Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Stranka za Bosnu I Hercegovinu

Recommended Posts

Danas na stadionu FK Krajina dolazi Haris Silajdzic da otkrije "neku" ploču

i naravno, dolazi da posjeti

u koliko sati???

da se to ovjekovjeci fotkanjem :D

i mene su iz SBIH zvali da prisustvujem tom svecanom cinu..

moguce da su me zamijenili :lol:

al u svakom slucaju treba tu prisustvovati..

[quote name='[I-B-R-O]' post='226862' date='Apr 14 2008, 15:04']Danas na stadionu FK Krajina dolazi Haris Silajdzic da otkrije "neku" ploču

i naravno, dolazi da posjeti

neko je nesto primio,sad sta...ostaje nasim prljavim mislima da nagadjaju :D

valda je jos tu...sigurno ce obici svoje prostorije...valja se nacrtati i tu :D

[quote name='snake' post='226866' date='Apr 14 2008, 15:20']i mene su iz SBIH zvali da prisustvujem tom svecanom cinu..

al u svakom slucaju treba tu prisustvovati..[/quote]

Po zadnjoj arhivi clanstva (koja je i meni dostupna) ti si clan SBiH :icon_cheesygrin:

Evo jedna fotka :D

[img]http://img440.imageshack.us/img440/3175/dsc03646tu6.jpg[/img]

[quote name='[I-B-R-O]' post='226911' date='Apr 14 2008, 18:54']Evo jedna fotka :D
[img]http://img440.imageshack.us/img440/3175/dsc03646tu6.jpg[/img][/quote]

Tekst uz fotku, Hare Lijepi: "Je li,

Zar je moguce da nijedan patriota ne zna povodom cega vrli gospodin silajdzic dolazi u cazin odnosno na prostor naseg kantona??

16godisnjica armije uglavnom..., nego sto je on to radio na kraju na stadionu krajine?

Na stadionu Krajine je bilo prvo postrojavanje 5 korpusa. Otud simbolika.

Hare i Nerko poslije pro

[quote name='snake' post='226866' date='Apr 14 2008, 13:20']i mene su iz SBIH zvali da prisustvujem tom svecanom cinu..

al u svakom slucaju treba tu prisustvovati..[/quote]
gdje bi te zamijenio ostalo je tamo korijena

[quote name='Incubus' post='226939' date='Apr 14 2008, 21:03']Zar je moguce da nijedan patriota ne zna povodom cega vrli gospodin silajdzic dolazi u cazin odnosno na prostor naseg kantona??

16godisnjica armije uglavnom..., nego sto je on to radio na kraju na stadionu krajine?[/quote]
ma nema pojma ni on sto je doso

zbilja jesul prosetali

[quote name='Falcon' post='226894' date='Apr 14 2008, 17:34']Po zadnjoj arhivi clanstva (koja je i meni dostupna) ti si clan SBiH :icon_cheesygrin:[/quote]

nikad bio..nikad ni jednu clansku kartu osim SDP-ovske nisam imao..

a sad ta arhiva clanstva -mozda je po automatizmu nekom pisana..

@ziks, budi uvjeren da tvoj efekat suncokreta jos ne mogu sustici.. :D

samo da napomenem da je posjeta skupu bila krajnje minorna, neznatna, s obzirom da se radi o predsjedniku predsjednistva BIH..to dokazuje o kakvom se promasenom i istrosenom politicaru radi..

da li se namjerno nije islo u siri medijski angazman povodom ovoga, to ne znam, al znam da je kojim slucajem Zeljko dolazio, da bi i stadion Krajine bio premalen ..

nisu setali vec u warp 3 brzini proletili kroz carsiju i prebacili na impulsnu brzinu na raskrscu , gdje su evocirali uspomene , on kojeg su tukli, i oni , koji su ga tukli :lol: :lol:

posjeta je tako bila fakticki beznacajna...ja o tome nit sam cula na radiju ni na tv-u vidjela,ni nista...kao da je nije ni bilo...stoga ovo sto sneki kaze,stoji...

jes jedino festalo se u kancelariji sbih,vise poste,konobar vazda pogrijesi,pa runde pive navrati u sdp :D

[img]http://img337.imageshack.us/img337/9513/dsc03636vr7.jpg[/img]

Bilo je i u novinama, radiu i na TV.

I na TV USK
I na RTV Cazin
i na Novi Radio Bihać
i na Radio Bihać
i na Federalnoj televiziji
i u Dnevnom Avazu
i na cazin.net

Samo cu dati svoje recemo subjektivno misljenje, Hare je bio totalle neraspolozen. Nije rijeci progovorio na stadionu, a otkrivanju te ploče je samo prisustvovao, ni

[quote name='[I-B-R-O]' post='227183' date='Apr 16 2008, 00:12'][b]Bilo je i u novinama, radiu i na TV.

I na TV USK
I na RTV Cazin
i na Novi Radio Bihać
i na Radio Bihać
i na Federalnoj televiziji
i u Dnevnom Avazu
i na cazin.net[/b][/quote]

hahaha :rofl:

ehh te dezinformacije, natjerali bi covjeka u laz :lol:

treba nabaviti lavor podhitno :rofl:

a hare je bas mrzovoljan, mora da ne voli krajinu..

[quote name='[I-B-R-O]' post='227183' date='Apr 16 2008, 01:12']Samo cu dati svoje recemo subjektivno misljenje, Hare je bio totalle neraspolozen. Nije rijeci progovorio na stadionu, a otkrivanju te ploče je samo prisustvovao, ništa više. Ni riječi tu nije rekao.

Ne znam šta se dešavalo na šehidskom obilježju, jel tu išta bilo, i kod načelnika, ali vidim da se i tu držao za glavu ...

Moje "osobno" mišljenje o S BiH u Cazinu je ajd rećemo poslabo ...
Sad ga vodi Amir Osmančević (mislim da je to pravo prezime)
Tačno se osjeća da su izbori na pragu, juče nešto provaljiva kako su oni prava stranka, pravi izbor, ali mislim da odlaskom Begija ode im i najjača karika. Jel to već neko rekao? :D[/quote]

Hare je svoje resurse potrosio , ako ne u Krajini, ono sigurno u cazinu..
jedba stotinjak ljudi koji onaj dan dodje na skup je pokazatelj "ljubavi i stovanja " prema vrlom na predsjedniku...

brzina prolaska kroz carsiju automobilima, kojih je bilo haman onoliko koliko i posjetilaca na stadionu, svjedoci ili o ruznim uspomenama vezanim za letvanje, ili o tome da se covjek necega ili nekoga ( citaj carsije i naroda ) stidi, pa ne zeli prosetati iako je bilo prelijepo vrijeme...nema tu ljudstva..

igrom slucaja ili namjerno, taman kad su bili kod sehidskog obiljezja, odnekud se pojavi traktor pun ovršaka... :D

[quote name='clark gable' post='227187' date='Apr 16 2008, 00:39']hahaha :rofl:

ehh te dezinformacije, natjerali bi covjeka u laz :lol:

treba nabaviti lavor podhitno :rofl:

a hare je bas mrzovoljan, [b]mora da ne voli krajinu..[/b][/quote]

to je on se prepo da nece biti kakvih letava :D a taman usk sume nekakve potake vozala po carsiji :D

[quote name='snake' post='227193' date='Apr 16 2008, 07:34']Hare je svoje resurse potrosio , ako ne u Krajini, ono sigurno u cazinu..
jedba stotinjak ljudi koji onaj dan dodje na skup je pokazatelj "ljubavi i stovanja " prema vrlom na predsjedniku...

brzina prolaska kroz carsiju automobilima, kojih je bilo haman onoliko koliko i posjetilaca na stadionu, svjedoci ili o ruznim uspomenama vezanim za letvanje, ili o tome da se covjek necega ili nekoga ( citaj carsije i naroda ) stidi, pa ne zeli prosetati iako je bilo prelijepo vrijeme...nema tu ljudstva..

[b]igrom slucaja ili namjerno, taman kad su bili kod sehidskog obiljezja, odnekud se pojavi traktor pun ovr

Mislim da je boravak doticnog ***** u nasem kantonu jedan potpuno beznacajan dogadjaj koji nije zasluzio ama potpuno nikakav osvrt na to.Doticni gospodin je sebi umislio u glavu da Bosne nema bez Harisa niti Harisa ima bez Bosne.Ta slika i taj prilog jedino moze covjeka da otjera u wc da se dobro ispovraca ili da dobije cir na zeludcu.
Haris stigo u Cazin.............pa i Kareli ima veci uticaj Petkom na pijaci od cjele Harisove elite i njega samoga...............Bezvrjedan dogadjaj. :music: Edited by pa3um
vrijedjane predsjednika drzave, kakav je takav je nas je predsjednik, ma sto mislili o njemu...

Evo malo informacija iz OO Cazin

[quote]Vijećnici Stranke za BiH u Op

[quote name='[I-B-R-O]' post='228709' date='Apr 22 2008, 18:50']Evo malo informacija iz OO Cazin
Vijećnici Stranke za BiH u Opštinskom vijeću Cazina najavili su napuštanje članstva u Stranci, nezadovoljni radom Opštinske organizacije ove stranke. - Rezultat je ovo nezadovoljstva radom Opštinske organizacije SBiH i uopšte u USK, na šta dugo ukazujemo i tražimo promjene. Međutim, čašu je prelilo ponašanje poslanika u državnom parlamentu Sadika Bahtića i njegov napad na novinare, rekao je vijećnik Hasib Beganović. - Sutra ćemo na konferenciji za novinare u Cazinu upoznati javnost sa odlukom tri vijećnika, koji će....
[url="http://cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=4484"]http://cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=4484[/url][/quote]

Evo vidite li sada da sam ja u pravu...idemo dalje...

Ovo je bilo ocekivano ,svi znamo da odavno u ovoj stranci nista nestima i mislim da je ovo ispravna odluka a pogotovo ovo sto se ograduju od nasilnika ipak je Beganovic covjek gospodin i mislim da je ovo totalni krah stranke u cazinu......