Jump to content
snake

zasto su vehabijske zastave crne

Recommended Posts

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277718' date='20.10.2008, 09:19']Nije, al je imo bradu i krace pantalone.

Mozda ti nevidis neke paralele, al sve to se svodi na extremizam :(

Nazalost![/quote]

ne eci, to je njima sve normalno, jer se radi u ime Boga...
cak i kad je opauci na ocigled vas sviju...

to je za mene fizicko zlostavljanje, a nema nikave veze sa ljubavlju prema Stvoritelju..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277559' date='19.10.2008, 14:52']Zato jer sam bila svjedok, kad je otac "vjernik" izudaro svoju kcer od 13 od zbog mahrame.
Nije mi vise ni do Iftara bilo.
Tad sma ustala i otisla, bilo je to davno ja mladja i nesigurnija.
Danas mislim da bi se ispravila za to djete da bi to prijavila u policiju. I pokusala pomoci toj familiji od nasilja!
Nezam dragi moji, neide nista silom..

Kad bi izaso takav zakon da zensko koje nije pokriveno nesmije na ulicu, pa radje bi se odrekla i Cazina i Bosne za sva vremena!

Ljudi u islamu nema prisile![/quote]

ECI je bitno da na svakoj mogucoj temi iznese neki prljavi detalj o nekom ko se smatra vjernikom ne odvajajuci pri tome da je rijec o pojedincu, covjeku koji grijesi i da je njegovo ponasanje sve osim islamsko. U tako izrecenoj poruci naglasak kod nje ne bude (svjesno ili nesvjesno) na tome da je osoba postupila mimo Islama nego da je on, eto, radio to u ime Islama. Ti sudis o covjeku i njegovoj porodici, na osnovu jednog ekscesa i toga sto ima bradu i skracene tole i na covjeka bi zbog jednog dogadjaja huskala policiju. Drugacije se to radi, ne tako ekstremno (receno rijecju koja ti je, ocito, tako draga). Razgovara se s kcerkom, pa zenom pa preko muza s tim covjekom... Ljudski je i islamski prije nego pozoves policiju ili kao kaubojka sama uhvatis covjeka za bradu i tole.

Napominjem te da U Islam nema prisile, ali u Islamu ima draga ECI. Kada si musliman i preuzela si sve obaveze Islama na sebe onda ih izvrsavas pod prisilom jer su one moranje da bi bio musliman. Zna se sta su preduvjeti da bi se neko smatrao muslimanom: sehadet, namaz, zekeat, post i hadz - zajedno... Pobrojmo prije svega to kod nas pa onda gledajmo i sudimo drugima. Zapitajmo se, jesmo li muslimani uopce ili nam je samo ime islamsko?

[quote name='Kemal_S' post='277696' date='20.10.2008, 02:51']a jel i taj otac te kcerke imao crnu zastavu na kojoj pise da nema boga sem Allaha, koja je nosena na velikim svjetski i historijski znacajnim pobjedama na Bedru, Uhudu, Hendeku i sl. dok je udarao? -[b]ili ovaj tvoj post mozda nikakve veze s ovom temom nema?[/b][/quote]

Ima post veze. Ima itekako. Kolega snake je u samom naslovu teme zastavu Bozijeg poslanika ekskluzivno povezao s vehabizmom. Nema po njemu dva zeca, tri zeca nego ona je vehabijska. No, po njemu se zene u islamu "zamotavaju" umjesto sto pokrivaju svoje Ja od pozudnih pogleda i grijesnih misli tako da mu ne treba ni zamjeriti.

[quote name='snake' post='277710' date='20.10.2008, 08:50']djesi kemo majstore..
bujrum, nije te odavno bilo..
kako ovako dodjes nakon haman dvije godine i ne kazes " meraba evo mene jopet " :icon_cheesygrin:

niko ne smatra zastave Bozijeg poslanika fasistickim, samo se postavlja pitanje zbog cega se danas u ovdasnje vrijeme pored fine boje zelene zastave, moraju nosati crne...

dakle, iz tvog posta jos uvjek mogu zakljuciti da si ti misljenja da nema vehabija u BIH :icon_cheesygrin:
i da su [b]ove bradonje samo bolja, modernija verzija tradicionalnih bosanskih muslimana [/b]...
samo sto mi neki ( idioti ) toga nismo svjesni..dobar fazon :lol:[/quote]

Umjesto da drugom zamjeras sto selam ne naziva (a eto ti ga ni pravilno nazvati ne znas) nauci kako se selam naziva pa ga sam nazivaj. Sevap je. Forum nije privatni da ti Kemal mora kucati i reci evo ja dosao. Ti se pitas zasto se koristi crna umjesto zelene :icon_cheesygrin: mozda jer je crna povijesnim porijeklom bliza Bozjem Poslaniku od one koju je koristila Turska (osim ako ti ne smatras da su Turci upuceniji da kazu sta jest, a sta nije Islam). I dalje sam misljenja da je vama vehabija svako ko zna vise od bismile i dvije sure pa nosio on odijelo i kravatu :icon_eek: Da bi sudili sta jest ili nije od Islama naucite i vi vise ili barem googlajte kad je Bog je dao lijeka neznanju.

[quote name='Falcon' post='277725' date='20.10.2008, 09:43']Napominjem te da U Islam nema prisile, ali u Islamu ima draga ECI. Kada si musliman i preuzela si sve obaveze Islama na sebe onda ih izvrsavas pod prisilom jer su one moranje da bi bio musliman. Zna se sta su preduvjeti da bi se neko smatrao muslimanom: sehadet, namaz, zekeat, post i hadz - zajedno... Pobrojmo prije svega to kod nas pa onda gledajmo i sudimo drugima. Zapitajmo se, jesmo li muslimani uopce ili nam je samo ime islamsko?[/quote]

a kad bi ta djevojka o kojoj je eci pricala pokusala "otici" iz islama... prestati biti muslimanka... i njen otac je istuce ili ne daj boze jos gore bi li se to smatralo "prisilom"? <_<

[quote name='Falcon' post='277725' date='20.10.2008, 09:43']Ima post veze. Ima itekako. [b]Kolega snake je u samom naslovu teme zastavu Bozijeg poslanika ekskluzivno povezao s vehabizmom[/b]. Nema po njemu dva zeca, tri zeca nego ona je vehabijska. No, po njemu se zene u islamu "zamotavaju" umjesto sto pokrivaju svoje Ja od pozudnih pogleda i grijesnih misli tako da mu ne treba ni zamjeriti.

Umjesto da drugom zamjeras sto selam ne naziva (a eto ti ga ni pravilno nazvati ne znas) nauci kako se selam naziva pa ga sam nazivaj. Sevap je. Forum nije privatni da ti Kemal mora kucati i reci evo ja dosao. Ti se pitas zasto se koristi crna umjesto zelene :icon_cheesygrin: mozda jer je crna povijesnim porijeklom bliza Bozjem Poslaniku od one koju je koristila Turska (osim ako ti ne smatras da su Turci upuceniji da kazu sta jest, a sta nije Islam). I dalje sam misljenja da je vama vehabija svako ko zna vise od bismile i dvije sure pa nosio on odijelo i kravatu :icon_eek: Da bi sudili sta jest ili nije od Islama naucite i vi vise ili barem googlajte kad je Bog je dao lijeka neznanju.[/quote]

nisam , vec sam samo pitao...
to sto su vehabije odmah skocile na mene , pa bi me davile zbog toga, to je drugi par opanaka..

saburi, hormonima nabrijani bosnjacki djecace, ja kemi nisam zamjerio na pozdravu, vec se malo nasalio s njime..jer smo se vaktile " klali" na slicnim temama...objasnjenje njegovog iznenadnog povratka nakon postavljanja ove teme od strane moje malenkosti cu ostaviti za sebe :icon_cheesygrin:

meni definitivno smetaju bilo koje zastave, osim sluzbene BH , zuto plave..
dakle, podrzat cu vehabije onog momenta kad umjesto svoje, borbeno crne ( buduci da su na ratnoj stazi ), pocnu nosati sluzbenu plavo zutu za petokrakama ( zutim :icon_cheesygrin: )..
tad cu skontati ( buduci da sam sve do tada obicni balijski idiot op.a) da su tu zbog multietnicnosti i evropskog,a ne serijatskog identiteta BIH..

[quote name='Incubus' post='277728' date='20.10.2008, 09:50']a kad bi ta djevojka o kojoj je eci pricala pokusala "otici" iz islama... prestati biti muslimanka... i njen otac je istuce ili ne daj boze jos gore bi li se to smatralo "prisilom"? <_<[/quote]

Na ovo bih ti odgovorio face en face ;)

[quote name='snake' post='277735' date='20.10.2008, 10:01']nisam , vec sam samo pitao...
to sto su [b]vehabije odmah skocile na mene [/b], pa bi me davile zbog toga, to je drugi par opanaka..

saburi, hormonima nabrijani bosnjacki djecace, ja kemi nisam zamjerio na pozdravu, vec se malo nasalio s njime..jer smo se vaktile " klali" na slicnim temama...objasnjenje njegovog iznenadnog povratka nakon postavljanja ove teme od strane moje malenkosti cu ostaviti za sebe :icon_cheesygrin:

meni definitivno [b]smetaju bilo koje zastave, osim sluzbene BH , zuto plave[/b]..
dakle, podrzat cu vehabije onog momenta kad umjesto svoje, borbeno crne ( buduci da su na ratnoj stazi ), [b]pocnu nosati sluzbenu plavo zutu za petokrakama [/b]( zutim :icon_cheesygrin: )..
tad cu skontati ( buduci da sam sve do tada [b]obicni balijski idiot [/b]op.a) da su tu zbog multietnicnosti i evropskog,a ne serijatskog identiteta BIH..[/quote]

Covjek sam sebe najbolje procijeni pa te necu u tome demantovati ali moram reci da na forumu nema vehabija i niko te nije napao za pitanje. Jesi li dobio fin odgovor? Jesi. Na svako pitanje. Napomenut cu te samo da te koje oznacavas vehabijama nose zastavu BiH i na skupovima na kojima traze zastitu svojih prava i da ista traze pred legalnim organima BiH postupajuci legitimno.

Pustite ljude...

PS
ja sam hormonima nabrijani bosnjacki muskarac :P

PPS

Nedosljedan si. Kazes smetaju ti sve osim zastava BiH ali nemas nista protiv onih zastava duginih boja na jednoj drugoj temi :icon_cheesygrin:

[quote name='Falcon' post='277739' date='20.10.2008, 10:08']Covjek sam sebe najbolje procijeni pa te necu u tome demantovati ali moram reci da na forumu nema vehabija i niko te nije napao za pitanje. Jesi li dobio fin odgovor? Jesi. Na svako pitanje. Napomenut cu te samo da te koje oznacavas vehabijama nose zastavu BiH i na skupovima na kojima traze zastitu svojih prava i da ista traze pred legalnim organima BiH postupajuci legitimno.

Pustite ljude...

PS
ja sam hormonima nabrijani bosnjacki muskarac :P

PPS

Nedosljedan si. Kazes smetaju ti sve osim zastava BiH ali nemas nista protiv onih zastava duginih boja na jednoj drugoj temi :icon_cheesygrin:[/quote]

ma znam da nema vehabija na forumu, jos nam je i to trebalo...ali simpatizera itekako ima...
ako nose na skupovima crne zastave, na kojima traze svoja, u tom momentu, sekularna prava, zbog cega im treba crna zastava ?? jeli ona stvarno neophodna ??

ne diram ja nikog, samo pitam zbog cega vajik nosaju sa sobom te crne zastave ...dobih odgovor da su na ratnoj stazi...sad pitam : protiv koga i za koga ratuju ili to planiraju ?'

ne razumijem koje zastave mi ne smetaju..na toj nekoj drugoj temi..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277559' date='19.10.2008, 13:52'][b]Zato jer sam bila svjedok, kad je otac "vjernik" izudaro svoju kcer od 13 od zbog mahrame.[/b]
Nije mi vise ni do Iftara bilo.
Tad sma ustala i otisla, bilo je to davno ja mladja i nesigurnija.
Danas mislim da bi se ispravila za to djete da bi to prijavila u policiju. I pokusala pomoci toj familiji od nasilja!
Nezam dragi moji, neide nista silom..

Kad bi izaso takav zakon da zensko koje nije pokriveno nesmije na ulicu, pa radje bi se odrekla i Cazina i Bosne za sva vremena!

Ljudi u islamu nema prisile![/quote]
djevojcica je imala 13 godina ... do kada su roditelji u islamu odgovorni za postupke svoje djece i du

[quote name='lucky' post='277744' date='20.10.2008, 10:19']djevojcica je imala 13 godina ... do kada su roditelji u islamu odgovorni za postupke svoje djece i du

[quote name='snake' post='277741' date='20.10.2008, 10:16']ma znam da nema vehabija na forumu, jos nam je i to trebalo...ali simpatizera itekako ima...
ako nose na skupovima crne zastave, na kojima traze svoja, u tom momentu, sekularna prava, zbog cega im treba crna zastava ?? jeli ona stvarno neophodna ??

ne diram ja nikog, samo pitam zbog cega vajik nosaju sa sobom te crne zastave ...dobih odgovor da su na ratnoj stazi...sad pitam : protiv koga i za koga ratuju ili to planiraju ?'

ne razumijem koje zastave mi ne smetaju..na toj nekoj drugoj temi..[/quote]

Niko ti nije rekao da su na ratnoj stazi :huh: To si, zlocudno, sam zakljucio. Receno ti je da je crna zastava boja prve islamske drzave takodjer, prvih generacija muslimana u kojima muslimani pod tom crnom zastavom vide uzore i tako se poistovecuju s njima i porucuju da zele biti nadahnuti njihovim primjerom. Poslusaj price ako ne zelis citati o tim ljudima pa vidi ko nam je srcu blizak i da u tome nema nista lose.

[quote name='snake' post='277747' date='20.10.2008, 10:24']jel ti to mene prozivas komunjarom ??
onda ja sebi dajem za slobodu da i tebe dodam na listu "[b]mojih licnih vehabija", uz falcona i kemu, ili u najmanju ruku simpatizera..[/b]
serijat je njihova ideja vodilja i nema razloga da sumnjam da [b]tom crnom zastavom zele nesto drugo[/b]..a sad zasto komunjare nisu uzele crnu boju za odrednicu, ne znam...mozda zato sto su to [b]ustase i cetnici odradili prije njih[/b]..

nema komunjara u BIH :icon_cheesygrin:[/quote]

Aman zaman!

Ne zna covjek odakle da pocne odgovarati na lazi i potvore. Helem nejse, Falcon je musliman aBd a to zasto se ne bi stidio te zastave s la illahe illalahe vec sam napisao.

Ljigavo je boju koja je bila simbol Islama daleko prije, i pod kojom se casno ratovalo, povezivati s nesretnim izborom fasista. Opet, vama svojstveno a napose munafički.

Allah te uputio i smilovao nam se, da se okanimo prepirki i zivimo Islam umjesto da ga unizavamo!

[quote name='Falcon' post='277754' date='20.10.2008, 10:49']Niko ti nije rekao da su na ratnoj stazi :huh: To si, zlocudno, sam zakljucio. Receno ti je da je crna zastava boja prve islamske drzave takodjer, prvih generacija muslimana u kojima muslimani pod tom crnom zastavom vide uzore i tako se poistovecuju s njima i porucuju da zele biti nadahnuti njihovim primjerom. Poslusaj price ako ne zelis citati o tim ljudima pa vidi ko nam je srcu blizak i da u tome nema nista lose.

Aman zaman!

Ne zna covjek odakle da pocne odgovarati na lazi i potvore. Helem nejse, Falcon je musliman aBd a to zasto se ne bi stidio te zastave s la illahe illalahe vec sam napisao.

Ljigavo je boju koja je bila simbol Islama daleko prije, i pod kojom se casno ratovalo, povezivati s nesretnim izborom fasista. Opet, vama svojstveno a napose munafički.

Allah te uputio i smilovao nam se, da se okanimo prepirki i zivimo Islam umjesto da ga unizavamo![/quote]

ma nema kod mene munafikluka, on je ekskluziva vase strane.. :icon_cheesygrin:
nisam ja zlocudno nista zakljucio, vec samo logicki rezonovao...crna je ratna zastava, pa prema tome su i oni u ratu..pitam protiv koga ??

ne kontas me, ne treba se stiditi zastave na kojoj je la illahe illalahe, vec se stiditi toga sto zagovaras sekularitet drzave u cijim sluzbenim organima radis, a u isto vrijeme favoriziras religijsku frakciju koja mase ratnim zastavama i koja za cilj ima rusenje sekularnog drustva..

meni crna boja nije simbol Islama, pa makar..

ne prepiremo se falcon, samo mirno razmjenjujemo misljenja..

[quote name='snake' post='277759' date='20.10.2008, 10:56']ma nema kod mene munafikluka, on je ekskluziva vase strane.. :icon_cheesygrin:
nisam ja zlocudno nista zakljucio, vec samo logicki rezonovao...crna je ratna zastava, pa prema tome su i oni u ratu..pitam protiv koga ??

ne kontas me, ne treba se stiditi zastave na kojoj je la illahe illalahe, vec se stiditi toga sto zagovaras sekularitet drzave u cijim sluzbenim organima radis, a u isto vrijeme [b]favoriziras religijsku frakciju koja mase ratnim zastavama i koja za cilj ima rusenje sekularnog drustva..[/b]
meni crna boja nije simbol Islama, pa makar..

ne prepiremo se falcon, samo mirno razmjenjujemo misljenja..[/quote]

Vidis, ti mi zamjeras sto mislim i osjecam kao musliman a muslimani mi zamjeraju sto djelujem kao sekularni pravnik :icon_cheesygrin: Nikome udovoljiti a sredina je najbolja! Moje je pravo da mislim da je suverenitet i vlast od Allaha i vlast mora biti utemeljena na Kuranu sve dok zivim i radim, postujem i stitim zakone svoje drzave koja ne moze niti tezim da bude vjerska.

Ne. To ti mislis da oni rade i zele. Oni su najvecim dijelom mirni gradjani BiH koji su ostali da zive sa svojim porodicama ili muslimani, Bosnjaci, koji misle drugacije i vise o Islamu a na to imaju pravo po zakonima zajednice sve dok ne postupaju mimo njih. Ukoliko postupe mimo tih zakona drzava ce se na njih obrusiti svom silinom svoje snage, kao sto bi ucinila prema svakom tko potkopava njenu opstojnost. Ti im podbacujes terorizam!

Sam zakljucujes a pravi razlog koristenja te zastave sam ti dao: [b]zastava prvih generacija muslimana u kojima muslimani pod tom crnom zastavom vide uzore i tako se poistovecuju s njima i porucuju da zele biti nadahnuti njihovim primjerom. [/b]

Dobio si odgovor. Napustam raspravu trazeci Allahovo zadovoljstvo!

[quote name='Falcon' post='277765' date='20.10.2008, 11:22']Vidis, ti mi zamjeras sto mislim i osjecam kao musliman a muslimani mi zamjeraju sto djelujem kao sekularni pravnik :icon_cheesygrin: Nikome udovoljiti a sredina je najbolja! Moje je pravo da mislim da je suverenitet i vlast od Allaha i vlast mora biti utemeljena na Kuranu sve dok zivim i radim, postujem i stitim zakone svoje drzave koja ne moze niti tezim da bude vjerska.

Ne. To ti mislis da oni rade i zele. [b]Oni su najvecim dijelom mirni gradjani BiH [/b]koji su ostali da zive sa svojim porodicama ili muslimani, Bosnjaci, koji misle drugacije i vise o Islamu a na to imaju pravo po zakonima zajednice sve dok ne postupaju mimo njih. Ukoliko postupe mimo tih zakona drzava ce se na njih obrusiti svom silinom svoje snage, kao sto bi ucinila prema svakom tko potkopava njenu opstojnost. Ti im podbacujes terorizam!

Sam zakljucujes a pravi razlog koristenja te zastave sam ti dao: zastava prvih generacija muslimana u kojima muslimani pod tom crnom zastavom vide uzore i tako se poistovecuju s njima i porucuju da zele biti nadahnuti njihovim primjerom.

Dobio si odgovor. Napustam raspravu trazeci Allahovo zadovoljstvo![/quote]

ne zamjeram falko, zamjeram ti sto ti mislis da ja na svakom koraku zelim ukaljati Islam i njegove zakone, samo zato sto nismo na istim talasnim duzinama ti, vehabije i ja..

ovo boldirano je zanimljivo :icon_cheesygrin: ..reci to Pedji Kojovicu i organizatorima Queer festivala..
zlocudan si sada ti, jer mi imputiras da ja njima imputiram terorizam, a nigdje to nisam rekao...

Bio je lijep dokumentarac o spaljivanju Danske ambasade u Iranu sioc.Tad sam prvi put cuo za profesionalnog demonstranta.Covjeka koji je placen da izaziva i predvodi vodi demonstracije.Cak sto vise on je to sam rekao :)

[quote name='ka5an' post='277783' date='20.10.2008, 12:27']Bio je lijep dokumentarac o spaljivanju Danske ambasade u Iranu sioc.Tad sam prvi put cuo za profesionalnog demonstranta.Covjeka koji je placen da izaziva i predvodi vodi demonstracije.Cak sto vise on je to sam rekao :)[/quote]

potvrdi da se u Iranu prodaju slike sa Poslanikovim likom ...jel tako ??
i da je taj isti profesionalni demonstrant nakon sto je vidio karikaturu Poslanika , izjavio : nije to Muhamed a.s..

znam da Iran i vehabije nemaju veze , al da ne otvaramo drugu temu..

[quote name='snake' post='277799' date='20.10.2008, 12:28']potvrdi da se u Iranu prodaju slike sa Poslanikovim likom ...jel tako ??
i da je taj isti profesionalni demonstrant nakon sto je vidio karikaturu Poslanika , izjavio : nije to Muhamed a.s..

znam da Iran i vehabije nemaju veze , al da ne otvaramo drugu temu..[/quote]
Novinar je kupio Muhamedovu sliku u prodavnici ( SVE ZA DEMONSTRACIJE tako su je nazvali ) mada su rekli da inace ne prodaju poslanikove slike zbog sunita ali za lovu svugdje moze sve.Ima tamo puno zelenih zastava i jedna crna za zelenim rubom sirine cca 5 cm sa zlatnim ispisom.To su one koje su bile izlozene pa je kamera uhvatila.

Kad mu je ovaj pokazao karikature ovaj se zacudio i rekao da to nije poslanik vec da vise lici na nekog ne mogu se sjetiti imena.A i lik karikature i onaj sa slike u prodavnici nemaju nikakvih slicnosti. Edited by ka5an

[quote name='lucky' post='277744' date='20.10.2008, 09:19']djevojcica je imala 13 godina ... do kada su roditelji u islamu odgovorni za postupke svoje djece i du

ja nisam skocio nikog braniti ... ja ti samo kazem da se zivot zivi prema pravilima ... neko od nas ta pravila prihvata u vecem obimu neko u manjem ...

Ma razumimo se lucky, i ti dobro znas kako sam ja to mislila. A ja znam kako si ti to mislio!

nego tema je ta crna zastava...
i dali se mi te zastave trebamo bojati?

samo se Allaha dz. treba bojati ... a za temu sam vec da odgovoro pa nebih se ponavljo ... jer je ocigledno zasto se forsiraju teme o vehabijama i njihovom extremizmu ...

[quote name='lucky' post='277857' date='20.10.2008, 15:55']samo se Allaha dz. treba bojati ... a za temu sam vec da odgovoro pa nebih se ponavljo ... [b]jer je ocigledno zasto se forsiraju teme o vehabijama i njihovom extremizmu ...[/b][/quote]

zasto se forsiraju ??

Ja nezelim d a moje djete ikad bude na ista prisiljeno!
Ja hocu i bz mahrame da se slobodno krecem. nezelim zbog toga biti osudjivana nit bicovana.

Sta mislite dali ce u Bosni ikad serijat zavladati?
I kad bi bilo tako, gdje bi mi zavrsili?

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277871' date='20.10.2008, 16:22']Ja nezelim d a moje djete ikad bude na ista prisiljeno!
Ja hocu i bz mahrame da se slobodno krecem. nezelim zbog toga biti osudjivana nit bicovana.

I kad bi bilo tako, gdje bi mi zavrsili?[/quote]

ako ostane ovakva kakva je, mislim na granice , nece..
ako se raspadne, bice teritorijalnih dijelova gdje ce biti uspostavljeno tako nesto :icon_cheesygrin:

[quote name='EcI PeCi PeC' post='277871' date='20.10.2008, 15:22'][b]Ja nezelim d a moje djete ikad bude na ista prisiljeno![/b]

I kad bi bilo tako, gdje bi mi zavrsili?[/quote]

i jeli ovakva situacija kod tvog djeteta ne samo kod tvog nego svacijeg ... da nije prisiljeno na radnji ponasanje koje nezeli ?

ne daj boze zivti po njihovim extremnim pravilima cjeli usk -a bi bio slomljen i svako ko nije musliman il nije musliman kako oni to zele bi bio na meti sacuvaj Boze!!!!
sreca pa smo drzava sa mjesanim svitom :D
nedo bog da sami muslimani zive na nasem kraju bilo bi bezakonja bez marame ni u podrum a ako zena il djete ucini jedan krivi korak zna se uhh sva se najezim ....
ja volim vidti zamotano zensko al da se zna da je vjernica jer to zeli a ne zato sto je neko prisilio da oci se nevide il zato sto prima platu kazu i tog ima a da mi takozvana glava kuce udara djete neznam gluho bilo

[quote name='lucky' post='277878' date='20.10.2008, 15:27']i jeli ovakva situacija kod tvog djeteta ne samo kod tvog nego svacijeg ... da nije prisiljeno na radnji ponasanje koje nezeli ?[/quote]

Nisam te skuzila! :unsure: Sta si htio pitati?