebook ili nesto slicno, te tamo nadje svoju raju. Zasto da kopiramo nesto sto vec postoji; zar stvarno zelis Ibro da i cazin.net se pretvori u sprdanciju od foruma. Ja sam uvijek isticao neku ozbiljnost ovdje, dok s tim bi se koncept foruma totalno unistio.

Jos nesto: Social networking site ne moze biti zatvorenog tipa. Dakle, ne mozes reci ovo je samo za raju iz Cazina i tacka. Upravo se tako gubi smisao "cazinskog facebooka", jer zapravo nece biti cazinski. A pored toga, vjerujem da je vecini ljubitelja social networkinga draze biti na nekom siteu tipa dernek gdje ima puno vise raje s naseg kantona i sire (a Bogami i jaaako velik broj ljudi iz Cazina).

poćeraj :D ja jos nisam nikad otisao na facebook samo sam cuo za njega...

[quote name='[I-B-R-O]' post='290863' date='09.12.2008, 20:52']
Evo, pošto smo ipak nešto nanijetili, šta mislite kakvo bi ime bilo idealno?

:D

Nećemo fejsbuk, nećemo dernek, kak bi smo našu nazvali ...

Hajmo, ideje davajte :D[/quote]
Žitarnica (okupljalište sajmova i ljudi na sajmovima kroz cazinsku istoriju. I ono, kad kažeš idem na žitarnicu znači ideš na sajam da se nadjes sa nekim i pricas...dakle [size=5][color="#8B0000"]ŽITARNICA[/color][/size]

ne bi bilo lose iako se mnogi od vas znaju uzivo ali sto vise materijala i uljepsavanja nece skoditi :D

[quote name='sanel87' post='290895' date='09.12.2008, 23:22']Ja sam za ZITARNICU :rofl:[/quote]
Haha, to je ideala.
Ja sam jo

[quote name='olderman' post='290889' date='09.12.2008, 22:06']

[quote name='lucky' post='290971' date='10.12.2008, 10:53']lijep prijedlog ... a mozda i CAZINSKI PARK ...[/quote]

cazinski park vs. kruzni tok? :D