Jump to content
snake

zasto su vehabijske zastave crne

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277871' date='20.10.2008, 15:22'][b]Ja nezelim d a moje djete ikad bude na ista prisiljeno![/b][/quote]

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277900' date='20.10.2008, 16:01']Nisam te skuzila! :unsure: Sta si htio pitati?[/quote]

jesi li prisilila svoje dijete da uradi nesto sto nije zeljelo ?

Nisam sto se tice vjere nista!

Objasnim mu lijepo, al sam odlucuje.
Isto tako nezeli jos u mehtab, mnogi su rekli natjeraj ga.
Prisila nije rijesenje!

[quote name='EcI PeCi PeC' post='278005' date='20.10.2008, 19:27']Nisam sto se tice vjere nista!

Objasnim mu lijepo, al sam odlucuje.
Isto tako nezeli jos u mehtab, mnogi su rekli natjeraj ga.
Prisila nije rijesenje![/quote]

nisi u vjeri ali jesi u drugom segmentu zivota ... tako moras svatiti da je vjerniku vjera veoma bitan segment zivota ... kako odgovara za postupke do punoljetnosti svog djeteta otuda i zelja da dijete se ponasa u skladu sa vjerskim propisima ...

[quote name='lucky' post='278012' date='20.10.2008, 19:45']nisi u vjeri ali jesi u drugom segmentu zivota ... tako moras svatiti da je vjerniku vjera veoma bitan segment zivota ... kako odgovara za postupke do punoljetnosti svog djeteta otuda i zelja da dijete se ponasa u skladu sa vjerskim propisima ...[/quote]

da al je kontra produktivno!
kod mene u domu ima ucenica, 17 god. Kaze da jedva ceka punoljetnost da se od tih omca oslobodi :(

vidis ti mozes navoditi slucaje sa kontraproduktivnoscu a ja cu navoditi slucajeve u kojima je to bilo produktivno ...
ali da se vratimo temi zasto je zastava vehabija crne boje ... ja vec pisao o tome ...

Znam lucky al ipak ovi kontraproduktivni slucajevi me pogadjaju. Jer je to i moja vjera!
Jer to nama svima naudi. Ta djeca nepicaju bas lijepo o vjeri naokolo!
Razocarana su u roditelje vjeru i sve :(
I opet mislim da je vama muskarcima muslimanima lakse!

Tema zastava.
Neznam zasto je crna, ja sam uvijek mislila da je zelena

[quote name='snake' post='277710' date='20.10.2008, 08:50']djesi kemo majstore..
bujrum, nije te odavno bilo..
kako ovako dodjes nakon haman dvije godine i ne kazes " meraba evo mene jopet " :icon_cheesygrin:

niko ne smatra zastave Bozijeg poslanika fasistickim, samo se postavlja pitanje zbog cega se danas u ovdasnje vrijeme pored fine boje zelene zastave, moraju nosati crne...

dakle, iz tvog posta jos uvjek mogu zakljuciti da si ti misljenja da nema vehabija u BIH :icon_cheesygrin:
i da su ove bradonje samo bolja, modernija verzija tradicionalnih bosanskih muslimana ...
samo sto mi neki ( idioti ) toga nismo svjesni..dobar fazon :lol:[/quote]

mislim, nemoj se naci uvrijedjen. Nije islo tebi indirektno.

Naravno, u BiH nema vehabija vise. Oni sto su sebe smatrali vehabijama su pajde tipova poput Dzevada Galijasevica i sunglaces frajera :) Oni za sebe kazu da su bili vehabije i da vise nisu. A za ove sto oni kazu vehabije nemaju dokaza da su vehabije. Niko se jos nije od prozvanih dokazao da je vehabija.

Hej, Muhamed a.s. je imao svakavih boja za zastave, medju njima i crna. Sta znas, mozda ove tvoje najspomenutije gupe ljudi tj. "gradjana" i "vehabija" nisu imali color stampariju pa imali samo crno-bijeli tisak i tako im ispade zastava crna.

Halali, al ja mislim da su otisanli crvenu zastavu na kojoj je s jedne strane sehadet a s druge petokraka i Titina slika da bi se ti nama s njima uclanio!

[quote name='ka5an' post='277712' date='20.10.2008, 08:54']I ja bi da mi neko da 35000 za rjesavanje stambenog pitanja i jos fakultetski obrazovan a daje mu se pomoc.Objasni mi ovo???

Kemo brate mili de malo sagledaj stvari iz drugog ugla a ne samo iz vjerskog.

Ja cu klanjati 5 namaza i grijesiti okolo a na ustrb tog sto klanjam bice mi oprosteno???[/quote]

posto je topic pun skretanja s tema i ja cu malo. Objasni mi zasto jedan Izrael zemlja sa puno bogatih biznismena koji imaju propagandnu mrezu diljem svijeta, ubiru pare diljem svijeta kroz ekonomiju i fer biznis, imaju najpoznatije brandove svijeta: Nokia, Coca-Cola, McDonalds... -zasto njima Amerika daje pomoc vojnu i ekonomsku unatoc tome? a, s druge strane Palestinci koje ovi stanovnici Izraela tamane, ugnjetavaju i tlace na sve moguce nacine dobivaju samo malo hrane!?

Ne znam brate gledati ni sa kojeg ugla sem vjerskog osim kad zelim razmisljati o tome kakav li je um nekoga ko nikad ne zeli pogledati kakav je pogled s vjerske strane.

Ne znam to za klanjanje i grijehe, to se ne trebamo ti i ja sikirati posto ce kijamet to sve lijepo rijesiti.

[quote name='ka5an' post='277807' date='20.10.2008, 13:48']Novinar je kupio Muhamedovu sliku u prodavnici ( SVE ZA DEMONSTRACIJE tako su je nazvali ) mada su rekli da inace ne prodaju poslanikove slike zbog sunita ali za lovu svugdje moze sve.Ima tamo puno zelenih zastava i jedna crna za zelenim rubom sirine cca 5 cm sa zlatnim ispisom.To su one koje su bile izlozene pa je kamera uhvatila.

Kad mu je ovaj pokazao karikature ovaj se zacudio i rekao da to nije poslanik vec da vise lici na nekog ne mogu se sjetiti imena.A i lik karikature i onaj sa slike u prodavnici nemaju nikakvih slicnosti.[/quote]

eh, ovo garant je rijec o sliki hazreti Alije, ovo ona sekta iz Turske (inace 30% Turaka je pripadnik te sekte Alevi-muslimana, vise vole hzr. Aliju a slabije postuju ili nikako skoro Muhamed a.s.-a, smatraju da je melek pogrijesio kad je prenosio poruku mjesto Muhamedu a.s. da je trebala ici Aliju).

by the usput, kad sam bio u Turskoj usliko sam jednu tu sliku. Pitao sam mog prijatelja Turcina, inace ko i mi klanja, nije vehabija, komunjara i tako to... tamo koji hepek su im te slike i on mi objasnio. Ti su ljudi zastranili vise neg nase komunjare :) Evo u attachu slika. Ljudi bubaju svasta, vide sliku neceg i odmah povezu s Muhamed a.s.-om a to nidje veze nema. Ima tu jos stvari okolo, npr. ove oci na slici oni koriste za zastitu od uroka. Sta je kuca u Turskoj okitito sa njima da bog sacuva. Al, zanimljivo u Turskoj, bez zeze, ovo sam primjetio. Ovi suniti se sprdaju sa alevitima.

[quote name='EcI PeCi PeC' post='278035' date='20.10.2008, 21:09']Znam lucky al ipak ovi kontraproduktivni slucajevi me pogadjaju. Jer je to i moja vjera!
Jer to nama svima naudi. Ta djeca nepicaju bas lijepo o vjeri naokolo!
Razocarana su u roditelje vjeru i sve :(
I opet mislim da je vama muskarcima muslimanima lakse!

Tema zastava.
Neznam zasto je crna, ja sam uvijek mislila da je zelena[/quote]

Pokusaj razmisljati na ovaj nacin... Mozda je nama muskarcima lakse a zenama teze. Ako je tako, Allah je pravedan, niko nije kao on pravedan, zenama ce onda nagrada biti veca nego muskarcima.

Ja sam samo gledao dokumentarac i prenio sta sam vidio.Uzmi dokumentarac i pogledaj pa se sam uvjeri da nije hazreti Alija.Cini mi se da u ________ postoji takva sekta, drugog mezheba (to su oni sto koriste _________ zastave, ne postuju poslanika, placu za hazreti Alijom, imaju svecenstvo i uce drugacije dok klanjaju nego mi tradicionalni bosnjaci), koja se posredno moli Allahu preko hazreti Alije ali nije bitno ja ne bi s tobom na ovu temu odosmo mi daleko a prica pricana vise puta.

Halali i poselami u Sanskom mostu :)

Dosta ove teme.Umara mi oci pa ode malo gledati u zelenu boju jer dokazano je da ona odmara :)

Zelena boja je boja bosanskih muslimana i nijedna druga u mom slucaju ne dolazi u obzir.

Crna boja me podsjeca na sve sto je lose sto se desilo covjecanstvu kroz historiju.Ruku na srce na autu dobro stoji ali u mene opet zelena :) Edited by ka5an

Ljudi ova tema nije nista drugo do one o vehabijama prvobitne na kojoj se klalo (Svadjalo) danima..
Ako je snake dobio odgovor onda ja mogu slobodno zatvoriti temu jer se samo mlati prazna slama..

Ka5an je pitao sta su "vehabije" u normalnom zivotu, koja im je profesija.

E pa ja ti imam neke rodjake koje svrstavaju medju " vehabije " i nije im "profesija" da budu vjernici nego rade kao i svi normalni ljudi isto kao i njihove zene, jedan u policiji drugi u skoli, zene im rade u skoli i oni zive normalan zivot kao i svi drugi ljudi, samo sto imaju bradu, a svoju vjeru ni u jednom momentu ne naturaju nikome, ali njhov je pozdrav selam i oni kuci obavljaju svoju duznost vjernika, ali i idu na more i na skijanje i obilaze se sa drugima i igraju nogomet i druze se i rostiljaju i svasta nesto.

Ja ne branim ni vehabije niti ikog, ali ljudi moji ako je neko odabrao da bude u vjeri i da se toga pridrzava i mozda nekad "extremno" to je njegova stvar, pa ne dira mene ne razbija mi ne pljuje me ne psuje mi mater, mozda ce nekad pricati o vjeri samo u zelji da nekog privuce u vjeru, a ne zbog zlonamjere.

Pa Bog vam dao kakvi su onda alkoholicari extremi ?

Kako niko ne govori da se strasi alkoholicara i da su to bolesnici i da su oni extremi jer se prepijaju svaku noc i extremi su u tom sto rade, zar nije najbolesnija i najzalosnija i najstrasnija stvar kad se otac napije ko stoka pa dodje kuci i prebije zenu i dijecu zato sto je doso ko gujsca pjan kuci, zar to nije za svake osude, zar takvog covjeka ne treba lincovat i prozivati, a ne ljude koji vjeruju u Boga i koji obavljaju svoju duznost i koji su to shvatili ozbiljno.

Stvarno smo i mi nekad izopaceni majka mu stara, pa meni nikad ni jedan "vehabija" nit je sta reko niti uradio niti sam vidjela da je bilo kome drugom uradio.

A sto se tice udaranja ovoga onoga, roditelj treba da odgaja svoje dijete i nema ga ko nije dobio batina kad je bio malen, neko zbog sure, neko zbog toga sto je osto poslije aksama vani sa djecom, neko zato sto je dobio jedinicu u skoli, neko sto nije slusao babu.
Mislim da svako ima pravo da odgaja svoje dijete i da koristi metod za koji on misli da je najbolji, pa onda su nad svima roditelji vrsili nasilje i babe su nam vehabije jer smo mozda nekad dobili batina zbog neposlusnosti.

Nisam zagovornik extremizma niti nasilja niti bilo cega, ali i ja u svojoj kuci moram postovati pravila koja je moj babo postavio svidjala mi se ili ne, a isto tako i neko ciji je babo "vehabija", ne znam pojedinci to sebi previse zamisljaju u glavi ne znam ti ja kako, pa onda ispada da su to adze, da ce nas poubijat sviju, a ustvari ti ljudi nama u cazinu nikom nikad a nisu rekli..

"haemo" malo smirit tenzije i doviti Allahu dz.s da Arneli bude bolje i pokusati pomoci da se obezbjede pare za operaciju, a vehabije i do vehabija ostaviti na miru...

[quote name='zvrk_hanuma' post='278176' date='21.10.2008, 11:23']Ljudi ova tema nije nista drugo do one o vehabijama prvobitne na kojoj se klalo (Svadjalo) danima..
Ako je snake dobio odgovor onda ja mogu slobodno zatvoriti temu jer se samo mlati prazna slama..

Ka5an je pitao sta su "vehabije" u normalnom zivotu, koja im je profesija.

E pa ja ti imam neke rodjake koje svrstavaju medju " vehabije " i nije im "profesija" da budu vjernici nego rade kao i svi normalni ljudi isto kao i njihove zene, jedan u policiji drugi u skoli, zene im rade u skoli i oni zive normalan zivot kao i svi drugi ljudi, samo sto imaju bradu, a svoju vjeru ni u jednom momentu ne naturaju nikome, ali njhov je pozdrav selam i oni kuci obavljaju svoju duznost vjernika, ali i idu na more i na skijanje i obilaze se sa drugima i igraju nogomet i druze se i rostiljaju i svasta nesto.

Ja ne branim ni vehabije niti ikog, ali ljudi moji ako je neko odabrao da bude u vjeri i da se toga pridrzava i mozda nekad "extremno" to je njegova stvar, pa ne dira mene ne razbija mi ne pljuje me ne psuje mi mater, mozda ce nekad pricati o vjeri samo u zelji da nekog privuce u vjeru, a ne zbog zlonamjere.

Pa Bog vam dao kakvi su onda alkoholicari extremi ?

[b]Kako niko ne govori da se strasi alkoholicara i da su to bolesnici i da su oni extremi jer se prepijaju svaku noc i extremi su u tom sto rade, zar nije najbolesnija i najzalosnija i najstrasnija stvar kad se otac napije ko stoka pa dodje kuci i prebije zenu i dijecu zato sto je doso ko gujsca pjan kuci, zar to nije za svake osude, zar takvog covjeka ne treba lincovat i prozivati, a ne ljude koji vjeruju u Boga i koji obavljaju svoju duznost i koji su to shvatili ozbiljno[/b].

Stvarno smo i mi nekad izopaceni majka mu stara, pa meni nikad ni jedan "vehabija" nit je sta reko niti uradio niti sam vidjela da je bilo kome drugom uradio.

A sto se tice udaranja ovoga onoga, roditelj treba da odgaja svoje dijete i nema ga ko nije dobio batina kad je bio malen, neko zbog sure, neko zbog toga sto je osto poslije aksama vani sa djecom, neko zato sto je dobio jedinicu u skoli, neko sto nije slusao babu.
Mislim da svako ima pravo da odgaja svoje dijete i da koristi metod za koji on misli da je najbolji, pa onda su nad svima roditelji vrsili nasilje i babe su nam vehabije jer smo mozda nekad dobili batina zbog neposlusnosti.

Nisam zagovornik extremizma niti nasilja niti bilo cega, ali i ja u svojoj kuci moram postovati pravila koja je moj babo postavio svidjala mi se ili ne, a isto tako i neko ciji je babo "vehabija", ne znam pojedinci to sebi previse zamisljaju u glavi ne znam ti ja kako, pa onda ispada da su to adze, da ce nas poubijat sviju, a ustvari ti ljudi nama u cazinu nikom nikad a nisu rekli..

"haemo" malo smirit tenzije i doviti Allahu dz.s da Arneli bude bolje i pokusati pomoci da se obezbjede pare za operaciju, a vehabije i do vehabija ostaviti na miru...[/quote]

mozes zatvoriti temu, odgovori me nisu zadovoljili, pogotovo to sto crna boja determina borbene sklonosti onoga ko je nosi na zastavi...shodno tome sam pitao protiv koga ratuju...

no da ti samo skrenem paznju na znacajnu razliku izmedju pijanaca i vehabija- prvi djeluju individualno, finansijski obicno stoje vrlo lose, ne podrazavaju ih pojedini drzavni aparati, dok su ovi drugi cista suprotnost, maksimalno su organizirani, finansijski podrzani i djeluju ko cjelina..

naravno , arneli sve najbolje..

[quote name='snake' post='278177' date='21.10.2008, 11:36']mozes zatvoriti temu, odgovori me nisu zadovoljili, pogotovo to sto crna boja determina borbene sklonosti onoga ko je nosi na zastavi...shodno tome sam pitao protiv koga ratuju...

no da ti samo skrenem paznju na znacajnu razliku izmedju pijanaca i vehabija- prvi djeluju individualno, finansijski obicno stoje vrlo lose, ne podrazavaju ih pojedini drzavni aparati, dok su ovi drugi cista suprotnost, maksimalno su organizirani, finansijski podrzani i djeluju ko cjelina..

naravno , arneli sve najbolje..[/quote]

Ti znas da ja tebe postujem i da se u vecini stvari slazem sa tobom, ovdje ne govorim da sam ja zagovornik "vehabizma" extremizma ili bilo cega, ni u cem ne valja pretjerivati tako ni u vjeri, ali ne razumijem cemu tolika kivnost prema tim ljudima, ko ih podrzava koji drzavni aparati ?
I sta oni to rade kao cjelina ?
Sta su tebi ucinili nazao, kome su sta nazao ucinili. ostetili ga ?

ps. ma kako da pijanci djeluju individualno u kafani kani suzo bom su oni maximalno organizirani :lol: i na teku financijski podrzani i djeluju kao cjelina cak medju njima postoji i natjecateljski duh ko vise moze popit :lol: :lol: :lol:

[quote name='zvrk_hanuma' post='278179' date='21.10.2008, 11:43']Ti znas da ja tebe postujem i da se u vecini stvari slazem sa tobom, ovdje ne govorim da sam ja zagovornik "vehabizma" extremizma ili bilo cega, ni u cem ne valja pretjerivati tako ni u vjeri, ali ne razumijem cemu tolika kivnost prema tim ljudima, ko ih podrzava koji drzavni aparati ?
I sta oni to rade kao cjelina ?
Sta su tebi ucinili nazao, kome su sta nazao ucinili. ostetili ga ?

ps. ma kako da pijanci djeluju individualno u kafani kani suzo bom su oni maximalno organizirani :lol: i na teku financijski podrzani i djeluju kao cjelina cak medju njima postoji i natjecateljski duh ko vise moze popit :lol: :lol: :lol:[/quote]

obostrano je postivanje...

nisam ja kivan prema tim ljudima, zbog cega i ti to mislis ?? samo zbog toga sto otvaram teme i pitam odredjene stvari koje mi nisu jasne ?? zbog cega svi smatraju da je snejk anitivehabijski i antibosnjacki elemenat, samo zbog toga sto misli da nije u redu u multietnickoj zemlji zagovarati serijat ??

nisu meni jos nista uradili, al jesu organizatorima Queer festivala i Pedji Kojovicu...mada nije iskljuceno da i mene zadesi ista sudbina, jer sam kao ja kivan na njih ?? samo zato sto postavljam pitanja i imam svoje misljenje ?'
ipak mi je sreca da nisam gay :icon_cheesygrin:

[quote name='snake' post='278187' date='21.10.2008, 12:08']obostrano je postivanje...

nisam ja kivan prema tim ljudima, zbog cega i ti to mislis ?? samo zbog toga sto otvaram teme i pitam odredjene stvari koje mi nisu jasne ?? zbog cega svi smatraju da je snejk anitivehabijski i antibosnjacki elemenat, samo zbog toga sto misli da nije u redu u multietnickoj zemlji zagovarati serijat ??

nisu meni jos nista uradili, al jesu organizatorima Queer festivala i Pedji Kojovicu...mada nije iskljuceno da i mene zadesi ista sudbina, jer sam kao ja kivan na njih ?? samo zato sto postavljam pitanja i imam svoje misljenje ?'
ipak mi je sreca da nisam gay :icon_cheesygrin:[/quote]

Aj dragi sneki nisam ja direktno na tebe mislila kad sam pitala cemu tolika kivnost, nego uopste na sve one koji su kivni pisali na ovoj temi, i ti znas sta ja smatram da je snake tako da nema potrebe da pricas da mislim da si antivehabijski i antibosnjacki element.
Ne slazem se ni ja sa tim da se zavede serijat, nismo u takvoj drzavi i nema nam ko to nametati, i nema sanse da se takvo nesto desi kod nas, premalo je ovdje vjernika, a kamo li extrema :D tako da se ne trebamo sekirat, a svjesni su i toga ljudi koji mozda u jednom momentu zagovaraju to.

Kao sto se neko zgraza na vehabije i boji ih se i svasta nesto govori, isto se tako i ja zgrazam i strase me paradiranja pedera, i ne odobravam to, ali jesi ti procitao negdje moj post na onu temu o festivali da sam ja rekla negdje nesto, ali nije mi po volji bilo to paradiranje, isto tako kao sto ti ili neko peti deseti ne simpatise vehabije, ali eto zagovara se tolerantnost prema pederima pa zar se ne moze onda i prema vehabijama, majka mu stara..
Ako nam moze stati pod kapu pedersko ponasanje pa treba onda i vehabijsko, ili ako ruzimo sve sto odudara od normalnog onda hajmo ruziti bas sve, a ne djeliti e ovo mi se svidja, a ovo ne.
Valjda me razumijes sta hocu reci..
Po meni licno vise je gay populacija uzela nekog maha, jesi slusao da su nekoliko pedera zarazenih hivom ubrizgavali svoju krv skupini drugih pedera, jer nisu bili sigurni da su ih spolnim putem zarazili, brate ja se toga vise bojim i zgrazam nad tim nego nad bradom.

[quote name='zvrk_hanuma' post='278190' date='21.10.2008, 12:19']Aj dragi sneki nisam ja direktno na tebe mislila kad sam pitala cemu tolika kivnost, nego uopste na sve one koji su kivni pisali na ovoj temi, i ti znas sta ja smatram da je snake tako da nema potrebe da pricas da mislim da si antivehabijski i antibosnjacki element.
Ne slazem se ni ja sa tim da se zavede serijat, nismo u takvoj drzavi i nema nam ko to nametati, i nema sanse da se takvo nesto desi kod nas, premalo je ovdje vjernika, a kamo li extrema :D tako da se ne trebamo sekirat, a svjesni su i toga ljudi koji mozda u jednom momentu zagovaraju to.

[b]Kao sto se neko zgraza na vehabije i boji ih se i svasta nesto govori, isto se tako i ja zgrazam i strase me paradiranja pedera, i ne odobravam to, ali jesi ti procitao negdje moj post na onu temu o festivali da sam ja rekla negdje nesto, ali nije mi po volji bilo to paradiranje, isto tako kao sto ti ili neko peti deseti ne simpatise vehabije, ali eto zagovara se tolerantnost prema pederima pa zar se ne moze onda i prema vehabijama, majka mu stara..[/b]

[b]Ako nam moze stati pod kapu pedersko ponasanje pa treba onda i vehabijsko, ili ako ruzimo sve sto odudara od normalnog onda hajmo ruziti bas sve, a ne djeliti e ovo mi se svidja, a ovo ne.[/b]Valjda me razumijes sta hocu reci..
Po meni licno vise je gay populacija uzela nekog maha, jesi slusao da su nekoliko pedera zarazenih hivom ubrizgavali svoju krv skupini drugih pedera, jer nisu bili sigurni da su ih spolnim putem zarazili, brate ja se toga vise bojim i zgrazam nad tim nego nad bradom.[/quote]

nije problem, kad vehabije postanu tolerantne prema svim segmentima BH sekularnog i multietnickog drustva, biti tolerantan i prema njima...meni je to bar najlakse..

pedere ne volim ni ja, barem ih ne volim u svojoj blizini, isto ko ni vehabije, ali ne zelim istrijebiti ni jedne ni druge, zelim samo da se nauce postivati drustveno uredjenje zemlje u kojoj zive i postivati te zakone, bez obzira kakva ta drzava nejacka bila kad je funkcioniranje istih..

Kad sam već prodan, da vam kopiram jedan zanimljiv članak...

[quote][b]Načelnik Lipovača posjetio Kuvajt[/b]
Na poziv vlasnika kuvajtske kompanije Al Zamel pro

[quote name='[I-B-R-O]' post='287737' date='24.11.2008, 18:45']

Naravno, ako se malo bolje zagledate u sliku, vidjećete u pozadini jednu zastavu crne boje.
Da li je to vehabijska zastava? Je li ovo sad i Lipovača se dru

[quote name='Rale' post='287905' date='25.11.2008, 05:06']Ovo ak je crno onda sam ja rambo 2 ...[/quote]

:ap: i ja sam se bas zagledala...

ovo je zeleno

zvisi kako gledas ,ako gledas od dole onda je crno ako gledas odgore onda je zeleno,,,prototip :ap: ja bi vaku posteljinu sto mjenja boje

a ako malo bolje pogledate ima jedna mala zastavica crne boje u gornjem lijevom uglu :D
Mozda je Ibro mislio na tu, a vi je niste uocili, vidi se da ne igrate igre tipa "Pronadji 5 gresaka na slici" :D
U ovom slucaju jednu :smijeh_umri_smile:

[quote name='black_lady' post='288643' date='27.11.2008, 23:04']a ako malo bolje pogledate ima jedna mala zastavica crne boje u gornjem lijevom uglu :D
Mozda je Ibro mislio na tu, a vi je niste uocili, vidi se da ne igrate igre tipa "Pronadji 5 gresaka na slici" :D
U ovom slucaju jednu :smijeh_umri_smile:[/quote]
حبي أنا ما ولكم لن يكون قال

[quote name='[I-B-R-O]' post='287737' date='24.11.2008, 18:45']

Naravno, ako se malo bolje zagledate u sliku, vidjećete u pozadini jednu zastavu crne boje.
Da li je to vehabijska zastava? Je li ovo sad i Lipovača se dru

[quote name='black_lady' post='288643' date='27.11.2008, 23:04']a ako malo bolje pogledate ima jedna mala zastavica crne boje u gornjem lijevom uglu :D
U ovom slucaju jednu :smijeh_umri_smile:[/quote]

vide oni black_lady ... al kada nepase onda se nevidi ... :D

kad kuvait bidne na ratnoj stazi i zastave ce biti crne..