Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Ide na baraz

A ima li ona fora najbolji drugi da ide direkt dalje? Cini mi se da 2-3 najbolja drugoplasirana idu direkt.. Ako ima i ta opcija, nije nama ni to daleko i nerealno :D

[quote name='santakuruz' post='322087' date='30.03.2009, 10:51']Iz 9 grupa 8 drugoplasiranih ide u bara

[quote name='santakuruz' post='322087' date='30.03.2009, 10:51']Iz 9 grupa 8 drugoplasiranih ide u bara

Evo naletio sam na netu da 9 ide direkt a osam drugoplasiranih ce se iskrviti medjusobno za ostala 4 mjesta... Znaci, jedna drugoplasirana ekipa nece ni u baraz.. A po svoj prilici to ce biti neko iz grupe 9... Tamo druga ekipa (Iceland) ima svega 4 boda..

bilo bi dobro da s hrvatskom igramo u barazu ... normalno ako izborimo baraz ...
mozda bude tipova koji bi u toj utakmici navijali za hrvatsku ... i cudili se nasem navijanju za BiH ...

[quote name='Vento' post='322095' date='30.03.2009, 10:45']Ovo je tačno. Zato su ove kvalifikacije nikad te

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='322100' date='30.03.2009, 11:58']Evo naletio sam na netu da 9 ide direkt a osam drugoplasiranih ce se iskrviti medjusobno za ostala 4 mjesta... Znaci, jedna drugoplasirana ekipa nece ni u baraz.. A po svoj prilici to ce biti neko iz grupe 9... Tamo druga ekipa (Iceland) ima svega 4 boda..[/quote]

Treba provjeriti koji se rezultati računaju na toj tabeli drugoplasiranih. Prije su se računali samo rezultati protiv prva četiri tima u grupi. To bi bilo normalnije (mo

[quote name='Vento' post='322109' date='30.03.2009, 11:25']Treba provjeriti koji se rezultati računaju na toj tabeli drugoplasiranih. Prije su se računali samo rezultati protiv prva četiri tima u grupi. To bi bilo normalnije (mo

[quote name='lucky' post='322102' date='30.03.2009, 12:01']bilo bi dobro da s hrvatskom igramo u barazu ... normalno ako izborimo baraz ...
mozda bude tipova koji bi u toj utakmici navijali za hrvatsku ... i cudili se nasem navijanju za BiH ...[/quote]

Ja bih ipak radije da igramo sa nekim iz one grupe gdje su Grci i Edited by Vento

[quote name='lucky' post='322102' date='30.03.2009, 12:01']bilo bi dobro da s hrvatskom igramo u barazu ... normalno ako izborimo baraz ...
mozda bude tipova koji bi u toj utakmici navijali za hrvatsku ... i cudili se nasem navijanju za BiH ...[/quote]

ne bi bilo dobro zbog cire da mora birati stranu :P
a nista ne moze zacuditi... neki ljudi cak izlaze na ulicu u autima i zastavama crvene boje i slave pobjede zemlje s kojom nemaju nikakve veze...

[quote name='KeRaaN' post='322113' date='30.03.2009, 12:31']Poprilicno sam siguran da se tako i racuna,odnosno,drugoplasiranim ekipama koje dolaze iz grupa koje imaju 6 reprezentacija nece se racunati bodovi koje su osvojili protiv repke koja zavrsi kao posljednja u toj grupi.[/quote]

da potvrdim, sigurno se tako racuna...

[quote name='Vento' post='322124' date='30.03.2009, 13:00']Ja bih ipak radije da igramo sa nekim iz one grupe gdje su Grci i

[url="http://sportsport.ba/bh_fudbalp-15282.htm"]http://sportsport.ba/bh_fudbalp-15282.htm[/url]
Muslimovic otpao iz konkurencije,njegovo mjesto ce zauzeti Topic.Elvir Rahimic ce,najvjerovatnije, biti u timu.Zauzece svoje mjesto zadnjeg veznog dok ce Jahic biti vracen na stopera umjesto Spahica.
Zanimljivo da je igrace na treningu danas posjetio Zeljko Komsic.

[quote name='Incubus' post='322158' date='30.03.2009, 15:52']ne bi bilo dobro zbog cire da mora birati stranu :P
a nista ne moze zacuditi... [b]neki ljudi cak izlaze na ulicu u autima i zastavama crvene boje i slave pobjede zemlje s kojom nemaju nikakve veze...
[/b][/quote]

onu noc neki kreten stavio tursku kapu na glavu, a turci nam direktan konkurent za odlazak u baraz..
istina, manje je bilo ostalih zastava, a najvise drzavnih..ipak je neki napredak..

nas je vjerska strana, bolje reci 3 vjerske strane , i ukopala...

bas me interesira da li bi bilo " BH turaca", koji bi nakon poraza BH reprezentacije od Turske ( ne daj Boze ) , izasli i po gradovima pod kontrolom Armije BIH razvijali crvene turske zastave..

[quote name='eclipsic' post='321938' date='29.03.2009, 17:50'][/quote]
Svaki put kad ovo pogledam, a pogledo sam 10 puta, najezim se.
komentator je lud, ali i najbolji u državi :)))

Eno spahic pored povrede obje potkoljenice i skocnog zgloba hoce da igra sutra pod injekcijama... Svaka cast za borbenost!

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='322443' date='31.03.2009, 18:16']Eno spahic pored povrede obje potkoljenice i skocnog zgloba hoce da igra sutra pod injekcijama... Svaka cast za borbenost![/quote]

Ne samo da hoce da igra nego ce i igrati, bar po nekim inforamacijama...

[url="http://sportsport.ba/bh_fudbalp-15312.htm"]http://sportsport.ba/bh_fudbalp-15312.htm[/url]

Jes jes.. Vidio sam i ja.. Odradio cijeli trening i sutra bi trebao predvoditi nasu repku u Zenici :D

Stvarno, svaka njemu cast! :worshippy:

idemo zmajevi na pobjedu :D:D:D:D:D:D dzeko,misimovic i muslimovic za 3:0 aBd :D

2:0 prvo poluvrijeme dzeko oba gola na asistencije misimovica i ibricica :D